Chiptuning Yaptık Cargoma:)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
hayır kardeşim...mehmet gazihan 600 tl den aşağı yapmıyor...

SamiSnmzlr

Aktif Üye

hadi ya bende burda onun bayisine yaptıracaktım yarın bi fiyat sorim bakim ne kadar dicekler eğer 600 tl derse oraya gelir orda yaptırrım *clap*

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

hadi ya bende burda onun bayisine yaptıracaktım yarın bi fiyat sorim bakim ne kadar dicekler eğer 600 tl derse oraya gelir orda yaptırrım *clap*

600 e yaparsa öp başına koy...minimum onu ister....

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
ben mehmet gazihan ın kendisi ile telefonda görüştüm... 650 tl diyor fiyatı... tek indirim şeklini toplu gidlirse araç basına fiyatın 50-50 geriye çekilebişeceğini söylüyor...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ne yapalım mali......kamil indirecek diye fiyatı millete chip yaptırın toplu olarak gazihana gidelim diye yalvaralım mı...bu çocukta aynı yazılımı atıyor zaten farklısı yok ki....maliyeti ne ...2 tl lik elektrik. hepsi bu..kusura bakmasın tek farkı ismi...

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
ben gazihan a gidelim demedim ki zaten abi... adamın fiyat indirimi yapmadığını, indirim için olmayacak bi hesap yaptığını anlatmaya çalıştım...bu konuyu da san daha önce sormuştum hatta... zaten bende senin yaptırdığın yere benzer şekilde burada sanayide birine yeptırdım yazılımı biliyorsun..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ben gazihan a gidelim demedim ki zaten abi... adamın fiyat indirimi yapmadığını, indirim için olmayacak bi hesap yaptığını anlatmaya çalıştım...bu konuyu da san daha önce sormuştum hatta... zaten bende senin yaptırdığın yere benzer şekilde burada sanayide birine yeptırdım yazılımı biliyorsun..

*hehe*:D..allah teenfen baksın. ben sana birşey demiyorum. ona kızıyorum kardeşim....sanki kuş konduruyor. herif arabaya.....

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
öyle yada böyle adam kendini tanıtmış... bir kaç ile yükleme merkeszi adı altında şubeler oluşmuş... birde kendi söylediği mobil bir ekibi yazılım yükleme turnesi yapıyormuş... yani tabiri caizse değirmene suyu bağlamış...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
baksın dalgasına.......bizimde burada ibrahim kardeşimiz var....allah razı olsun kimi gönderdiysek işinı halledip yolladı......sıkıntımız yok.

muhammet ali

Saygın Üye
isim yapmış diye o kadar parayı çöpemi atalım baki abinin kefil olduğu usta yarısına yapıyor

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
aynen 300 tl harika bir rakam... biz samsunda rica minnet 450 ye zor yaptırdık... bu fiyata bu kadar referans ile istanbul ve yakınında olan arkadaşlar için bulunmaz fırsat ibrahim usta....

SamiSnmzlr

Aktif Üye
Biraz önce Gazihanın adana bayisiyle görüştüm adam bana 650 tl fiyat çekti. Valla o paraya gider jant yaparım kendime daha iyi

uceliveco

Yeni Üye
Aklımda Hiç Böyle Bişe Yokken Sagolsun İbrahim Abi Çok Yakın Aile Dostumuzdur Beyinci Kendisi Gel Dedi Senin Arabaya Yazılım Atalım İyi Dedim Kaç Hp Artıcak 92 olur en fazla dedi Beyni sök Getir Söktüm Götüdüm Epromunu Söktü Kodladı Tekrar Taktı Araba Canlandı Hayat Öpücügü Geldi Arabama :):)

ben eobd soketinden programı kendim yaptıktan sonra attım.alt devirler çok iyileşti.yakıt 5.8 lerden resimdeki gibi 4.9 a düştü.alt devirleri ortak biraz daha canlandır deyince yakıt 5.1 oldu. ama 90 km/h hızı geçmiyorum 110 km/s hız yükselmelerinde 5.2 veya 5.3 gibi rakamlar var.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
bu chipcinin numarasi kimde var ?

Lütfen Kendinizi Tanışma Bölümünde Tanıtınız Aksi Halde Soru ve Sorunlarınıza Cevap Verilmeyecektir...

melih43

Azimli Üye
kuşadası'nda yada izmir'de tavsiye edeceğiniz bir yer varmı bu chip tuning için....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
[fpnotice=warninguyarı olduğuğu takdirde ]kendini taıtmyan üyenin lütfen sorularını cevaplamayın forum kuralıdır