Team Doblo İle Nasıl Tanıştınız? (Anket)

Ailemizi nereden buldunuz?

• Arama Motorlarından

• Facebook, Twitter Gibi Sosyal Ağlardan

• Yakın Çevremden

• Aracıma Konulan Kartvizt İle

• Diğer

• Toplam katılım
    250

goksunsnan

Azimli Üye
Adı
göksun sinan karakoç
Fiat arabasıyla senelerdir iç içeyim, kaliteli masrafsız ve ucuz. Fiat stilom la kaza yapınca yüzde 99 pert olacak. Bayadır takip ettiğim dobloyu almaya karar verdim. stilotr.com sitesinin dostluğunu bildiğim için doblonunda fan sitesi olduğunu görüp aranıza katıldım.

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
2008 model doblo premio aracımı almıştım,başka bir forumda yazışmalara devam ederiken 2009 senesinde yanlış hatırlamıyor isem @kardelenkurt kardeşim bu forumdan bahsetti ve bende davete icabet ettim.
İşlerimden dolayı fazla aktif olamadım 2011 senesinde geçirdiğim ciddi bir trafik kazasından sonra aracım pert oldu.
2012 aralık ayının sonunda tekrar araç almak nasip oldu;tercihim tekrar doblo premio oldu eski üye adımı ve şifremi hatırlamadığımdan dolayı tekrar üye oldum :harika:

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
güncel diyelim

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@kardelenkurt,t: 110515, member: 1
Diyelimde ankete pek rağbet yok.Anketi ana sayfada sabitleyebilirmisin murat

DersimliErcan

Azimli Üye
Adı
Ercan
2013 de Dobloyu Aldik. Hiç Tahmin Etmemiştim Böyle büyük bir aile ile karşılaşacağımı Şansa Facebookta Doblo Yazip Teamdoblo sayfasini görüp beğenmiştim facebook üzerinden taniştiğim daha sonra toplantıda yüz yüze görüşme şansı bulduğum Fethi abi - ufuk abi - ramazan abi - semih - gökhan ve kadir kardeşim sayesinde forum sitesi oldugunuda öğrenince hemen üye oldum ve burda olmaktan mutluluk duyuyorum :)
Teşekkürler teamdoblo ailesi :)

zencireis

Aktif Üye
Adı
Serkan Dehmen
Modeli
Renk
Gri
Biz 2004de tempramızı satıp d1 Doblo aracımızı aldık 10 sene sorunsuz bakım harici sıkıntı yaşamadan bindik 2013 aralık ayında sattık ve lancia delta aldık. Doblomuzu alana kadar sürekli araç değiştirirdik ancak babam dobloya aşık oldu kendisi tofaş çalışanı zaten ve satmadı bende çok sevdim 1 sene ayrılık yaşadık geçtiğimiz ay tekrar d3 doblo aldık deltamızda duruyo doblomuzada kavuştuk tekrar aranızda olmak güzel. Foruma d1 doblomuz varken google da forumu arattım belki vardır diye görür görmez üye olduk çok memnunuz önümüzdeki ay Bursa buluşmasınada şahsen katılıcam aracımızla İstanbul buluşmasınada denk gelirsem eğer onada katılmak istiyorum

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Bizim evde araba alınırken babamla ben karşı karşıya geliriz :D ben derim taksi babam der ticari böyle gider. Bi partner vardı sonra focus sonra connect sonra focus sonra babam dedi ben daha taksiye binmem içim daralıyor dedi. Bende partner düşünüyorumdum. Sonra dayımın arkadaşı dedi partner da neymiş sen gel bi dobloyu gör dedi deyiş o deyiş.
Zaten facebook tan takip ediyorumdum ama üye değildim. Dobloyu aldıktan sonra üye oldum.

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
soğuk bir kış akşamıydı , arabam ile ilgili bir arıza oluştu ve hemen bir büyüğe danışayım dedim ve mahallemizin muhtarı GOOGLE amcaya gittim ve oda dedi ki eğer aracın fiat doblo ise sana bunun cevabını ben veremem , tabikide teamdoblo ailesi verebilir dedi ve beni bu kocamannnnnnn ailem ile tanıştırdı . iyikide sizlerleyim . sizleri seviyorum kardeşlerim