Team Doblo İle Nasıl Tanıştınız? (Anket)

Ailemizi nereden buldunuz?

• Arama Motorlarından

• Facebook, Twitter Gibi Sosyal Ağlardan

• Yakın Çevremden

• Aracıma Konulan Kartvizt İle

• Diğer

• Toplam katılım
    250

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Aileden fiatciyiz baska modele hic bulasmadik bu zamana kadar babam 2012 d2 aldi 2 sene evvel gopta bi aksam arabayi silerken oğuz geldi yanima hayirli olsun sohbet muhabbet grubu soyledi karti verdi bekleriz die ayipsin deyip o gece daha uye oldum 1 sene olucak nerdeyse d2 yi kendime aldim.bu gun itibariyle babayada d4 maxi aldik kismetse bidahaki ay ortasinda elimizde. Yazin sariyerde olan bulusmadan sonra doblo sevgisi epey bi pekisti icimizde

Son düzenleme:

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
@m_ates27
abi geçenlerde evimin önüne yakışıklı bi doblo park etmişti plakasını tam hatırlamıyorm ama h harfiyle başlayan bi isim gibiydi oh dedim bu kesin gelir eve çıktım didik didik ettim bi kart buldum koydum şoför camına markete gittim geldim doblo gitmiş kartıda yere atmış ne kızdıydım yaa :D

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
Bizde d4 trekkingi aldıktan sonra Doblo hakkında bilgi almak için aradığımda bu sayfayı buldum iyikide bulmuşum burda yeni bi ailem daha oldu öz abimi gece üçte arayamazken burda aradığım abilerim var ☺teşekkürler Teamdoblo.com @kardelenkurt ve en büyük teşekkür burda aile sıcaklığı yaşatan yardıma ihtiyacımız olduğunda bizlere fikir veren bu aile için daima hazır olan @yunus0635 @ustabirol-35 @nofear 2234 @ceyhungulen @Sezgin Tok @Onuryilmaz @mesut170 @AN7807 @yncosman60 @doblocu43 @volkan guney @hasan Adıgüzel @Doblove you @oktay_1975 @ŞENER @karaomeroglu @aozgur @54nihat54 @34 ysf 57 ismini sayamadığım tüm abilerime arkadaşlara değerli adinimiz @mali_55 ve diğer adminlerimiz @serdarengin @cAn 3436 @doblo vip premio hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)

Son düzenleme: