VE BEKLENEN KAPIŞMA DOBLO-CADDY

umut95

Azimli Üye
bencede test biraz yanlı olmuş doblo ezici üstünlüğü olduğu kesin tamam caddyde güzel sağlam araba ama kendini geliştirme bir de dobloya bak adamlar uçmuş uygun fiyata üstün özellik doblo forever :eek:*clap*:D

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
umut95 tarafından yazılan metin:
bencede test biraz yanlı olmuş doblo ezici üstünlüğü olduğu kesin tamam caddyde güzel sağlam araba ama kendini geliştirme bir de dobloya bak adamlar uçmuş uygun fiyata üstün özellik doblo forever :eek:*clap*:D

*clap*

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
*clap* *tup*

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
bu caddy e hiç ödül vermişlermi?vermedilerse paylaşalım!bizde çok var,ihtiyaç fazlası!

Caddy

Azimli Üye
RAPTOR tarafından yazılan metin:
bu caddy e hiç ödül vermişlermi?vermedilerse paylaşalım!bizde çok var,ihtiyaç fazlası!

Hacı ;

doblo 30.000'e satılırken caddy 35.000 'e gider doblo 35.000'e giderken caddy 43.000'tl'ye satılır. VW kullanıcısı kaliteye herzaman daha fazla fiyat öder. İşte caddy'nin aldığı ödül de esasen budur. Bizler şaibeli jurilerden alınmış ödüllere pek itibar etmeyiz.... Asıl ödül tüketicinin verdiği ödüldür...

Bak yeni caddy'e adam bir dünya yeni donanım koymuş... ESP'yi ASR'yi hill holdu tüm caddy'lerde standart olarak sunmuş... Adam bizim kaza yapmamamız için gerekli tüm güvenlik donanımlarını yeni Caddy'e koymuş. adam bizim hayatımızı düşünmüş. Bizde daha fazla para ödeyerek vw'yi ödüllendiriyoruz. Trafikte hayatımızı esp kurtarıyor aracın aldığı ödüller değil...Kapiş?

Donanımlarımız..

caddydonanm.jpg

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Caddy tarafından yazılan metin:

Hacı ;

doblo 30.000'e satılırken caddy 35.000 'e gider doblo 35.000'e giderken caddy 43.000'tl'ye satılır. VW kullanıcısı kaliteye herzaman daha fazla fiyat öder. İşte caddy'nin aldığı ödül de esasen budur. Bizler şaibeli jurilerden alınmış ödüllere pek itibar etmeyiz.... Asıl ödül tüketicinin verdiği ödüldür...

Bak yeni caddy'e adam bir dünya yeni donanım koymuş... ESP'yi ASR'yi hill holdu tüm caddy'lerde standart olarak sunmuş... Adam bizim kaza yapmamamız için gerekli tüm güvenlik donanımlarını yeni Caddy'e koymuş. adam bizim hayatımızı düşünmüş. Bizde daha fazla para ödeyerek vw'yi ödüllendiriyoruz. Trafikte hayatımızı esp kurtarıyor aracın aldığı ödüller değil...Kapiş?

sen ödüle şaibeli diyesun ama 2004 de transporter e verdikleri zaman yere göğe sığdıramıyodu firmanız.neden şimdi şaibeli oldu?alamıyorlar diyemi?

bende kaliteye önem veririm.bu yüzden şirketime araç aldırırken 3 tane volkswageni 1 kerede onayladım.sonuç ne oldu?fiyasko!tam anlamıyla skandal!kullanmasam sana hak veririm.volkswagenin eski araçları gerçekten kaliteliydi.2004 e kadar çıkan pasatlar transporterlar hakkaten kaliteliydi.ama 2004 sonrası modeller tam olarak hayal kırıklığı.

ne alalım diye araştırıyoduk,bir dergide karşılaştırma gördük.o sayıyı bulamadım bu ticarilerin karşılaştırmasının yapıldığı bir dergi var.orda dediler inanmadık.bulacam sayısıyla tarihiyle verecem.alır okursun senin asr esp dediğin sen arabayı süremedikten sonra zaten bi işe yaramıyor.ama ben sana daha değişik bi şey anlatayım.boş caddy giderken tamam esp biraz geç tepki vermesine rağmen çalışıyor.ama yüklü bi kullan bakalım senin araban esp dinliyormu?bunları sadece ben söylemiyorum.kullandık başımıza geldi...dergide okuduğumuzda inanmadık gittik aldık vosvosları

yeni volkswagenlerde kalite demeyin gerçekten komik oluyor.o torpidonun açma kolunu biraz bi sert çek bakalım ne oluyor? (paran yoksa çekme torpido komple değişmeden o kilit düzelmiyor,400 tl)

hem o donanımların daha fazlası yeni doblodada var.

geremy

Onursal Kurucu
alman araçlarının kalitesine okey
caddy de fena araç değil hatta bizim tek rakibimiz.
ticarilerde her zaman ikincilik için yer bulur.
yanlız almanlar biraz kekliyor türkleri
nasılmı
gerçek fiyat bu olmamalı.
madem bu fiyata satacan alaşım jant bari koy
bunlarıda geçiyorum.
servis konusunda kazık atma.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
abi zatena adam arabadab para kazanmıyorki.servisten parçadan.

abi serviste bi volan 1250 tl
yine alman orijinal parçayı dışardan alıyosun 500 tl

böyle servismi olur abi?bu caddy caddy diyor ama dur bi ağır bakıma gitsin 60000 de 120000 de ben bunuda görecem.yada o dsg şanzımanın çift plakası bi bitsin.ben o zaman görecem bu arkadaşı.

