D3 için aux giriş yapımı

FireFrost

Aktif Üye
Recep fiat 2 farklı markadan teyp kullanıyor biri blaupunkt diğeri bosch. muhtemelen seninkinin markası bosch olduğu için o işe yaramadı. Sana söylediklerimi aynen yap aux modu devreye girecektir.

bu resimde gördüğün yerdeki en soldaki yere kulaklıktan gelen 3 kabloyu bağla (1-2-3) ve data in ile data out u köprile (4-5) (birleştir) bu kadar basit teyp aux modu bu şekilde aktif olacaktır.

abi bizim doblodaki teyp mp3 adlı teyp. cd tuşuna 2 saniye basık tutunca aux moda geçiyor. 1 tane yarım metrelik aux kablosu alıp senin şemayı oto elektrikçiye göstersem yapabilir mi? bu işlerden anlamam da :)
dostum ben yapamadım ara verdim
sendeki teybin rica etsem bi resmini koyar mısın? bende aux yazmıyor eğer sende yazıyorsa o teypten alırım

2012 safeline üzerinde geldi bu teyp abi fazla iyi bişi değil ama idare ediyor bi de aux oldumu tamamdır :)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Recep fiat 2 farklı markadan teyp kullanıyor biri blaupunkt diğeri bosch. muhtemelen seninkinin markası bosch olduğu için o işe yaramadı. Sana söylediklerimi aynen yap aux modu devreye girecektir.

bu resimde gördüğün yerdeki en soldaki yere kulaklıktan gelen 3 kabloyu bağla (1-2-3) ve data in ile data out u köprile (4-5) (birleştir) bu kadar basit teyp aux modu bu şekilde aktif olacaktır.

abi bizim doblodaki teyp mp3 adlı teyp. cd tuşuna 2 saniye basık tutunca aux moda geçiyor. 1 tane yarım metrelik aux kablosu alıp senin şemayı oto elektrikçiye göstersem yapabilir mi? bu işlerden anlamam da :)
dostum ben yapamadım ara verdim
sendeki teybin rica etsem bi resmini koyar mısın? bende aux yazmıyor eğer sende yazıyorsa o teypten alırım

2012 safeline üzerinde geldi bu teyp abi fazla iyi bişi değil ama idare ediyor bi de aux oldumu tamamdır :)
dostum benim teypte tıpkı aynısı ama bende aux çıkmıyor sen ne yaptında bu aux çıktı? Halledelim şunu el ele verip :)

FireFrost

Aktif Üye
abi radyodayken denemedim de cd calarkene cd tusuna basık tutunca 2 saniye sonra sarkı kesiliyor aux yazısı cıkıyor. cıkarken de 1 kere basınca cdye geri donüyor. ayrıca aynı görünümlü 2 farklı teyp var. yazıları menüsü filan değişik acaba eski modelde aux özelliği yokmu? 2 resim koydum. 2. benimki yazıları filan daha değişik daha iyi. seninki hangisi abi ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
teypler arasındada farklılıklar olabilir

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bendekide soldaki ilk resim. diğerinin yazıları kesik kesik o farklı evet. teyplerimiz aynı ama bende aux çıkmadı sadece Fm tuşuna 2 sn basarsan A. STORAGE yazıyor tahmineme göre aux deposu anlamına geliyor.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
orjınal track çalarda var mıdır acaba :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
büyük ihtimal ile yoktur ismail

FireFrost

Aktif Üye
bendekide soldaki ilk resim. diğerinin yazıları kesik kesik o farklı evet. teyplerimiz aynı ama bende aux çıkmadı sadece Fm tuşuna 2 sn basarsan A. STORAGE yazıyor tahmineme göre aux deposu anlamına geliyor.
aynen abi aux işareti bu :) halledelim de d2 ye can gelsin ;)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
yapıcaz dostum bunu ama karabüğe gitmem lazım vizeleri verip geleyim tekrar çalışmalar sürecek :)

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
yapıcaz dostum bunu ama karabüğe gitmem lazım vizeleri verip geleyim tekrar çalışmalar sürecek :)

abi yapta bide bende deniyim ama benimkisi orjınal track çok manyak görüntüsü var çok hoşuma gidiyor

şundan
BLAUPUNKT-ORJINAL-CD__24895948_0.jpg

FireFrost

Aktif Üye

abi yapta bide bende deniyim ama benimkisi orjınal track çok manyak görüntüsü var çok hoşuma gidiyor

şundan

birader o teybin en sevdiğim yanı joyistiği :) bence sen tesisatı denemeden önce biraz kurcalayıp aux moda geçiyormu geçmiyormu onu öğrenmen lazım. eğer aux özelliği yoksa tesisatın bir anlamı kalmaz ;)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
evet aux varmı kontrol edilmesi gerek. aux modu yoksa farklı bir şema ile bağlantı yapılması gerekiyor.
Sırf şu görüntü için teybi değişmiyorum valla turuncu ekranlı görüntüyü bozmayacak bi teyp bulsam alacam :) ama hepsi apaçi işi gibi masmavi kırmızı çok itici geliyor.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz

şundan

birader o teybin en sevdiğim yanı joyistiği :) bence sen tesisatı denemeden önce biraz kurcalayıp aux moda geçiyormu geçmiyormu onu öğrenmen lazım. eğer aux özelliği yoksa tesisatın bir anlamı kalmaz ;)

aynen bende onu çok seviyorum :D aux olsa bile kabloyu çıkarcak yer yok gibi delmekte istemem

FireFrost

Aktif Üye

şundan

aynen bende onu çok seviyorum :D aux olsa bile kabloyu çıkarcak yer yok gibi delmekte istemem

delmeden torpidoya kablo çekilirmi acaba içten. yani torpidodan çıkacak

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
kablo çekmek en basiti hele bi aux u çalıştıralım. kabloyu en güzeli vitesin altındaki bardaklıklara alıcam.

FireFrost

Aktif Üye
kablo çekmek en basiti hele bi aux u çalıştıralım. kabloyu en güzeli vitesin altındaki bardaklıklara alıcam.

insallah yapariz abi. bardaklik yerine yapabilirsek manyak olur :) ictenmi gecircez abi oyle bi sansimiz varmi ?

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

insallah yapariz abi. bardaklik yerine yapabilirsek manyak olur :) ictenmi gecircez abi oyle bi sansimiz varmi ?
evet plastik döşemenin altından dolaştırırız hertürlü, hem ortada kablo kirliliği olmaz. Önemli olan şu aux u halletmek :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hanefi bence görselliğede önem veriin yaparken estetik olsun

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
tabi oğuz delme kesme yapmadan kullanışlı bir kere çekeriz kabloyu

mygokhan

Daimi Üye
Arkadaşlar paylaşım için teşekkürler.. Bende ne zamandır arıyordum bu bilgiyi.. Müsait bir anımda doblom'da deneyeceğim.. İnşallah beceririm...