81 Il Yöneticisi Alimi Için Başvuru Sayfasi.

Durum
Konu kapatılmıştır.

Nihat YAŞAR 54

SAKARYA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Nihat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Yıkama oto kuaför
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Kum gri
İL:Sakarya

İLÇE:Adapazarı

İSİM-SOYİSİM:Nihat Yaşar

EĞİTİM DURUMU:m.lise

EHLİYET: E+G

ARAÇ: 2009 D2 premio #54BF646

KISA ÖZGEÇMİŞ: SAKARYA ADAPAZARI 1986 doğumluyum evliyim ve üç çocuğum var özel bir şirkette 7yildir çalışıyorum bu ikinci Doblo m ilk doblomda istanbul Gaziosmanpaşa toplantısına katılmıştim

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:Sakarya ve çevresinde kendi çapımda tanınan araç modifiye ve toplantı etkinlik gibi faaliyet lerde baya bi tecrübe m var gerek facebookta gerekse reel hayatta tanıdığım irtibat li olduğum kişi çok yardımcı olabilecegimi düşünüyorum saygı ve sevgi ile hayırlı günler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Ragıp

Yeni Üye
Adı
Ragıp
Meslek
ELEKTRONİK TEKNİKERİ
Modeli
Renk
BEYAZ
İL: MALATYA
İLCE : MERKEZ
İSİM SOYİSİM. RAGIP ERMİŞ
EGİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE
ARAC:2016 DOBLO CARGO 1.3 MULTİJET 90HP D4 KASA
KISA ÖZGECMİŞ: MEMLEKET MALATYA 16 YILDIR ELEKTRONİK SİSTEMLER ALANINDA FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ
NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: TEAM DOBLO AİLE SİNİN KENDİ İLİMDE TEMSİL ETMEK İSTERİM

ozcnahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
Beyaz
İL: ANTALYA

İLÇE: MERKEZ(MURATPAŞA)

İSİM-SOYİSİM: AHMET ÖZCAN

EHLİYET: B-A2

EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE(ÖĞRENCİ)

ARAÇ: 2006 D2 1.3 multijet active(90hp)

KISA ÖZGEÇMİŞ: Doğma büyüme antalya merkezdenim. Makine mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim, 4 yıldır dobloyla iç içeyim.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: Diğer antalya yöneticisi alanya ilçesinde olduğu yazıyor merkezde de bir yönetici olmalı ve de okuduğum bölüm ve dobloma gösterdiğim hassasiyetten dolayı sanayiyle içli dışlıyımdır sponsor konusunda yardımcı olabilirim, gezmeyi seviyor ve mangalseverliğim sayesinde ayda bir banko etkinlik yaparım. Gruba üye antalya merkezden arkadaşlarla daha da büyüyerek büyük bir grup oluşturacağımıza eminim.

Ethem

ESKİŞEHİR YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Ethem GÜN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
granit gri
İL:ESKİŞEHİR

İLÇE:MERKEZ

İSİM-SOYİSİM : ETHEM GÜN

EĞİTİM DURUMU:ÜNİVERSİTE

EHLİYET: B SINIFI

ARAÇ: FİAT DOBLO 1.3 MULTİJET PREMİO 75BG D2

KISA ÖZGEÇMİŞ: ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM. HALA ESKİŞEHİRDE İKAMET EDİYORUM. 2008 DEN BERİ DOBLO VE DUCATO KULLANICISIYIM.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: TEAM DOBLO AİLESİNİ SEVDİM VE AİLEYE YENİ KİŞİLER KATMAK İSTERİM. ESKİŞEHİRDE DE STİCKERLİ ARABA GÖRMEK GÜZEL OLUR :)

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
İL:ORDU
İLÇE:MERKEZ
İSİM-SOYİSİM:CANER KONTAŞ
EĞİTİM DURUMU:LİSE
EHLİYET:B
ARAÇ4 TREKKİNG
KISA ÖZGEÇMİŞ:1990 Ordu doğumluyum ilköğretimi beyli ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra Ordu merkeze taşındık ısmetpaşa ortaokulunu bitirdikten sonra Ordu anadolu fatih lisesinde lise öğrenimi tamamladıktan sonra Trabzon vakfikebirde turizm eğitimi gördüm 1 sene kıbrıs ta aşçı yardımcılığı yaptım askerliğimi Hakkari şemdinli de yaptım şu anda özel bi şirkette çalışmaktayım 6 aylık evliyim
NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:Çünkü doblo teame üye olduktan sonra bağımlılık yaptı diyebilirim ayrıca islerimi sanayi ve servisle çok kolay bi şekilde halledebiliyorum diğer Ordu yoneticisinede yardımcı olabileceğimi düşünüyorum
Saygılar sunuyorum..

atalay_b

Aktif Üye
Adı
Atalay BARDAKOĞLU
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
Metalik gri
İL: İZMİR

İLÇE: KARABAĞLAR

İSİM-SOYİSİM: ATALAY BARDAKOĞLU

EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE

EHLİYET: B

ARAÇ: 2015 DOBLO COMBİ PREMİO PLUS D4 KASA

KISA ÖZGEÇMİŞ: İZMİRDE DOĞDUM MAKİNA MODEL İŞİNDEYİZ SABAH İŞ AKŞAM OKULA GİDİYORUM

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: YİĞİT BAŞKANIMA DESTEK OLMAK İÇİN İZMİR'İN GENÇ KİTLESİNE HİTAP ETMEK İÇİN

mustafactnbg

Daimi Üye
Adı
mustafa
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Kalite Kontrol Uzmanı
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
türk kahvesi
İL: ÇANAKKALE

İLÇE: BİGA

İSİM-SOYİSİM: MUSTAFA ÇETİNBAĞ

EĞİTİM DURUMU: LİSE

EHLİYET: E

ARAÇ:2010 PREMİO 1,6

KISA ÖZGEÇMİŞ : TÜRKİYE' NİN EN BÜYÜK MOBİLYA FİRMASINDA DIŞ TEDARİK KALİTE UZMANI OLARAK 2006 TARİHİNDEN BUGÜNE KADAR DEVAM ETMEKTEYİM..

hasan_oguz

MANİSA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
HASAN OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEJ
İL: MANİSA

İLÇE: TURGUTLU

İSİM-SOYİSİM: HASAN OGUZ

EĞİTİM DURUMU: Üniversite

ARAÇ: 2004 model doblo 1.9 jtd vip

KISA ÖZGEÇMİŞ: izmir konak dogumluyum aslen ızmır odemıslıyım manısa turgutlu ılçesınde ıkametgah edıyorum 2000 yılından ıtıbaren market işletmeciliği yapıyoruz evlı ve 1 cocuk babasıyım :)

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: TEAM DOBLO aılesını daha fazla genısletmek ıcın

hartuc95

Azimli Üye
Adı
Velican
Modeli
Renk
Mıstık Gri
İL: Isparta

İLÇE: Merkez

İSİM-SOYİSİM: Velican HARTUÇ

ARAÇ: 2009 Model 1.3 motor 75kW

KISA ÖZGEÇMİŞ: 1995 Isparta doğumluyum 7 yıldır doblo kullanıcısıyım

Kemal Evgen

Azimli Üye
Adı
Kemal
ANKARA

SİNCAN

KEMAL EVGEN

20 AĞUSTOS 1993 İZMİT

LİSE

B- SINIFI

D3 2013 PREMIO BLACK (FECİ DOBLO)

20.08.1993 İZMİT doğumluyum aslen niğdeliyim eğitim öğrenim dönemi mi Niğde de tamamladım 2008 yılından beri Ankara da ikamet etmekteyim arabalara ilgim olduğu küçük yaşlarımdan beri Doblo hayranıyım 2013 yılından beri Allah'ın izni ile Doblo kullanıcısıyım.

