Team Doblo İle Nasıl Tanıştınız? (Anket)

Ailemizi nereden buldunuz?

• Arama Motorlarından

• Facebook, Twitter Gibi Sosyal Ağlardan

• Yakın Çevremden

• Aracıma Konulan Kartvizt İle

• Diğer

• Toplam katılım
    250

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Allah'ın Selamı Üzerinize Olsun Ailem,

2009 yılında yayın hayatına başlayan ve şuan Türkiye'de büyük bir aile olan TEAM DOBLO her geçen gün büyüyor ve gelişiyor...

Ailemiz her geçen gün yeni arkadaşlar, abilerimiz katılıyor.

Doblo Aşkı herkesi kucaklıyor..

Bunda emeği geçen tüm ailemize teşekkür ediyorum...

Bu başlıkta TEAM DOBLO ile tanışma hikayemizi yazalım diyorum.

Başlığın başında ankette var onu da dolduralım lütfen..

Sağlıcakla kalın..

m_ates27

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Mustafa ATEŞ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Zabıta Memuru
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Safari Sarısı
Doblomu 2012 nın sonlarında aldım. Doblomu cok sevdigimden internetde şöle bi bahım dedim. Arama motoruna Doblo yazınca karşıma TeamDoblo forum sitesi çikti. Biraz inceledikten sonra hiç terettüsüz hemen üye oldum. İyikine üye olmuşum siz degerli arkadaş ve dostlarım oldu.

Teşekkürler TeamDoblo Ailesi ve Yönetiçiler.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@m_ates27

biz teşekkür ederiz senin gibi bir abimizi tanıdığımız için Mustafa Abi...

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
gri
2012 yılında karşı konulmaz Doblo aşkı neticesinde arama motorundan siteyi buldum uzaktan uzaktan takip ettikten sonra 2014 de doblo'mu alınca üye oldum şimdide hem doblosuz hem de forumsuz yapamıyorum

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
Bir çogumuzun bildiği üzere 2000-2001 senesinde ilk doblolar piyasaya çıktığında teyzemler full donanım full aksesuar doblo aldı. ben arabayı uzaktan gördüğümde araba dediğin bu dedim ozamanlar küçük olduğumuzdan arabayı sadece yıkamak için kurcalayabiliyoduk. babam hep bi tek kapı anadol hayali kurarmış ben de çift kapı doblo kuruyordum araba rüyalarıma giriyodu azmettim yemedim içmedim para biriktirdim 10 sene kahrımızı çeken 90model torosu satıp biriktirdiğim tüm parayı kardeşlerimin birikimleriyle birlikte 2011de 2005 model bi d1 alarak hayalime kavuştum. almadan önce hangi modeli almalıyız diye çok araştırdım. googlede aramak yerine sahibindende kıyas yapmaya çalıştım. babamın bi lafı vardır. senin olmadıkça iyiyi kötüyü ayırt edemezsin. gittib bi pazar arabayı aldık. facebook da 2 teamdoblo buluşmasının fotoları denk geldi. sayfamızı öyle buldum hiç düşünmeden gördüğüm an üye oldum. Aranıza katıldığım için çok mutluyum. iyiki varsınız...

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Bende Panelvan tarzı araç almaya karar verdim ama doblo kango partner arasında gittim geldim.İnternette araştırmaya karar verdim google doblo yazınca teamdoblo yu gördüm ve arkadaşların yorumları beni doblo almaya yönlendirdi haziran 2014 te teamdoblo ya üye oldum.Böyle bir ailenin ferdi olmaktan mutluluk duyuyorum.

Musa ATASEVEN

Onursal Çankırı Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
Doblo'yu sevip almak istiyordum. Beğenilen, beğenilmeyen özelliklerini, testlerini vs. Görmek için arama yaparken TeamDoblo'yu görmüştüm. (2012) Aracım olmadığından başta üye olmadım ama hep takip ettim. Öyle anlar yaşadım ki, Eşimi Doblo'ya ikna edebilmek için, tek tatil günümüz olan pazar Günü'nde test sürüşü ayarlayıp Doblo ile gezdirmiştim :) (Pazar günü gitti diyordu hanım). Sonra babam bu atışmaları duymuş olacak ki. Gitmiş 0 km Doblo'yu almış. Şuan babamla ortak kullandığımız bir Doblo birde Golf aracımız var. Şehir içi Golf ile şehir dışı Doblo ile geziyoruz. Ama Oğluma soracak olursanız Doblo'ya binince mest oluyor. (Hopla zıpla alan bol) Eşim ise bu ne rahatmış diyor. Araç 4 ayda 16.000 oldu. Gezmedik dağ tepe bırakmıyoruz. TeamDoblo'ya ise aracı alır almaz üye oldum. Ankara Buluşması'nda güzel dostluklar edindim ve devam ediyorum. Doblo tam bir aile aracı :) Bu arada en son Doblo'yu bizde gören ve oğlumun çok hoşuna gittiğini bilen kayınbabam 0 km fiorino aldı. :) Fiat ailesi bizde gitgide büyüyor :) 2015'te Birde D4 kırmızı gelir inşallah.

