ARAÇI STOP ETTİGİMDE TEYP KAPANMIYOR

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ahhhhh be mustafam bu da olur ama bu biraz sikintili olur sebebi ise su aslinda hemen olur ancak bu seferde cihazin radio frekanlarinda kayit apmis oldugun istasyonlar hafizada kalmaz.....ama onunda bir caresi var....cihazin arkasinda bir turuncu bir sari bir kirmizi birde siyah kablo var ...cok kablo varda bize lazim olanlar bunlar.....siyah sase kirmizi + kutup sari park lambalarini actiginda teyp tus takimini aydinlatan isiklari yakan uc ki bunu genelde direk+ ya baglarlar..yanlis montajdir....turuncu kablo ise memory yani hafiza kablosudur bu kablonun ucuna bir 12 voltluk saat bilinin artisini siyah sese kablosundan cikilan bir ucuda pilin sasesine bagliyacan bu 9 voltluk standart kumanda pilide olur....araca sadece siyah kirmizi ve park kalosu olan sariyi bagliyacan....artik teyibin kontagi acinca acilacak kapatinca kapanacak radyo hafizalarinda silinmeyecek.....haaa bu arada teyibin kirmizi + ucunu kontak acim voltajina baglatman gerekiyor...bunu ustana anlat anliyacaktir,...yapamazlarsa kasma ben istanbul bulusmasinda hallederim...

abi çok teşekkür ederim.pazartesi ilk işim bu.*tup**tup*

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
"cihazin arkasinda bir turuncu bir sari bir kirmizi birde siyah kablo var"

başka renk kaldımı abi *ice**haho*

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
ahhhhh be mustafam bu da olur ama bu biraz sikintili olur sebebi ise su aslinda hemen olur ancak bu seferde cihazin radio frekanlarinda kayit apmis oldugun istasyonlar hafizada kalmaz.....ama onunda bir caresi var....cihazin arkasinda bir turuncu bir sari bir kirmizi birde siyah kablo var ...cok kablo varda bize lazim olanlar bunlar.....siyah sase kirmizi + kutup sari park lambalarini actiginda teyp tus takimini aydinlatan isiklari yakan uc ki bunu genelde direk+ ya baglarlar..yanlis montajdir....turuncu kablo ise memory yani hafiza kablosudur bu kablonun ucuna bir 12 voltluk saat bilinin artisini siyah sese kablosundan cikilan bir ucuda pilin sasesine bagliyacan bu 9 voltluk standart kumanda pilide olur....araca sadece siyah kirmizi ve park kalosu olan sariyi bagliyacan....artik teyibin kontagi acinca acilacak kapatinca kapanacak radyo hafizalarinda silinmeyecek.....haaa bu arada teyibin kirmizi + ucunu kontak acim voltajina baglatman gerekiyor...bunu ustana anlat anliyacaktir,...yapamazlarsa kasma ben istanbul bulusmasinda hallederim...

sonucu bildir...benim kitabimda olmaz diye birsey yok...daha oncede bunu daha uzun ve detaylica anlattim sitede biryerlerde var......ustana oku hemen mantigini anliayip yapar...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

sonucu bildir...benim kitabimda olmaz diye birsey yok...daha oncede bunu daha uzun ve detaylica anlattim sitede biryerlerde var......ustana oku hemen mantigini anliayip yapar...

abi zaten bu yazıyı alıyorum .ona göstereceğim.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
bu arada teyp in kizaklimi kafa cikan modelmi kizakliysa eve aliyorsan pili teypin icine yerlestirin...yer yoksa kicina bir yere yapistirin...sabitse arkasina sallayin teyibin gitsin...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
bu arada teyp in kizaklimi kafa cikan modelmi kizakliysa eve aliyorsan pili teypin icine yerlestirin...yer yoksa kicina bir yere yapistirin...sabitse arkasina sallayin teyibin gitsin...

kafası çıkandan abi.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
"cihazin arkasinda bir turuncu bir sari bir kirmizi birde siyah kablo var"

başka renk kaldımı abi *ice**haho*

olmazmi cihaza gore degisir....mavi remote control anffi veya motorlu anten vs kontrol kablosu...4 ciftli ses cikis kablusu...mor illiumin kablosu...daha var ne sormak istiyorun sor soyliyeyim...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

kafası çıkandan abi.

*clap*

FireExit

Onursal Üye
Abi konu ile alakasız ama benim iki sorum olacak teyp ile ilgili....
İlki... Kontak kapandığında teyp kapanmıyor benim ... Bilerek öyle istedim... Sorum şu... Kontak kapandıkdan sonra ne kadar daha çalışabilir? Akü bakımından...
İkincisi... Teybi kapatıyorum abi... Ama üstünde bir ışık hep yanıyor.... Bunun bir zararı olur mu? Şimdi ya da ileride...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

abi ustaya söyleyeyimmi pili orasına taksınmı.:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

kafana gore sitede ariyorum bulamiyorum bu sekilde sorununu cozdugum bir arkadasin tesekkur mesaji vardi bulamadim ..hala ariyorum...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

takmazsa hafıza sıfırlancak abi hep sürekli kanal ayarımı yapcan hep :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
koray bulsana su mesaji aramaktan helak oldum...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
tamam abi ben olayı anladım.usta anlamassa ben senin yazdıklarını gösteririm.bunuda anlamssa artık ne yaparım ona kimbilir.?:D

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
koray bulsana su mesaji aramaktan helak oldum...

mesajın içeriğini bilmiyorumki abi konu neydiki tam olarak

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
tamam abi ben olayı anladım.usta anlamassa ben senin yazdıklarını gösteririm.bunuda anlamssa artık ne yaparım ona kimbilir.?:D

ustayı baki abiyle iletişime geçir anlamazsa eğer baki abi ona elektrik elektronik üzerine doktora yaptırır :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
gerek yok polimige girmem.....istanbula gelince. 10 dakikada hallederim...

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız