MOTOR ARIZA LAMBASI.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@MEVKU946
çıkma buluruz mevlüt amca.sıfırına o para verilmez.2,000 daha kat jtd motor al komple ondan iyi be yahu.

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@asaglam
@asaglam
SLM AHMETCİĞİM. BU RAİLDE NEDİR TEKNİK Bİ KELİME AÇARSAN SEVİNİRİM. 2001 1.9 LARDA VARMI. SLM MEVLÜT AMCA.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@MEHMET78
SLM MEHMETCİĞİM. ARTIK ALIŞTIM. SÜRÜŞDE SORUN YOK, YAKITDA ARTIŞ YOK.BENİM ANLAMADIĞIM . SERVİSLER 15 SENELİK BİR ARABANIN SORUNUNA ÇÖZÜM BULAMAZKEN, YENİ LERİ NASIL TAMİR EDİYORLAR. SLM MEVLÜT AMCA.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@MEVKU946
yeniler şimdilik arıza yapmıyor mevlüt amca.Allah göstermesin bir bozulsa zaten hapı yuttuk emin ol.

asaglam

Onursal Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Makine Mühendisi
Modeli
Renk
Siyah
@MEVKU946

yakıt müşiri veya yakıt başınç müşiri de diyebilirsin yakıtın basıncını ve debisini ayarlar.ayrıca onun soketleride aklıma takılıyo abi pinlerdeki en ufak bi sıkıntı ışık yaktırır.başka şeylerde geliyoda adım adım ilerleyelim.ona bakarsan lambda(hava-yakıt karışım) sensörüne de baktır.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@asaglam
SLM AHMETCİĞİM. MAZOT FİLTRESİNDEN POMPAYA GİDEN HAVANIN NERDEN GELDİĞİNİ ÇÖZMEMİZ GEREKİYOR. ONU HALLEDERSEK DİĞERLERİNE SIRA GELECEK.RAİL DEDİĞİN ALETİ ETKİLEYEN DE HAVA OLABİLİR. POMPAYA HAVA GİRİNCE HAVA SIKIŞABİLEN Bİ GAZ. OLDUĞUNDAN POMPANIN BASINCI DEĞİŞEBİLİR ODA HAVA MAZOT DENGESİNİ BOZABİLİR AMA D1 LERDE O MÜŞÜR VARMI ACABA. SLM MEVLÜT AMCA.

asaglam

Onursal Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Makine Mühendisi
Modeli
Renk
Siyah
@MEVKU946

abi söyle diyeyim madem şeffaf hortumlarda çok sık kabarcık görünüyo mu rolantide çalışırken veya gaz verildiğinde onu tespit edebildin mi?common-rail olan tüm araçlarda yakıt basınç müşiri var.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@asaglam
SLM AHMETCİĞİM.ROLANTİDEDE GAZ VERİNCEDE HAVA KABARCIĞI MEVCUT. MAZOT FİLTRESİ YAN SANAYİ YANİ İTALYAN DEĞİL YETKİLİ SERVİS DE YAN SANAYİ TAKIYOR.DÜN ÇEKOMASTİKLE DOLDURDUĞUM YANİ İZOLE ETTİĞİM GERİ DÖNÜŞ VALFİNİ TEST ETTİM HAVA SORUNU DEVAM EDİYOR.KESİN TESBİT ETTİĞİM HAT DEPO İLE MAZOT FİLTRESİ ARASINDAKİ BORU SAĞLAM. SORUN FİLTRE-POMPA- FİLTRE HATTINDA.BİRKAÇ GÜN SONRA FİLTREYİ DEVRE DIŞI BIRAKIP DEPODAN GELEN HATTI POMPAYA , POMPADAN ÇIKAN FAZLA MAZOTUDA DEPOYA DÖNÜŞ BORUSUNA BAĞLAYACAĞIM SİSTEMDEDE ŞEFFAF HORTUM KULLANACAĞIM. SAĞOL SLM MEVLÜT AMCA.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
mevlüt amaca araba fena halde kızacak ha.ulan her tafaımıza hortum saldılar diyecek.en sonunda kökten çalışmayacak.bu kadar fazla zorlamasak garibimi.:D:D:D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
çözülecek inşaallah mevlüt amca.sen başaracan bu işi.durmak yok.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@MEHMET78
SLM MEHMETCİĞİM. 15 SENELİK DOSTUZ.KIZMAZ BANA HASTALIĞINA ÇARE ARIYORUM.TAKTIM BİKERE MAZOT HATTINA HAVA NERDEN GELİYOR. BİLEN Bİ ARKADAŞ AKIL VERSİN. SLM MEVLÜT AMCADÜLDÜL.jpg