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
7 yıl D1 doblo kullandıktan sonra, birazda aceleye gelen D2 dobloya geçtim.. Araçta bir çok sorunla karşılaşınca arama motoru vasıtasıyla teamdoblo ile tanıştım... Başta @RAPTOR usta ve diğer arkadaşlar az uğraşmadı benle aracı adam edene kadar... Bu şekilde başlayan teamdoblo yolculuğu site adminliğine kadar gitti... Çok değerli dostlardan oluşan bu aileden kopmak da mümkün değil artık... Elimizden gelen gayreti aile için sunmaya çalışıyoruz...

halil_col

Daimi Üye
Adı
halil
Modeli
Renk
GRİ
ben mercedesimi satılığa çıkarttıktan sonra bir önceki arabamda transporter olduğu için gine bir panelvan tarzı almak istedim aklımda doblo hiç yoktu eniştem aracılığı ile 2013 aralıkta aldım arabamı ve facede gezinirken team doblo yu gördüm ekledim daha sonra forma üye oldum ancak böyle işlek ve işlevsel bir form sitesi olduğunu bilmiyordum ve 1 senedir hiç girmemiştim ancak şimdileri gördüm ki burda herkes bir aile olmuş bile ben çok geç kalmışım ancak zarardan döndüm ve aranızda olmaktan çok memnunum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
2000 yılının son ayları idi takip ettiğim otomobil dergilerinde dobloyu gördüm ilk önce ismini çok beğendim doblo kulağa çok güzel geliyordu ve doblonun tüm versiyon testlerini takip ettim ve dobloyu çok sevmeye başlamıştım ozaman bizde palio weekend 1.6 hl aracımız vardı ve sürekli ailece dobloya geçmek istiyorduk 2004 yılında yan komşumuz sıfır 1.9d sx bir doblo aldı bizde ailece karda gezmeye çıkıp yürüyorduk hava çok soğukt ve komşumuzu görüp doblosuna bindik içi sıcacık ve karrlı yokuşları tıkır tıkır gidiyordu ozaman okadar hoşuma gitmişti ki anlatamam heryerde dobloyu anlatıyordum:Dve ALLAH nasip etti ve o gün geldi 2005 ağustosta doblo almaya karar verdik ve bayide test edip doblomuzu aldık sırayla d2 ve d3 doblolarımız oldu bu sürede 2006 yılında diğer forumlarda doblo topiklerini takip ediyordum 2009 da KARDELENKURT Murat Abi takip ettiğim forumda teamdoblodan bahsetti ve hemen üye oldum ve teamdoblo ailesine katıldım şimdi adminlik falan derken bu ailede büyüyoruz iyiki teamdoblo ailesinin içindeyim:)

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
96 model doğan görünümlü şahinimiz var dı ancak 2000 yılında devrim niteliğinde çıkan doblo ile aşk başladı , ticarette işimiz olmamasına rağmen yazlığa gidip gelmek ve geniş aile olmamız nedeniyle bizi büyelemişti , 2004 yılında sıfır km 1.9 JTD bir doblo aldık , tabi şahinden sonra doblo performansıyla bzi çok şaşırttı bende modifiye aşkı var dır Bursa da da bu işler hızlı ilerler 12 yaşından beri otoban yarışlarını takip ederim ve şu an da Bursa içi yerel bir motor sporları kulübü nün başkanlığını yapmaktayım ve sayısız organizasyona imza atmışlığım var dır doblom ile beraber , ancak Teamdoblo yla tanışmam aracın teknik bir arızasını araştırmamla ile oldu o zaman lar doblolar hem diesel olmasıyla hemde genellikle dobloların motor hacimlerinin düşük olmasıyla modifiye ve motorsporları açısından pek tutulmazdı bu yüzden çevremde yanıt bulamadım bende sorunumu internette araştırmamla beraber 2010 yılında Teamdoblo ile tanıştım.