Dark Knight

Fenomen Üye
geremy tarafından yazılan metin:
alman araçlarının kalitesine okey
caddy de fena araç değil hatta bizim tek rakibimiz.
ticarilerde her zaman ikincilik için yer bulur.
yanlız almanlar biraz kekliyor türkleri
nasılmı
gerçek fiyat bu olmamalı.
madem bu fiyata satacan alaşım jant bari koy
bunlarıda geçiyorum.
servis konusunda kazık atma.

*tup**clap*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi zatena adam arabadab para kazanmıyorki.servisten parçadan.

abi serviste bi volan 1250 tl
yine alman orijinal parçayı dışardan alıyosun 500 tl

böyle servismi olur abi?bu caddy caddy diyor ama dur bi ağır bakıma gitsin 60000 de 120000 de ben bunuda görecem.yada o dsg şanzımanın çift plakası bi bitsin.ben o zaman görecem bu arkadaşı.

aynen sizin dediğiniz gibi benim komşumun başına geldi bizim komşu gitti caddy aldı banada dobloyu kapıma sokamam dedi arabamı o binilir mi filan dedi bende ona dedim biraz yol yap görücem sesni daha sonra 30,000kmde tubo patladı ve 6000liraya mual oldu ardından bi 4000lira daha masraf etti ve araba servisten geldiği gün sattı corolla aldı dedim şimdi araba aldın işte ama bana sen haklıymışsın fena kazıklandım dedi aa olsun 10,000lrasına yazık oldu ve yeminli birdaha vw ne binmemeye

Dark Knight

Fenomen Üye
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
aynen sizin dediğiniz gibi benim komşumun başına geldi bizim komşu gitti caddy aldı banada dobloyu kapıma sokamam dedi arabamı o binilir mi filan dedi bende ona dedim biraz yol yap görücem sesni daha sonra 30,000kmde tubo patladı ve 6000liraya mual oldu ardından bi 4000lira daha masraf etti ve araba servisten geldiği gün sattı corolla aldı dedim şimdi araba aldın işte ama bana sen haklıymışsın fena kazıklandım dedi aa olsun 10,000lrasına yazık oldu ve yeminli birdaha vw ne binmemeye

Zaten olayı bitiren o. VW kalitesine kimsenin bişii dediği yok. Ancak fiyat ve servis olayı işi bitiriyor :(

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
doblo vip premio tarafından yazılan metin:

Zaten olayı bitiren o. VW kalitesine kimsenin bişii dediği yok. Ancak fiyat ve servis olayı işi bitiriyor :(

kalite diyosun ama izmirli,benim arabam 30.000 de turbo arızası versin yeminle yakarım o arabayı!

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
araba dediğininin bakım maliyetleri ucuz olur.ha diyeceksin ki parça ucuzmu olsun.yok olmasın.bi debriyaj seti normal kullanımla 120.000 yapsın,isterse fiyatı o zaman 2000 tl olsun hiç koymaz.ama iki arabanında debriyaj seti 60.000 gidecek,birinin seti 450 tl birinin 1000-1200 tl
ve ya iki arababnın triger setide 120.000 yapacak birinin fiyatı 200 tl birinin fiyatı 400 tl,o iş kusurabakmayın kalite farkı değil ,söğüşleme farkı!ben parayı yoldan toplamıyorum,hiç işim olmaz.

Dark Knight

Fenomen Üye
kalite diyosun ama izmirli,benim arabam 30.000 de turbo arızası versin yeminle yakarım o arabayı!

Hocam her VW de olsa dediğin kabul ama bir araçta turbo gitti diye bütün VW i karalamak bence yanlış. 4 tane VW eskitmiş biri olarak benim tek şikayet ettiğim konu servis olayı idi.

Dark Knight

Fenomen Üye
araba dediğininin bakım maliyetleri ucuz olur.ha diyeceksin ki parça ucuzmu olsun.yok olmasın.bi debriyaj seti normal kullanımla 120.000 yapsın,isterse fiyatı o zaman 2000 tl olsun hiç koymaz.ama iki arabanında debriyaj seti 60.000 gidecek,birinin seti 450 tl birinin 1000-1200 tl
ve ya iki arababnın triger setide 120.000 yapacak birinin fiyatı 200 tl birinin fiyatı 400 tl,o iş kusurabakmayın kalite farkı değil ,söğüşleme farkı!ben parayı yoldan toplamıyorum,hiç işim olmaz.

Dediklerine %100 katılıyorum. Zaten benim de VW den vazgeçme nedenim bu oldu. *tup*

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Dediklerine %100 katılıyorum. Zaten benim de VW den vazgeçme nedenim bu oldu. *tup*
Ahmet abi sende hangi VW modeli vardı??? :)