TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Sticker Dosyalarımız

TEAM DOBLO STİCKER DOSYALARIMIZ

Aşağıda bulunan sticker dosyalarımızdan size uygun olanı indirip herhangi bir reklamcı da istediğiniz renklerde bastırarak aracınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Sticker uygulaması yapılan araçlarının fotolarını sitemize yüklemenizi rica ediyoruz. Aracınızın stickerlı hali sosyal ağlarımızda paylaşılacaktır.

STİCKER ÖRNEKLERİMİZ
UYGULAMA ÖLÇÜLERİ
İNDİRME LİNKLERİ

19,7 cm x 10,46 cm

Bagaj kapağında bulunan multijet yazısının altına uygun olacaktır.

20 cm x 11,8 cm

Bagaj kapağında bulunan multijet yazısının altına uygun olacaktır.

70 cm x 7,16 cm

Arka cam üstüne uygun olacaktır. Rengini BEYAZ olarak bastırmanız gerekmektedir.

20 cm x 11.2 cm

Bagaj kapağı multijet yazısı altına ve yan kelebek camlara uygun olacaktır. Rengini beyaz olarak bastırmanız gerekmektedir.

15 cm x 17 cm

İçten ön cam ve yan camlarda istenilen yerlere uygun olacaktır.

Dıştan ise yan çamurluk sinyal altı ile bagaj kapağı multijet yazısı altına uygun olacaktır.

 

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu