D3 için aux giriş yapımı

kadir366

Yeni Üye
Adı
kadir
hocam uğraşıyorum teybi aux moduna geçirdim ancak ses alamıyorum şu an için ona bakıcam

yunussemre

Aktif Üye
Adı
yunusemre
Kadir bey ses konusunda bi ufak bilgi. Telefonda ses kısık olursa ses gelmeyede bilir

kadir366

Yeni Üye
Adı
kadir
Yunus Bey,

seside aldım :) :) :) şemaya göre AFR - AFL ve AF1 e bağladım çatır çatır çalıyor :) yarın uçlarını daha da sağlam bir şey yapacağım.

Arkadaşlara tavsiyem denesinler yılmasınlar toplamda 7. denememde işlem tamamdır.

cengiz522

Fenomen Üye
Adı
Cengiz ertürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gsm teknik servis
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
aytozu gri
merhaba arkadaşlar ben cep telefonu tamir işi ile uğraşıyorum aklıma bir fikir geldi ama D3 aracında koltuk arasında usb-aux girişi olan arkadaşlardan yapabilen olursa teybin arka soket girişlerinin resmi lazım çekip siteye koyabilirlerse sevinirim bu usb-aux aparatların elbet teybe bir girişi vardır

menesay

Daimi Üye
Adı
M.Enes
Modeli
Renk
çöl gri
aux işinden vazgeçtim neler yaptım olması için kendi oturduğum yerde dolaştım tüm sanayiyi yapamadılar tüm Eskişehir sanayisini dolaştım yapamadılar biliyorum olmayacak bir şey değil ama ben kime götürdüysem kimse yapamadı ben kendimde anlamıyorum bu işlerden en sonunda yıldım ve kabloları söküp attım son olarak düşündüğüm tek şey bu sd usb dönüştürücüler 200 tl falan diyorlar acaba o uyar mı cd changer çıkışı falan diyo gerçi teybin modunda onuda aradım ama bulamadım bu aparat sizce araca uyar mı teyp markası delphi araç 2012 model bu da olmazsa ya trasnmitter yada cd çalmaya devam hiçbiride olmazsa istemeyerek teybi söküp yeni bir teyp taktırcam çok uğraştım ama olmadı ...

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Ben bugün aux girişini yaptım. AuxBluetooth çevirici sipariş etmiştim oda geldi şimdilik çakmakla bağlı ama sonra bluetooth el freni bölümünün oralara saklarım. Bluetooth sadece müzik aktarımı yapıyor.

tutasferdi

Azimli Üye
Adı
Ferdi
Modeli
Renk
Beyaz
aux bağladım geçen gün facebook tada paylaştım ancak kaliteli streo kablo almama rağmen sesi mono alıyorum herkesde böylemi?

Snngdr

Daimi Üye
Adı
Sinan
Aynen ab
@tutasferdi aynen abicim kaç kablo değiştirdim kaç soket yeri değiştirdim yine de bi taraftan fazla geliyor ses balance 2 yapınca anca dengeleniyor çözemedim

yunussemre

Aktif Üye
Adı
yunusemre
@Snngdr
şaşırtıcı bende bu sorun olmuyor kısa devre vs varmı gerçi ozamanda çalışmaz ama bence bağlantılarınızı kontrol edin derim ?

halilcan06

Daimi Üye
Doblo
Adı
Halilcan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Odyometrist/BCT Teknisyeni/AUX cu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
@ersineross
arama bölümüne aux yapımı videolu anlatım yazarsanız çıkar yada youtube ye team doblo aux yapımı yazarsanızda çıkar yapamadıgınız yer olursa bana ulaşın yardımcı olurum

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
arkadaşlar d3 orjinal teyp için usb girişi yapan varnı veya deneyen varmı?

halilcan06

Daimi Üye
Doblo
Adı
Halilcan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Odyometrist/BCT Teknisyeni/AUX cu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
@halilcan06
evet videoyu izlemiştim de usb kullanmak istiyorum diğer cihazı bağladıktan sonra bi video isteriz :)

melrock

Saygın Üye
Doblo
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
aliexpress'deki kart şeklinde olan ürünü ben araca taktım. sesde bir sıkıntı yok. gayet güzel ses geliyor. herhangi bir parazit bozulma vs olmadı.
teybe bağlantıyı da yine aliexpress'den aldığım orjinal mavi soket ile yaptım.
yalnız bu kartın üstünde bir on/off tuşu yok. dolayısı ile bağlantımdan dolayı kontağı açar açmaz elektrik geldiği için cihaz da açılıyordu. yanında gelen uzaktan kumandasından her seferinde off tuşuyla (kumanda da var) kapatmak gerekiyordu. bende kartı yerleştirdiğim kutunun üstüne ayrıca bir aç/kapa tuşu da koydum elektrik bağlantısı için. artık kontak açınca cihaz açılmıyor. üzerindeki tuştan da açmak gerekiyor.

Dosyalar

• Sockets.jpg
    Sockets.jpg
    42,9 KB · Okunma: 47
  • 14458686028450.jpg
    14458686028450.jpg
    65,7 KB · Okunma: 47
  • IMG_20160402_182122.jpg
    IMG_20160402_182122.jpg
    123,6 KB · Okunma: 129
  • 227531615nj7.jpg
    227531615nj7.jpg