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR. D1 LERDEKİ MOTOR ARIZA LAMBASI ARIZASINA BU GÜNE KADAR NET Bİ ÇÖZÜM BULUNAMADIĞINI 3,5 SENEDİR YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA GÖRDÜM SEBEP İSE MOTORUN BU ARIZADAN DOLAYI STOP ETMEMESİ VE ARIZA LAMBASININ ARA ARA YANMASI NEDENİ İLE USTALARIN KESİN TEŞHİS KOYAMAMALARI. DİĞER ARKADAŞLARDA BENİM GİBİ HER GİTTİKLERİNDE USTALARIN BİDE BUNU DENEYELİM DİYEREK TAMİR VE PARÇA PARASI ALMALARI.PARALAR GİDİYOR ARIZA DEVAM EDİYOR VE MOTOR STOP ETMİYOR.
DİYECEĞİM ARIZAYI BULMAK ARIZA LAMBASI YANAN ARKADAŞLARIN KENDİ UĞRAŞLARINA KALIYOR.
25 SENE KİMYA KONUSUNDA ARAŞTIRMA VE KALİTE KONTROL GÖREVİ YAPTIĞIM İÇİN PES ETMEDİM.BU LAMBA YA SÖNECEK,YA SÖNECEK DİYOR VE DENEMELERE DEVAM EDİYORUM.
KESİN SONUCU . GELENEKSEL İSTANBUL BULUŞMASINDA AÇIKLAYACAĞIM.BEKLE BENİ İSTANBUL SLM MEVLÜT AMCA.DÜLDÜL.jpg

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
sorunu çözülemeyen arızalara sinir oluyorum.inşallah problem çözülür senin düldülün mevlüt emmi,
bi hocayamı götürsen :D

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@efsane05
SLM AHMETCİĞİM.İÇKİ VE SIGARAYA OKUYAN HOCALAR DUYDUM.HATTA HASTILIĞA BAKANI DA GÖRDÜM YAKINDA ARABA ARIZASINA OKUYAN HOCA DUYSAM GÖTÜRÜRÜM. USTALARA VERDİĞİM PARALARI HOCAYA VERSEM IŞIĞI SÖNDÜRÜRDÜ. SLM MEVLÜT AMCA.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@MEVKU946
mevlüt emmi.o arıza lambasının fişini çeksek.:D
nasıl olsa sadece yanıyor.hiç olmazsa moral bozmaz.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@MEHMET78
SLM MEHMETCİĞİM İYİ FİKİR. BENDE ÜSTÜNE MOBİLYADA VİDALARIN ÜSTÜ KAPANSIN DİYE YUVARLAK YAPIŞKANLARDAN YAPIŞTIRMAYI DÜŞÜNDÜM..ASLINDA UNUTMUŞTUM BU KONUYU. ARKADAŞLAR BİRİ HORTLATTI BENDE TEKRAR ARTIK YA SÖNECEK YADA SÖNDÜRÜLECEK DİYEREK TEKRAR YOLA ÇIKTIM.31 MAYISDA KESİN SONUÇ BELLİ OLACAK. SLM MEVLÜT AMCA.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
@volkan guney
SLM VOLKANCIĞIM. HEMİDE ENERJİDEN TASARRUF OLUR. SLM MEVLÜT AMCA.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@MEVKU946
hayırlısı inşaallah.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR YAPTIĞIM SON DENEMEDEDE ENJEKTÖR POMPASINA GİDEN HAVAYI KESEMEDİM.BU NEDENLEDE LAMBA TAM SÖNMÜYOR YARIN YENİ BİR DENEME DAHA YAPACAĞIM. SLM MEVLÜT AMCA.