ENJEKTÖRE MAZOT İLE BERABER HAVA GİDİYOR

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
mevlüt emmi fotoğraf çekmeyi unutma.canını yerim!

MEVKU946

Onursal Kocaeli Yöneticisi
Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
olmazsa burada var mevlüt amca.düze uyar mı bilemem.
http://www.ucuzyedekparcam.com/YAKIT-POMPASI-DEPO-SAMANDIRASI-FIAT-DOBLO-13JTD-19JTD-00-,PR-5704.html
SLM MEHMETCİĞİM. ÖNCE ŞAMANDIRAYI Bİ SÖKEYİM. SORUN NEDİR ŞEKLİ NASIL GÖRELİ. SAĞOL. SLM MEVLÜT AMCA.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
inşaallah hortum ya da kelepçe ile hallolur.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR, BUGÜN BADANA İLE UĞRAŞTIM.DÜN ALLEN ANAHTARLA AÇILACAK İKİ MALZEME HALKASI VİDASI VARDI AÇAMADIM YARIN UYGUN ALLEN BULABİLİRSEM AÇMAYA SÖKMEYE ÇALIŞACAĞIM DAHA OLMAZSA ŞAMANDIRA KAPAĞININ ÜSTÜNE GELEN LASTİĞİ VE HALİFLEKSİ MAKET BIÇAĞI İLE KESECEĞİM. RESİMDE ÇEKECEĞİM.SLM MEVLÜT AMCA.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mevlüt amca kesecende orayı sonra nasıl ekleyeceksin gerçi orası koltuğun altında kalıyor

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kesme emmi...gerekirse bir ustadan yardım al ama kesme.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR,BUGÜNDE BADANA VE ELEKTRİK İŞİ VARDI. YARIN DA CUMA İNŞALLAH CUMARTESİ PAZAR ŞAMANDIRAYI SÖKÜP SORUNU GÖRECEĞİM. ARKATARAFTAN SÖKMEYE BAŞLADIM KOLTUKLARIN ARKA BAĞLANTILARINI SÖKTÜM LASTİK VE HALİFLEKSİ KALDIRARAK KAPAĞA ULAŞTIM AMA KOLTUKLAR SÖKÜLMESİ GEREKİYOR.BİDE İKİ TANE ALLEN ANAHTARLA AÇILMASI GEKEN CIVATA VAR.1 TL BÜYÜKLÜĞÜNGE SÖKEMEZSEM MAKET BIÇAĞI İLE DİKKATLİCE KESECEĞM.ONDAN SONRA KARŞIMA NE ÇIKACAK BİLMİYORUM.SONUNA KADAR KENDİM HALLETMEYE ÇALIŞACAĞIM. SLM MEVLÜT AMCA.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
mevlüt amca kesecende orayı sonra nasıl ekleyeceksin gerçi orası koltuğun altında kalıyor
SLM OĞUZCUĞUM. ÜZERİNDE EKSTRA İKİ KAT HALİFLEKSDE BEN KOYMUŞTU. KAPATMAK SORUN DEĞİL. SLM MEVLÜT AMCA.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
emmiiiiiii....ne ettin emmiiii?çatladık meraktan.iki satır bişi yaz...3 senedir uğraşıyoruz...

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
emmiiiiiii....ne ettin emmiiii?çatladık meraktan.iki satır bişi yaz...3 senedir uğraşıyoruz...
SLM RAPTORCUĞUM, YARIN İNŞALLAH KOLTUKLARI SKÜP KAPAĞI ORTAYA ÇIKARCAĞIM VE ŞAMANDIRANIN RESMİNİ ÇEKECEĞİM.BEN ARAŞTIRMACI OLMAK İÇİN EĞİTİM ALDIM ŞEKER ŞİRKETİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜNDE ÇALIŞTIM 23,5 SENEDE BAYER TARIM İLAÇLARINDA KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ OLARAK GÖREV YAPTIM. ALMANLARIN YANLIŞLARINI DÜZELTTİM. İNŞALLAH SİZLERİNDE YARDIMI İLE DÜLDÜLÜN ARIZASINI DÜZELTECEĞİM. İNAT ETTİM SERVİSE GİTMEYECEĞİM.SAĞOL. SLM MEVLÜT AMCA.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR. BUGÜN DÜLDÜLÜN ŞAMANDIRASINA ULAŞMAK İŞİN,GARAJA İNDİM ARKA KOLTUKLARI SÖKEMEDİM. ONUN İÇİN ŞAMANDIRANIN ÜZERİNE GELEN LASTİ KAPLAMAYI MAKET BIÇAĞİ İLE KESERKEN YÜZÜK PARMAĞINIDA BAYA DERİN KESTİM. PARMAĞI SARDIKTAN SONRA KARE ŞEKLİNDE LASTİĞİ KESEREK ÇIKARTTIM. ALLTINDA ÜÇ VİDA İLE KAPORTAYA MONTA EDİLEN KORUMA KAPAĞINI SÖKTÜM.ŞAMANDIRANIN ÜSTÜ GÖZÜKTÜ. MAZOT ÇIKIŞ, MAZOT DÖNÜŞ BORULARI VE GÖSTERGE SİSTEMİNİN SOKETİ VAR. FAKAT DEPOYA BAĞLANTISI İÇİN VİDA YOK.STOP. BUNDAN SONRA NE YAPACAĞIM ARAŞTIRACAĞIM. ŞAMANDIRA DEPOYA NASIL MONTA EDİLMİŞ. SKIŞTIRMAMI YOKSA ,ŞAMANDIRAYI DÖNDÜREREK VİDALAMAMI VEYA SEKMAN TÜRÜ BİŞEYMİ. BİLEN ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTİYORUM.YOKSA SERVİS YOLU GÖZÜKECEK. SLM. MEVLÜT AMCA.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Gecmis olsun mevlut amca sonucu merakla bekliyoruz

