81 Il Yöneticisi Alimi Için Başvuru Sayfasi.

Durum
Konu kapatılmıştır.

tanernettr

Onursal Düzce Yöneticisi
Adı
tner
İL Düzce

İLÇE:Merkez

İSİM-SOYİSİM: Taner Yıldırım

EĞİTİM DURUMU:Lise

EHLİYET:B

ARAÇ:2X D2

KISA ÖZGEÇMİŞ: 15 Seneden bu yana net cafe - bilgisayar işiyle uşraşmaktayım aynı zamanda model araç tamiri marangozluk işiylede ilgiliyim.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: Aktif bir internet kullanıcısıyım 6 seneden bu yana doblo araçlarıyla çok ilgiliyim

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

OsmanYılmaz

Onursal Tokat Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Doblo
Adı
OSMAN YILMAZ
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Dizel Araç Pompa ve Enjektör Bakım
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
İL:Tokat

İlçe:Merkez

Eğitim Durumu: Üniversite

Ehliyet: B sınıfı

Araç: 2012 1.3 Multijet D2 Doblo Safeline

ÖzGeçmiş: 20 senedir Tokat ta İkametgah etmekteyim Dizel Araçların Pompa ve Enjektör Sistemi İle Uğraşmaktayım.

Neden İl Yönetciliği: Aracı Alalı 5 ay oldu aldığım günden beri Team Doblo Ailesini Takip etmekteyim.Tokat Bölgesi ve Civarinda Fayda sağlamak icin yöneticiliğe Talibim.

CANAYRILMAZ

Azimli Üye
Adı
CAN
Meslek
ESNAF
Modeli
Renk
ÇÖL GRİSİ
İL:İSTANBUL

İLÇE:ŞİŞLİ

İSİM-SOYİSİM:CAN AYRILMAZ

EĞİTİM DURUMU:İŞLETME

EHLİYET:E+D+A2

ARAÇ:DOBLO 1.3 ECOJET PREMİO PLUS
DOBLO 1.3 MULTİJET PANELVAN

KISA ÖZGEÇMİŞ:ARABACILIĞI SEVİYORUM.DOBLONUN YERİ BENDE BAŞKA
KENDİ İŞLETMEMİN BAŞINDA DURUYORUM 26 YAŞINDAYIM.SOSYAL AKTİVİTE SOSYAL ORTAMLARDA BULUNMAYI FOTOĞRAFLAMAYI FARKLI FARKLI ÇEVRELER EDİNMEYİ SEVİYORUM.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: ARACIMI SEVİYORUM KENDİ ÇEVREMDEDE BENİMLE AYNI ARACI KULLANAN SÜREN HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN İNSANLARLA FİKİR ALIŞVERİŞLERİNE SORUNLARINA SORUNLARIMA CEVAP BULABİLCEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM

67df570

Yeni Üye
İl:ZONGULDAK

İLÇE:MERKEZ

İSİM-SOYİSİM:YASİN ALAYI

EĞİTİM DURUMU:LİSE

EHLİYET : B

ARAÇ: 2007 Doblo 1.3 premio 75 hp D2

KISA ÖZGEÇMİŞ: Doğma buyume zonguldaktayım 5 senedir arac aksesuar ve modifikasyon isinin icindeyim

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM : Cevremdeki cogu insana yaptigim isten dolayi yardimlarda bulunuyorum 2007 den beri doblo kullaniyorum hatta asigim ona cogu firmaylada irtibattayım yararli olabilecegimi dusunuyorum sizinle ayni catida bulunursak

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
İl:ankara

İlçe:sincan

İsim-Soyisim:yunus kılıç

Eğitim Durumu:ilkokul

Ehliyet:B

Araç:2014 model Doblo Combi urban maxi 1.6 euro5

Kısa özgeçmiş:1983 yılından buyana ankara sincanda ikamet etmekteyim esnafım sincanda her yeri bilmekteyim 10/02/2005 tarihinden itibaren esnaflık yapmaktayım elektirikli ev aletleri tamircisi olarak.

