sis farları hakkında bilgi

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Ayrıca Sitemizde
klavuz.jpg

Mevcut aracınızın klavuzunu indirip daha birçok bilgiyi sağlayabilirsiniz. Bilginize.

ADIGEHAKAN

Azimli Üye
Merhaba, sis farı konusundaki bilgileriniz için teşekkürler. Acaba İstanbul Anadolu yakasında sis farı takdırma konusun da yardımcı olacak kimse varmı. Yada tavsiye edebileceğiniz bir usta..

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
canersemih tarafından yazılan metin:
Merhaba, sis farı konusundaki bilgileriniz için teşekkürler. Acaba İstanbul Anadolu yakasında sis farı takdırma konusun da yardımcı olacak kimse varmı. Yada tavsiye edebileceğiniz bir usta..

Tam olarak semtinizi yazarmisiniz....z

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Harika kardesim......kavaciga gelirsen benim aksesuarcimda yarim saayte taktiririz......

ADIGEHAKAN

Azimli Üye
Teşekkür ederim ilginiz için, önümüzdeki haftasonu ziyaret ederim sizi hiç olmassa tanışmış oluruz...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
canersemih tarafından yazılan metin:
Teşekkür ederim ilginiz için, önümüzdeki haftasonu ziyaret ederim sizi hiç olmassa tanışmış oluruz...

Memnun olurum ..... Araciniz hangi kasa d1....d2.....d3..... Ona gore ellerinde yoksa siparisini versinler

ADIGEHAKAN

Azimli Üye
İyi soru da... ben cevabını bilmiyorum:)) 2007 model 1.3 aktive ama hangi D sınıfına giriyor bilmiyorum...;)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
d2 oluyor. abim d1 ilk cıkan kasa d3 son cıkan kasa d2 sizin kulandıgınız.araç

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Okey bilgi alinmistir...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
safaline2011_55 tarafından yazılan metin:
d2 oluyor. abim d1 ilk cıkan kasa d3 son cıkan kasa d2 sizin kulandıgınız.araç

*clap*

doblo_54

Aktif Üye
arkadaşlar merhaba ben aracıma sis farı ampülü almaktan bıktım sürekli kesiyor acaba neden kesiyor ampül küçük geldiğinden mi yoksa başak abi nedeni olurmu şimdiden teşekkürler (ampül 55W)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
belki orjinal ampul takmıyorsundur ampul orjinal mi ?

doblo_54

Aktif Üye
bilmiyorum valla orjinalmi ama bi sağ bi sol kesiyo nedeni ney acaba orjinal ampul nasıl anlaşılır bimiyorumki. :)

AdilMusa96

Azimli Üye
abilerim öncelikle hayırlı akşamlar.bu konu altında bi soru sormak istiyorum.d1 kasa doblomuzun sis farı yok orası boşluk orjinal yerine ayrı bi düğme ile (diğer farlardan bağımsız) sis farı taktırmak istiyorum bunun bana maliyeti ne olur?işlem zor mudur?mümkün müdür ?

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
abilerim öncelikle hayırlı akşamlar.bu konu altında bi soru sormak istiyorum.d1 kasa doblomuzun sis farı yok orası boşluk orjinal yerine ayrı bi düğme ile (diğer farlardan bağımsız) sis farı taktırmak istiyorum bunun bana maliyeti ne olur?işlem zor mudur?mümkün müdür ?

bende geçenlerde sisleri açtırdım bir ay oldu olmadı işlem kolay kaputun altında sigorta kutusu var oradan kabloları bulup sıyrık çekip kabloya bağlıyorlar ve yanıyor sislerin ben çek çekli düğme ile hiç bir yeri deldirmeden torpidodaki sigorta kutusu kapağının orada bi vida var oraya bağlattım. ben geri vites lambası yanmıyordu şanzımana giren yeri kopmuştu orayı sağ arka park lambası kesmişti 7,5 amper sigorta ve sislere toplam 30 tl vermiştim

AdilMusa96

Azimli Üye
iyi ya maliyetli değilmiş önümüzdeki hafta hallediyim ben onu 1 yıl daha bu doblo bizdeymiş ufaktan yapalım bari tamponları falan boyatıcam

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
rica ederim benim dobloda 1 yıl bende sonra nasipse d3 farın içinde ampul olması lazım bu arada benim sisler parklardan ayrı yalnız kendisi yanıyor

AdilMusa96

Azimli Üye
bende ayrı yansın istiyorum zaten arkadaşımın d3üne sislerine sarı film çektik çok hoş oldu öyle yapıcam bende altlar sarı film sarı far üst parkalara beyaz ampül koyucam değişşşik bi görüntü olucak denicem bi şeyler :) babam güveniyo veriyo yıllardır mahalle aralarında 3 yıldır ilk defa çarşamba günü tam semtimizde memur amcalar cevirdi beni üzerimde üniforma falan vardıda trafiği çağırmadılar Allah'tan :D