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
[
wLBLN1.jpg
[/img]

x9nO7k.jpg
[/img]

emmi ben seni hiç yarı yolda bırakır mıyım?

emmi üstte gördüğün 1. resim şamandıra somunudur.bu parça 2. resimde görülen yerden depoya somunlanarak şamandırayı depoya sıkıştırır ve sabitler.bunu bidon kapağı gibi düşün.bidon kapağı gibi çevirerek açabilirsin.somunu sökünce şamandıra komple gelecek.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
[

emmi ben seni hiç yarı yolda bırakır mıyım?

emmi üstte gördüğün 1. resim şamandıra somunudur.bu parça 2. resimde görülen yerden depoya somunlanarak şamandırayı depoya sıkıştırır ve sabitler.bunu bidon kapağı gibi düşün.bidon kapağı gibi çevirerek açabilirsin.somunu sökünce şamandıra komple gelecek.
SLM RAPTORCUĞUM, RESME BAKTIM. FAKAT BENİM ŞAMANDIRANIN ÜSTÜ FARKLI. İNTERNETDEN BULUP KOPYALAMIŞTIM. KORUYUCU KAPAĞI AÇINCA AYNI GÖRÜNTÜ VAR.RESİM YÜKLEMESİNİ BECEREMEDİĞİM İÇİN TARİF ETMEYE ÇALIŞACAĞIM. ŞAMANDIRANIN GÖRÜNEN KISMINDA , İKİ MARPUÇ VAR VE MAZOT GİDİŞ DÖNÜŞ BORULARI BAĞLI. BİDE GÖSTERGEYE GİDEN KABLOLARIN SOKETİ TAKILI. ÜÇÜDE AYNI YÖNE BAKIYOR. YANİ KAPAK ŞAMANDIRA İLE YEKPARE. İNTERNETDEN ALDIĞIM RESMİ İNCELEDİĞİMDE ,DİŞ GÖZÜKMÜYOR ORİNG TAKILACAK GİBİ Bİ KANAL VAR SANKİ İTTİREREK SIKIŞTIRILMIŞ GİBİ GELİYOR. BİRAZ ÇEKEREK ZORLADIM AMA ÇIKMIYOR.BENİM BECERİP ÇIKARMA ŞANSIM PEK YOK AMA YİNEDE DENEYECEĞİM. SANKİ ÜZERİNDEN BASTIRILARAK MONTAJ YAPILMIŞ.ORİNG KANALI GİBİ OLAN KISMIN ALTIYUVARLAK ÇIKINTI VAR İTTİRİNCE KİLİTLENİYOR GİBİ AMA NASIL Bİ ÇEKME YAPILIP ÇIKACAK YARIN BİRAZ DAHA İNCELİP BECEREMEZSEM ÖZEL SERVİS YOLU GÖZÜKECEK GİBİ.RESMİ 2001 DOBLO ŞAMANDIRASI DİYEREK ARADIM VE AYNI RESİM DÜLDÜLÜN Kİ GİBİ BULABİLİRSEN SEVİNİRİM. SAĞOL MEVLÜT AMCA.

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR.DÜLDÜLÜN BÜTÜN ARIZALARI HALLOLDU.SLM MEVLÜT AMCA.*clap**clap*:D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mevlüt amca halloldu mu motor arıza lambası sorunu ?

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
mevlüt amca halloldu mu motor arıza lambası sorunu ?
SLM OĞUZCUĞUM. OLACAK İNŞALLAH. YUKARIDAKİ MESAJ 1 NİSAN ŞAKASIYDI. SLM MEVLÜT AMCA.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
inşaallah mevlüt amca.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

MEVKU946

Adı
MEVLÜT KÜÇÜKTİFTİK
Modeli
Renk
GÜNBATIMI
SLM ARKADAŞLAR, HAYIRLI GÜNLER. BUGÜN ŞAKA YOK.SLM MEVLÜT AMCA.