Neden il temsilcisi olabilirim:tüm doblocuları ve özelikle team Doblodaki arkadaşlarımı seviyorum ve onlarada herşeyi team dobloya sevdirmeyi ve cevrelerine sevdirmeyi öneriyorum bir doblocu bin doblocu olarak düşünüyorum ve team Doblo gönüllüsü olarak her ildeki arkadaşlarıma yardımcı olcağıma inanıyorum ve team doblodaki forumdaki fotolarım referans olarak bana büyük mutluluk veriyor grubun huzuru sükuneti için il yöneticisi olayım veya olmayım benim için bi olumsuzluk etkilemiyor herşeyi team dobloya borçluyum.teşekkürler team Doblo.saygılarımla.
İlgi alaka ve görev alma isteğin bizi onurlandırdı lakin Ankara için Şuanda Yeni Bir İl Yöneticisine Kadro ve ihtiyaç Yok Görünüyor..

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
İL: BURSA

İLÇE: GEMLİK

İSİM-SOYİSİM: UĞUR BALCİ

EĞİTİM DURUMU:ÖN LİSANS

EHLİYET: B

ARAÇ: 2012 DOBLO COMBİ 1.3 MULTİJET PREMİO

KISA ÖZGEÇMİŞ: 25 yıldır bursadayım. Borunsan lojistikte çalışıyorum.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: sitenin eski üyelerindenim arada sık sık aktif olsamda belirli zamanlarda uzak kaldığım günler oldu doblo hayatıma 2006 yılında d2 kasa ile girdi 2012 yılında d3 aldıktan sonra satmak zorunda kaldık şimdi tekrardan d3 aldık 8 senelik doblo tecrübem var ve doblo beim için hayatın bi parçası

ilkerdurdu02881

Yeni Üye
Adı
ilkerdurdu
Meslek
doğalgaz tesisatcısıyım
Modeli
Renk
beyaz
İL: DÜZCE

İLÇE: MERKEZ

İSİM-SOYİSİM: İLKER DURDU

EĞİTİM DURUMU:ÖN LİSANS

ARAÇ: 2011 DOBLO COMBİ 1.6 16vv 105 hp MULTİJET PREMİO

KISA ÖZGEÇMİŞ: 17 yıldır Düzcedeyim Su Kalorifer Tesisat işinde çalışıyorum.
Hobilerim Arabalarla uğraşmak kameramanlık yapmak
ek iş olarak bilgisayar telefon tamirleri yapmak

dostum sitede aktiflik ön şartlardandır...bir süre aktifliğini devam ettirdikten sonra tekrar konuşalım...verdiğin değerden dolayı onur duyduk teşekkürler.

erener18

Azimli Üye
Adı
eren
İl: Çankırı
İlçe:merkez
İsim: Eren
Soyad: ER
Eğitim durumu: üniversite
Araç: 2013 1,6 premio black. 06 FD 7934
Kısa özgeçmiş:
Cankirida doğup büyüdum. Çankiri anadolu lisesinden mezun oldum. Öğretimime kastamonuda devam ettim. Simdi cankiridayim ve aöf öğrencisi ve ayni zamanda tavan dekorasyoncusuyum.

Neden il temsilcisi olabilirim:
Çankırı su anda 6-7 kişiyiz. Bende bu isi severek yapiyorum. Cankiri temsilcimiz musa abiyle surekli paslaşıyoruz. Musa abi işi ve kucuk cocugu dolayısıyla arac sahipleriyle birebir iletişime gecemiyor. Bu konuyu kendisiyle de konuştuk. Onun haberi olmadan yapmazdim zaten. Eğer buna kanaat getirirseniz musa abimle beraber bu görevi hakkiyla yapacagima inaniyorum. Ben kendimi anlatamamissam dostlarima sorabilirsiniz. Musa ataseven- mesut uçmaz- birol dönmez- Tevfik aracli- kemal evgin-serhat kılıç.... Tesekkur ederim...

Tatlıcı hasan erkul

Azimli Üye
Adı
Hasan
Meslek
Tatlıcılık
Modeli
Renk
Gri
İl: Edirne

İlçe: Merkez

Ad: Hasan

Soyad: Erkul

Egitim Durumu: İlköğretim

Ehliyet: B

Araç: 2011 1.3 Multijet elagance 34 Vp 1509

Özgeçmiş: Aslen Bingöl,doğma büyüme İstanbulluyum evli ve 2 çocuk babasıyım facebook grubumuzda Hasan nergis Erkul olarak takipteyim Team doblo artık benim için bir hobi haline dönüştü.

Neden il temsilcisi olabilirim: Kısmetse 22.11.2015 Tarihinde edirneye temelli taşınıyorum işim genelde araçla gezerek ürün dağıtımı,edirnede yaşayan abilerim ve kardeşlerimle tanışıp orda hem ailemizi genişletmek hemde etkinlikler yapabiliriz diye düşünüyorum.
İPTAL EDİLMİŞTİR.

hamzakarakaya

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
hamza
Kan Grubu
0 +
Meslek
oto lastık sökme takma rot balans
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
metalik siyah
İL:Gaziantep

İLÇE:Şahinbey

İSİM-SOYİSİM:Hamza KARAKAYA

EĞİTİM DURUMU:ORTA

EHLİYET:E

ARAÇ d3 1.3 MULTİJET ELEGANCE--2013

KISA ÖZGEÇMİŞ:15.03.1966 DOGUMLU GAZİANTEP'DE İKAMET ETMEKTEYİM... BİR LASTİK FİRMASINDA SÖKME TAKMA BALANS VE UZUN YOL ŞÖFÖRÜ OLARAK GEÇİM SAĞLAMAKTAYIM

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: HERHANGİ BİR İDDAM YOK AMA HEDEFİMİZ GAZİANTEP İL YÖNETİCİMİZ '' MUSTAFA ATEŞ '' İLE CITAYI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIMAK TEAM DOBLO AİLESİNE YENİ ÜYELER KAZANDIRMAK YAPILAN ETKİNLİKLERDE DAHA GÜZEL FALİYETLER SERGİLEMEK...

Gorkem35

Azimli Üye
Adı
Görkem
İl:İzmir
İlçe:bornova
İsim:Görkem
Soyad:Vatansever
Yas:21
Egitim:üniversite
Araç:d3 premio black
Neden il temsilcisi olabilirim: ben aracımın hastasiyim olmazsa olmazlarımdan ve herkesede bunu aşılamaya hazırım

CaN KaFe

Azimli Üye
Adı
Deniz Er
Meslek
Esnaf-Müzisyen
Modeli
Renk
Mistik gri
İL: KARAMAN

İSİM-SOYİSİM : DENİZ ER

EĞİTİM DURUMU:ÜNİVERSİTE

EHLİYET: B SINIFI

ARAÇ: FİAT DOBLO 1.3 MULTİJET 90 BEYGİR D3

KISA ÖZGEÇMİŞ: Karaman da doğdum. Halen karaman da ikamet ediyorum. Esnaflık ve müzisyenlik işleri ile meşgulüm....

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: Doblocu olmak bir ayrıcalıktır. :D

yılmazceylan

BOLU YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
yılmaz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Meslek yazınız
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
gri
İL:BOLU

İSİM-SOY İSİM:YILMAZ CEYLAN

EĞİTİM DURUMU:LİSE

EHLİYET:E

ARAÇ:2011 D3

KISA ÖZGEÇMİŞ:2307 1987 KARABÜK DOĞUMLUYUM ZONGULDAK TA BÜYÜDÜM BOLU DA YAŞAMAKTAYIM ARTIK ARTIK BOLULU YUM ARÇELİK A.Ş ÇALIŞIYORUM AİLEMLE YAŞIYORUM