Açıkçası kendi modifiye ortamıma yakın bir sıcaklık gördüm ve bizim sektörde pek yaşını başını almış insan yoktur genellikle genç var dır burda ki abilerim bilgileriyle hem motorsporları ve modifiye ile alakalı konularda bilgi alıp kendimi gelişirtirmemi sağladı hemde aile ortamını yaşattı ve kısa sürede temsilcilik görevine atandım.

Şu an bunları yazarken TeamDoblo ile ilgili bağım film şeridi gibi gözümün önünden geçti duygulandım :D

Son düzenleme:

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@RAPTOR
senden de böyle bir cevap gelirdi o da geldi zati :D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
@RAPTOR
RAPTOR VAR DEDİLER GELDİK:))
Aaaa sonra bi baktık
Murat
Baki
Ahmet
Can
Mustafa
HERKES BURADAYMIŞ...ARAÇ ALMAK İÇİN ARAŞTIRIRKEN
Direk Raptor Karşıladı,cevapladı,ikna oldum..Sora Asosyal Olduğum için sadece internetten arkadaş bulabiliyordum.
Çok çirkin ve şizofren olduğumu birtek buradan anlamıyolardı,bende baktım burda bana normalmişim gibi davranıyorlar ,d1 imi sattım d3 aldım,halen buralarda takılıyorum:))

barış ata

KÜTAHYA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Barış Ata
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sıhhi tesisat kombi bakım onarım evsel şu arıtma sistemleri
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
2.0 Multijet
Araç Yılı
2004
Renk
siyah
facebookta doblo sayfalarında dolaşıyodum sonra team dobloya rastladım biraz kurcaladıktan sonra foto yolladım yayınlanması hoşuma gitmişti sonra yayınlanan fotolarda www.teamdoblo.com linkine rastladım giriş o giriş şuan gece gündüz boş vakıtlerimde forumda fink atıyorum ve iiki tanışmışım diyorum sizler gibi dostların oluşturduğu bir ailenin parçası oldum ....

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Ben ilk doblomu 2009. da buyuk bir ask la aldim babami kadirip :)yollda ne zaman doblo gorsem gozden kaybolanadek arkasin dan baka kalirdim yakindan inceler.duran doblolari .neyse aldim d2 premio zu arac forum ma kayit oldum webde gezinirken sonra murat kardesim sitede kurumuz.onla tanistik orda sonra teamdoblo gectim 2009 o gun bugun devam siteye suan 4 cu dobloyla devam ediyorum :)

sabrikarakurt

Azimli Üye
Adı
Sabri
Modeli
Renk
beyaz
Selam arkadaslar
Benim 170 kg bı Kuzenım var 2010 yılında kuzen benı tasıyacak genıs ve gosterıslı jıp gb ırı bı doblo cıkmıs gordunmu dedı bende Allah allah kuzen kendıne kamyonmu alıon dedım :)) sonra fıat haliç otoya gıttık orda kredıyle felan 32 bıne elegance çöl gri d3 aldı cok hosuma gıtmıstı bnımde bende geçen agustos ayına kadar 3 adet bınek arac degıstrdım en son kendı vucut yapıma(1.90 boy 110 kg :)) en uygun aracın doblo olduguna karar verdım ve 2010 d3 elegance 85.000 kmde balıkesırden beyaz renk bı doblo begenerek aldım...aracımdan cok memnunum adana kayseri bursa istanbul gezdım tık demedı bakım dısı sanayıye servıse gıtmedim vergısı fılan derken hususi kullanıyıcı zorluyor ama değer bence...o sisik kuzenın kapıları ıle ılgılı sorunla karsılasınca bana soyledı netten doblo yazınca dırekt cıktı team doblo diye arastrdım konuları cok faydalı buldum ve kendımde bır doblo edınınce uye oldum cok ılgılı yardımsever arkadaslar var cok kalıtelı duzeylı bı forum herkese tesekkürler :)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
01.08.2006 yılında doblo ile tanıştım, önceden doblonun varlığından bile haberim yoktu 2010 mayısda foruma kayıt oldum tabi ozamanlar yaşım 15 di... abilerim sayesinde çok şeyler öğrendim motor konusunda tabi lisede öğrenciydik ilk İstanbul temsilcisi olarak başladım sonrada adminliğe kadar uzanan bir yoldan geçtim yasım şuan 20, yıllar geçtikçe büyüyen ve genişleyen bir ailemiz var ne mutlu TEAM DOBLO' ya :)