ARAÇI STOP ETTİGİMDE TEYP KAPANMIYOR

FireExit

Onursal Üye
Abi konu ile alakasız ama benim iki sorum olacak teyp ile ilgili....
İlki... Kontak kapandığında teyp kapanmıyor benim ... Bilerek öyle istedim... Sorum şu... Kontak kapandıkdan sonra ne kadar daha çalışabilir? Akü bakımından...
İkincisi... Teybi kapatıyorum abi... Ama üstünde bir ışık hep yanıyor.... Bunun bir zararı olur mu? Şimdi ya da ileride...

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
teyibi kapattiginda anfi de otomatik kapanir...ama kapatmazsan acik kalir ve anfi acikken akun cok fazla gitmez maksimum birkac saat.....teyip kapali iken yanan isik nedir bilmiyorum gormem lazim bazi cihazlarda kafa alindiktan sonra flas yapan kirmizi isik vardir alarm taklidi yapan. belki odur.....

FireExit

Onursal Üye
teyibi kapattiginda anfi de otomatik kapanir...ama kapatmazsan acik kalir ve anfi acikken akun cok fazla gitmez maksimum birkac saat.....teyip kapali iken yanan isik nedir bilmiyorum gormem lazim bazi cihazlarda kafa alindiktan sonra flas yapan kirmizi isik vardir alarm taklidi yapan. belki odur.....

Abi daha teybin kafasını sökemedim ki... :) Üstünde yani....üstteki ekranda da ışık var... Teyp kapalı ama...Aküye zarar verir mi diye dedim...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

Abi daha teybin kafasını sökemedim ki... :) Üstünde yani....üstteki ekranda da ışık var... Teyp kapalı ama...Aküye zarar verir mi diye dedim...

hayir vermez rahat ol...teyp kapaliyken sorun yok..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kendimi tanıttım cevabı verebilirmisiniz bakibey

serkan 1360 kardesim....sorunun cevabini konu icinde anlattim......bu konuyu incelersen cevabi net bir sekilde bulacaksin....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
senin icin bir daha yazayim....teyibinine gelen direk artiyi teyibin hafiza kablosuna ...hafiza kablosuna gelen kontak acimi ceryaninida teyibinin kirmizi arti ucuna bagliyacaksin ...teyibin kontagini actiginda calisacak hemde hafizaya ldigin istasyonlar silinmeyecek...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

serkan 1360 kardesim....sorunun cevabini konu icinde anlattim......bu konuyu incelersen cevabi net bir sekilde bulacaksin....

evet ben takip ediyorum zaten baki abiyi*tup**tup*

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
benim teyip mp3 çalar değil kablolarla oynamadan bunu direk ayarla yapamazmıyız

malisef kardesim cok zor bir is degil...sadaece iki kablo yer degistirecek...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

mustafa sen ne yaptin kardesim teyibi...

abi bugün işlerin yoğunluğundan gidemedim.üstelik birde arabanın bağaj kapısı otomatik kitlemiyor.birde bu sıkıntı oldu.ikisini beraber yarın göstereceğim.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

manuel kitliyor mu....kumandaya bastiginda kilidin oradan tik tik ses geliyormu..

mustafa sen ne yaptin kardesim teyibi...

abi bugün işlerin yoğunluğundan gidemedim.üstelik birde arabanın bağaj kapısı otomatik kitlemiyor.birde bu sıkıntı oldu.ikisini beraber yarın göstereceğim.