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:BOLUDA TEAM DOBLO YÖNETİCİSİ OLMADIĞIN İÇİN TEMSİLCİSİ OLMAK İSTİYORUM BULAŞMLARA KALIYORUM TEAM DOBLOYU TAKİP EDİYORUM VE BOLU DA UFAK ÇAPLI BULUŞMALARI BEN DÜZENLİYORUM BOLUDA TEAM DOBLOYU BEN TANITIYORUM VE UYE EKLİYORUM TANIDIK TANIMADIK HERKESE TEAM DOBLODAN BAHSEDİYORUM BENİ HERKES TANIYOR

Berk334

Aktif Üye
Adı
Berk
Kan Grubu
A RH -
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Gri mistik
İL: ZONGULDAK

İLÇE: KOZLU

İSİM-SOYİSİM:BERK KARABOGA

EĞİTİM DURUMU:ÜNİVERSİTE

ARAÇ: 2010 DOBLO SAFELİNE D2

KISA ÖZGEÇMİŞ: 1997 ZONGULDAK DOĞUMLUYUM 18 YILDIR ZONGULDAK'TAYIM ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM DOBLO HASTASIYIM

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: ZONGULDAK İLİNİN TEMSİLCİSİ OLMADIĞINI FARKETTİM HERKESİN RAHAT ULAŞABİLECEĞİ BİR KİŞİYİM TEAM DOBLO AİLESİNE FAYDA SAĞLAMAK İSTERİM DOBLO'MU VE DOBLO DOSTLUĞUNU SEVİYORUM

M

MuLLi067

Misafir
İL: ZONGULDAK

İLÇE: ALAPLI

İSİM-SOYİSİM: MURAT GÜNAÇTI

EĞİTİM DURUMU: LİSE

EHLİYET: E

ARAÇ: 2015 DOBLO PREMİO PLUS

KISA ÖZGEÇMİŞ: 1987 ZONGULDAK DOĞUMLUYUM ASLEN TRABZON LU OLUP HER İKİ ŞEHRİNDE HASTASIYIM AŞIRI MİLLİYETÇİYİM SİYASETLE İŞİM OLMAZ. İŞÇİYİM EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: Temsilcilik benim işim insanlara yardım etmeyi seviyorum. Doblo ailesi güzel bide bunun içinde yer almak ayrı bir güzel.

kebir

Azimli Üye
Adı
hasan
Modeli
Renk
çöl grisi
İL: KARABÜK

İSİM-SOYİSİM: HASAN ÇAKIR

EĞİTİM DURUMU:ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

EHLİYET:B

ARAÇ:D3 211 PREMIO

KISA ÖZGEÇMİŞ: ASLEN TRABZONLUYUM KARABÜK TE GÖREV YAPIYORUM ÖĞRETMENLİK VE ESNAFLIK VAR

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:YENİ İNSANLAR TANIMAK YARDIMCI OLMAK ORTAK NOKTAMIZ OLAN İNSANLAR İLE BERABER HAREKET ETMEYİ SEVERİM

Hiperakif

Merkezefendi Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Mehmed Akif TOPÇU
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Baharatçılık
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Gri
İL: DENİZLİ

İLÇE: MERKEZ

İSİM-SOYİSİM: MEHMED AKİF TOPÇU

EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE

ARAÇ: D3

KISA ÖZGEÇMİŞ: 1987 yılında Denizli'de doğdum. Denizli'de esnaflık yapmaktaym. 2009 yılından beri doblo kullanıcısıyım.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: bir doblonun yerini yine bir dobloyla doldurduğum için bu bizdeki aşk olsa gerek

Pıkachuu41

Yeni Üye
Adı
mehmet
İL:

KOCAELİ

İLÇE:

İZMİT

İSİM-SOYİSİM:

MEHMET SAROĞLU

26

EĞİTİM DURUMU:

LİSE

EHLİYET:

B- A2

ARAÇ:

2015 DOBLO 1.3 90PS
2015 1.6 DOBLO MAXİ 105PS
2013 1.8 CONNECT 90 PS

KISA ÖZGEÇMİŞ:SANAL ORTTAMDA:

3 YILDAN FAZLA SURE İZMİTTUNİNG.COM ADLİ SİTEDE ADMİNLİK GOREVİ YAPTİKTAN SONRA 2 YİLDİR Bİ SUREDE BAGLANBİZE.COM SAYFASİNDA ADMİNLİK YAPTİM...