Yaklaşık 5 yıldır facebook grubumuzu 2 yıldırda forum sayfamızı takip etmekteyim ANKARA SİNCAN da ikamet etmekteyim VİESSMANN markalı ısıtma cihazlarının teknik servisinde çalışmaktayım ankaranın 4\2 sini hemen hergün dolaşmaktayım ankaradaki yöneticilerimizin ve üyelerimizin bildiği üzere şehir içi ve dışı buluşmalara elimden geldigi kadar katılmaya özen göstermekteyim ve doblo üzerinde 'çoğu elektronik aksesuarlara ilgim ve bilgim var ve her türlü team Doblo ile ilgili steccer reklam kartvizit yeni üye kazandırma gibi aktivitelerim olmuştur ve normal bir üye olarak devam etsemde bu gayretlerimin devam edeceğini bilmenizi isterim. Team Doblo ile ilgili iyi veya kötü günlerimiz geçti geçmişte kaldı. BAŞVURUMU OLUMLU KARŞILAYACAĞINIZI ÜMİD EDER OLUMLU VEYA OLUMSUZ KARARINIZA ŞİMDİDEN SAYGI DUYAR VE TEŞEKKÜR EDERIM.
Saygılarımla KEMAL EVGEN.

burak_78

Azimli Üye
Adı
Burak
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
beyaz
İL:Karabük

İLÇE:Merkez

İSİM-SOYİSİM:Burak Karapınar

EĞİTİM DURUMU:Lise Son

EHLİYET:B sınıfı

ARAÇ:2012 model 1.3 multijet premio

KISA ÖZGEÇMİŞ:Ben Burak Karapınar 24.12.1997 tarihli Karabük doğumluyum 18 yıldır Karabük te yaşıyorum lise son sınıfta okuyorum 2 hafta sonra mezun oluyorum

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: Neden il temsilcisi olabilirim söyle Karabükte Teamdoblo yu tanıtmak ve genişletmek için çalışacağım Karabükte zaten il temsilcisi var diyebilirsiniz evet doğrudur var Mehmet abim temsilci ona yardım ve destek olmak için de temsilci olmak istiyorum TeamDobloyu daha yükseklere tanıtmak (zaten en yüklerde sizlerin sayesinde) böyle iyi akşamlar

Diablocu

Azimli Üye
Adı
Ilker
Meslek
matbaa
Modeli
Renk
siyah
İL:Tekirdag

İLÇE:cerkezkoy

İSİM-SOYİSİM:Ilker aykir

EĞİTİM DURUMU:eek:rtaokul

EHLİYET:B

ARAÇ:2011 premio plus d3

KISA ÖZGEÇMİŞ:eek:rdu aybasti dogumluyum 2002 den bu yana istanbulda oturuyorum 2 ay oldu cerkezkoye tasindim 2009da aldim ehliyetimi ccocukluktan gelen bi merakla arabaya sevgim var uzun zamndir gurupta takipci ve aktifim. Sizlerde uygu. Gorurseniz. Adayim

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:[/QUOTE]

Muhammet Çılgın

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
Muhammet ÇILGIN
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Alev Kırmızı
İL: KOCAELİ

İLÇE: GEBZE

İSİM-SOYİSİM: MUHAMMET ÇILGIN

EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE

EHLİYET: E SINIFI

ARAÇ: 2006 FİAT DOBLO CARGO 1.3 MULTİJET

KISA ÖZGEÇMİŞ: 15.07.1988 Doğumluyum. 1994 den kendi bakkal dükkanımızda başlamış olduğum ticaret hayatında çeşitli firmalarda çalıştım Son olarak 2008 de işbaşı yapmış olduğum Demipar Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliğinde çalışmaktayım. 2011 den beri aktif olarak araç kullanmaktayım.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: 2011 den beri aktif olarak Doblo kullanıcısıyım. İşim nedeni ile sürekli trafikteyim ve Gebze - Darıca - Çayırova ve Köyleri civarında doblonun rahatlığını ve Team Doblo ailesinin tanıtımı için faydalı olacağımı düşünmekteyim.

Ackgz

Yeni Üye
Adı
Emre can
FERDİ TERZİ
KISA ÖZGEÇMİŞ: MEMLEKET ZONGULDAK 6 SENEDİR KENDİ DEKORASYON ŞİRKETİM VAR .KENDİ İŞİMİ YAPMAKTAYIM ZONGULDAKTA TANINNMIS BİR KARİYERE SAHİBİM
NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: ZONGULDAKTA KARİYER SAHİBİYİM DOBLOM GÖRÜNTÜLLERDEKİ GİBİ GEREKLİ HERSEYİ YAPMAYA HAZIRIM .

