ARAÇI STOP ETTİGİMDE TEYP KAPANMIYOR

serkan1360

Aktif Üye
ARAÇ ÇALIŞIRKEN VE TEYP AÇIK DURUMUNDAN ARABAYI STOP ETTİGİMDE TEYP KENDİ KAPANMIYOR ANCAK KENDİM KAPATIYORUM BUNU OTOMOATİK KENDİ KAPANIR HALE NASIL GETİRECEGİZ 2010 SAFELİNE

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
lütfen kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız aksi takdirde sorunuza cevap verilmeyecektir

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
kardeşim benim teypdede aynı sorun var.ustam bunun bağlantıları elverişli değil dedi.

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
lütfen kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız aksi takdirde sorunuza cevap verilmeyecektir

oğuz kardeşim kusura bakma arkadaş kendini tanışma bölümünde tanıtmadan soruya cevap verdim.

FireExit

Onursal Üye
Bende bugün aynısını yaptırdım... Kontak ile beraber kapanınca uyuz oluyorum....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

oğuz kardeşim kusura bakma arkadaş kendini tanışma bölümünde tanıtmadan soruya cevap verdim.

abi onun teypten ayarı var

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

oğuz benim teyp pioner deh 2300 modeli ustam olmaz dedi.olmassa başka ustaya baktıracağım.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
lutfen kendinizi tanitiniz...konu hakkinda sizi memnun edecek bu sorunu ortadan kaldiracak dogru cevabi hemen vereyim...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
bende bekliyorum sabırsızlıkla.:D:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

oguzcum. arkadasin teyibi safeline ...onlarda bu ayar yok...sadeceD3 lerde var....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

oğuz benim teyp pioner deh 2300 modeli ustam olmaz dedi.olmassa başka ustaya baktıracağım.

abi ben orjinal teyp sandım onunla ilgili bilgim yok

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

abi mp3 lü safeline teybi ise onda ayar var bizim d1 premioda vardı d2 cargodada vardı ama track safeline teybi ise olmayabilir

oguzcum. arkadasin teyibi safeline ...onlarda bu ayar yok...sadeceD3 lerde var....

abi mp3 lü safeline teybi ise onda ayar var bizim d1 premioda vardı d2 cargodada vardı ama track safeline teybi ise olmayabilir

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

sikinti yok mustafacim arkadas kendini tanitsin cevap hazir..cok basit bir sekilde anlatacagim.....senin ustanda uzgunum ama birsey bilmiyor demekki...:D

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

sikinti yok mustafacim arkadas kendini tanitsin cevap hazir..cok basit bir sekilde anlatacagim.....senin ustanda uzgunum ama birsey bilmiyor demekki...:D

abi pioner servisiydi.serviste taktırdım.pazartesi gideyim adamın kafasını koparayım bari.:D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
var varrrr:)

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
üye bir bölüm açtı.benim sorunum çıktı.acilen cevapppppp baki abi........:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

abi pioner servisiydi.serviste taktırdım.pazartesi gideyim adamın kafasını koparayım bari.:D

o peynir servisi olmasin......senin teyp kontagi kapatinca kapaniyor sen kapanmasin ben dugmesinden istersen kapatayim istiyorsun degilmi....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
sorunun bu degilmi mustafa...cevap versene...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
hayır abi tam tersi.kontağı kapatınca kapansın.açınca açılsın.bende eskiden kamasonic vardı böyle çalışıyordu

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ahhhhh be mustafam bu da olur ama bu biraz sikintili olur sebebi ise su aslinda hemen olur ancak bu seferde cihazin radio frekanlarinda kayit apmis oldugun istasyonlar hafizada kalmaz.....ama onunda bir caresi var....cihazin arkasinda bir turuncu bir sari bir kirmizi birde siyah kablo var ...cok kablo varda bize lazim olanlar bunlar.....siyah sase kirmizi + kutup sari park lambalarini actiginda teyp tus takimini aydinlatan isiklari yakan uc ki bunu genelde direk+ ya baglarlar..yanlis montajdir....turuncu kablo ise memory yani hafiza kablosudur bu kablonun ucuna bir 12 voltluk saat bilinin artisini siyah sese kablosundan cikilan bir ucuda pilin sasesine bagliyacan bu 9 voltluk standart kumanda pilide olur....araca sadece siyah kirmizi ve park kalosu olan sariyi bagliyacan....artik teyibin kontagi acinca acilacak kapatinca kapanacak radyo hafizalarinda silinmeyecek.....haaa bu arada teyibin kirmizi + ucunu kontak acim voltajina baglatman gerekiyor...bunu ustana anlat anliyacaktir,...yapamazlarsa kasma ben istanbul bulusmasinda hallederim...