GERCEK HAYATTA:

14 YİLİ ASKİN SUREDİR YAYSAT DERİNCE-HEREKE-DİLOVASİ GAZETE DAGİTİM SİRKETİ SAHİBİYİM..AYNİ ZAMANDADA 4 YİLDİR Bİ SUREDİRDE İZMİT MERKEZDE MARKET SAHİBİYİM.. İL VE İLCE GENELİNDE TANİNMİS BİR SİMAYİM..İSLERİM NEDENİYLE BUYUK BİR KESİM TARAFİNDAN BİLİNEN BİRİYİM.. :)

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:

BU İSİ SEVEREK SENELERCE FARKLİ KLASMANLARDA YAPTİM VE HİC KİMSEYİ YARİ YOLDA BİRAKMADİM.CEVRE KONUSUNDA VE BECERİ KONUSUNDADA UZMANLASTİM..FARKİ BNMLE YASADİGİNDA SİZDE ANLAYACAKSİNİZ.. !

SAYGİLAR.

Muhammet Çılgın

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
Muhammet ÇILGIN
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Alev Kırmızı
İL: KOCAELİ

İLÇE: GEBZE

İSİM-SOYİSİM: MUHAMMET ÇILGIN

EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE

EHLİYET: E SINIFI

ARAÇ: 2006 FİAT DOBLO CARGO 1.3 MULTİJET

KISA ÖZGEÇMİŞ: 15.07.1988 Doğumluyum. 1994 den kendi bakkal dükkanımızda başlamış olduğum ticaret hayatında çeşitli firmalarda çalıştım Son olarak 2008 de işbaşı yapmış olduğum Demipar Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliğinde çalışmaktayım. 2011 den beri aktif olarak araç kullanmaktayım.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: 2011 den beri aktif olarak Doblo kullanıcısıyım. İşim nedeni ile sürekli trafikteyim ve Gebze - Darıca - Çayırova ve Köyleri civarında doblonun rahatlığını ve Team Doblo ailesinin tanıtımı için faydalı olacağımı düşünmekteyim.

driven

Saygın Üye
Adı
Reşat Tellioğlu
Meslek
ASTRONOM
Modeli
Renk
LAL KIRMIZISI
İL: TRABZON

İLÇE: OF

İSİM-SOYİSİM: REŞAT TELLİOĞLU

EĞİTİM DURUMU: LİSANS (ANKARA ÜNİVERSİTESİ ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMİ BÖLÜMÜ)

EHLİYET:B A2 (Profesyonel Sporcu-Karting Pilotu)

ARAÇ:2011 1.6 COMBİ ELEGANCE LAL KIRMIZISI

KISA ÖZGEÇMİŞ : LİSEDE WEB TASARIM VE GRAFİK ANİMASYON OKUDUM.LİSANSLI BOKS VE KİCKBOKS YAPTIM,HENBOL TAKIM KAPTANLIĞI YAPTIM,ŞUAN HALEN DEVAM ETMEKTE OLAN;ANKARA ÜNİVERSİTESİ MOTORSPORLARI TOPLULUĞUNDA YÖNETİCİ VE AYNI ZAMANDA 1. YARIŞ PİLOTUYUM.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: BU BÖLGEDE ÇOK DOBLO VAR FAKAT TOPLULUK KÜLTÜRÜ OLUŞMAMIŞ,VE AİLEMİZİ BİLMİYORLAR BURAYI BÜYÜTMEK VE POTANSİYELİNİ ÇIKARMAK İSTİYORUM

Durum
Konu kapatılmıştır.