mertcan0948

Yeni Üye
Adı
Mertcan Kulaksız
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Modeli
Renk
Beyaz
İL:AYDIN

İLÇE:NAZİLLİ

İSİM-SOYİSİM:MERTCAN KULAKSIZ

EĞİTİM DURUMU:ÜNİVERSİTE

EHLİYET:A2-B

ARAÇ:2013 D3 DOBLO

KISA ÖZGEÇMİŞ:MODİFİYE İŞLERİNE GÖNÜL VERMİŞ NAZİLLİ VE ÇEVRESİNDE TANINAN BİR KİŞİLİĞE SAHİBİM.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:DOBLODAN ÖNCEDE AYDIN VE İLÇELERİNİN MODİFİYE FUAR İŞLERİ VE MODİFİYELİ ARAÇLARI OLAN KİŞİLERLE TANIŞIKLIĞIM BULUNMAKTA.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Başvuran Karabük, Antalya ve Gaziantep illeri için değerlendirme yapılmaktadır. Duyurusu bilahare yapılacaktır.

Adı
salihcan
İL:istanbul

İLÇE:şile

İSİM-SOYİSİM:salihcan kepenek

EĞİTİM DURUMU:lise

EHLİYET:b

ARAÇ:d1

KISA ÖZGEÇMİŞ:14 senedir istanbul şile de oturuyorum yazları çalışmaktayım kışın ise liseye gidiyorum

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:şile Bölge ve Civarda Fayda sağlamak Onlarla Kaynaşıp Güzel Bir Ortam Sağlamak İçin . ve ailemizi büyütmek için TEAM DOBLO

ferditutas

ONURSAL YÖNETİCİ
Doblo
Adı
Ferdi
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Kurşun Gri
İL: İstanbul

İLÇE: Kadıköy

İSİM-SOYİSİM: Ferdi Tutaş

EHLİYET: B Sınıfı 2006

ARAÇ: 2010 Model Doblo Elegance

KISA ÖZGEÇMİŞ: 1 Çocuk Babasıyım. Özel Bir Eğitim Kurumunda Müdürüm Ve Muhasebeciyim. Gezmeyi Severim. Dostluklar Benim İçin Önemli Ve Değerlidir. Neşeli, Merhametli, 1 Adım Gelene 2 Adım Giderim Yeterki Sadık Olsun.Rabbim Herşeyin Hayırlısını Versin.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: TeamDoblo Sayesinde Sayısız Arkadaş Dosta Sahip Oldum. Yapılan Etkinliklerde Güzellikler Gördüm. Bu Güzellikleri Daha Fazla Geliştireceğimden Eminim. Gökhan Pala Abimle Nice Üye Kaydı Yapacağımızı Biliyorum. Daha Öncede Bir Sayfada Yöneticilik Yaptığım İçin Bilgi Sahibiyim. Trafikte Sakin Bir Şoför Olarak Ailemizdeki İnsanlara Örnek Olurum.Çok Sevdiğim Saydığım Abi Ve Kardeşlerim Var Onlara Yardımcı Olmak İstiyorum. Araba, Tamirat Vs. Konusundada Çevrem Geniştir.Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye-Şile Bölgelerine Ulaşabilirim.
Saygılarımla...

MehmetMelih

Yeni Üye
Adı
Mehmet Melih
İL: İSTANBUL

İLÇE: ÜSKÜDAR

İSİM-SOYİSİM: MELİH ÖZYÜREK

EĞİTİM DURUMU: AÇIK ÖĞRETİM LİSE

ARAÇ: 2012 MYLİFE (D3)

KISA ÖZGEÇMİŞ: 1998 DOĞUMLUYUM İSTANBUL'DA YAŞIYORUM ORDU/FATSA'LIYIM

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: TEAMDOBLO AİLESİNİ UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM KISA SÜRE ÖNCE ARANIZA BENDE KATILDIM VE GURUR DUYUYORUM ''ÜSKÜDAR'' A YÖNETİCİ OLMAK İSTİYORUM, FORUM DA AKTİF OLAMASAM DA GRUPLARDA SAYFALARDA AKTİFİM...

Dosyalar

• fotoğraf (2).JPG
    fotoğraf (2).JPG
    24,4 KB · Okunma: 102
Durum
Konu kapatılmıştır.