D3 için aux giriş yapımı

prensugur

Azimli Üye
Recep fiat 2 farklı markadan teyp kullanıyor biri blaupunkt diğeri bosch. muhtemelen seninkinin markası bosch olduğu için o işe yaramadı. Sana söylediklerimi aynen yap aux modu devreye girecektir.

bu resimde gördüğün yerdeki en soldaki yere kulaklıktan gelen 3 kabloyu bağla (1-2-3) ve data in ile data out u köprile (4-5) (birleştir) bu kadar basit teyp aux modu bu şekilde aktif olacaktır.

Helal olsun. zamanında bayağı uğraştım bi türlü başaramamıştım. herkezin tek dediği teyipte suc özelliği yoksa olmazdı. servis bile becerememişti. demek o babayiğit sendin. helal olsun yaptım oldu. *tup*

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Recep fiat 2 farklı markadan teyp kullanıyor biri blaupunkt diğeri bosch. muhtemelen seninkinin markası bosch olduğu için o işe yaramadı. Sana söylediklerimi aynen yap aux modu devreye girecektir.

bu resimde gördüğün yerdeki en soldaki yere kulaklıktan gelen 3 kabloyu bağla (1-2-3) ve data in ile data out u köprile (4-5) (birleştir) bu kadar basit teyp aux modu bu şekilde aktif olacaktır.

Helal olsun. zamanında bayağı uğraştım bi türlü başaramamıştım. herkezin tek dediği teyipte suc özelliği yoksa olmazdı. servis bile becerememişti. demek o babayiğit sendin. helal olsun yaptım oldu. *tup*
güle güle kullanın keyifli dinlemeler,
yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
Yapabildin mi abi sen aux u ?

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
ismail o günden beri elimi süremedim, ama yazın tekrar denerim, şu aralar okul - iş biraz yoğunum. Temelde soketler birebir aynı ama iç devreler ne alemde onuda bilmek gerek.

Yazın bi elektronik ustası arkadaşımla tekrar sıfırdan denemelere başlayacağız bizi izlemeye devam edin :D

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
Takipteyim ben hiç ellemedim teyp i abi 2 aya yapta askere gidicem 20-30 cd ile gezmiyim :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

yav işi 4 ve 5 i birleştirme olayı çözdü. zaten şema açık sıkıntı teyipte aux olmamasaydı.

Sizin teyp mp3 çalar mı yoksa track calar mı ?

yav cepten yazıyom sıkıntılı oluyor. d3 ün orj beşparaetmeyen mp3 lü radyoları düzgün çekmeyen. cd yi içine alan fakat çıkarmayan. teyip

bende yok o dediğiniz sıkıntıların hiçbiri.hemde 3 çocuk var.tak çıkar gerisini siz düşünün.

prensugur

Azimli Üye

yav işi 4 ve 5 i birleştirme olayı çözdü. zaten şema açık sıkıntı teyipte aux olmamasaydı.

Sizin teyp mp3 çalar mı yoksa track calar mı ?

yav cepten yazıyom sıkıntılı oluyor. d3 ün orj beşparaetmeyen mp3 lü radyoları düzgün çekmeyen. cd yi içine alan fakat çıkarmayan. teyip

bende yok o dediğiniz sıkıntıların hiçbiri.hemde 3 çocuk var.tak çıkar gerisini siz düşünün.

servise götürdüm 10 15 gün teyipsiz kalırsınız dediler. vermedim. ama verecem artık başka yolu kalmadı

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
garantisi bitmeden verin tabi ki.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Teypten benimde sikayetim yok ama ses sistemi vasatti o yuzdende ses sistemi yaptirdim

garantisi bitmeden verin bi proble vardir bende hic sorun yasamadim

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
vala iyiymiş bendede zaten ufaktan bi sökme takma parçalama hastalığı var ilk fırsatta ben yapmazmıyım o aux kablosunu :)
birde buna usb falan uyduramazmıyız. mp3 çaları birde şarj etme sıkıntısı varya :)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
usb uğraşılırsa olur ama biraz teknik bilgi gerek. usb için 5 v. elektrik çekip stereo uçlarını usb ara kablo vasıtasıyla usb nin data uçlarına bağlamak lazım, buda yetmez usb yi tetikleyen bilginin akmasını sağlayan bi devre kullanmak lazımki o devrenin adını bilmiyorum işte :D

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Usb 'li dobloların el freninin altındaki plastiği komple alsalar grup olacağı için o dediğiniz tüm teferruat da gelmez mi? Usb girişi, kablosu vb.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Usb 'li dobloların el freninin altındaki plastiği komple alsalar grup olacağı için o dediğiniz tüm teferruat da gelmez mi? Usb girişi, kablosu vb.
aracım yeni doblo olmadığından net bişey söylemek zor. İnceleyip bakmak gerek

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
usb uğraşılırsa olur ama biraz teknik bilgi gerek. usb için 5 v. elektrik çekip stereo uçlarını usb ara kablo vasıtasıyla usb nin data uçlarına bağlamak lazım, buda yetmez usb yi tetikleyen bilginin akmasını sağlayan bi devre kullanmak lazımki o devrenin adını bilmiyorum işte :D
özetle diyorsunki ver 100-150 lira para git al usb li teyp :D
anlıyorum seni
*haho*

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
pardon abi, hangi kasa olduğunu anlamamışım, :|

aracım yeni doblo olmadığından net bişey söylemek zor. İnceleyip bakmak gerek

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
özetle diyorsunki ver 100-150 lira para git al usb li teyp :D
anlıyorum seni
*haho*
ben almam alanada aldırmam :D :D onun yerine piyasada usb takılan mp3 çalarlar var. mp3 ün kendine usb takılıyor. ondan al auxdan bağla usb yide mp3 e bağla bunu torpidoya gizle arkadan hiçproblemsiz kullan. doblonun teybi çok şık gidipte apaçi gibi sonradan teyp takıp estetiği bozmak olmaz :D