81 Il Yöneticisi Alimi Için Başvuru Sayfasi.

Durum
Konu kapatılmıştır.

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
İL: KONYA
İLÇE: SELÇUKLU
İSİM-SOYİSİM: AHMET
EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE
EHLİYET: B+A2
ARAÇ: DOBLO COMBİ 1.9 - 105HP MJET VİP
öZGEÇMİŞ: 1981 Amasya doğumluyum. 3 yıldır Konyada ikamet ediyorum.Özel bir işletmede sektörde Kaliye yönetim temsilcisi olarak çalışmaktayım.
NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: Team doblo ailesine daha çok faydalı olabileceğimi düşünüyorum
İPTAL EDİLMİŞTİR.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

hacı dc doblo

Saygın Üye
Adı
hacı
Modeli
Renk
siyah
İl: GİRESUN
İlçe: MERKEZ
İsim:HACI
Soyisim: AYDINIZ
Eğitim durumu: lise
Ehliyet: B
Araç:D2 DOBLO 2012 SAFLİNE
Kısa özgeçmiş :
1989 YILI SİNOP DOĞUM LUYUM GİRESUN DA YAŞIYORUM PERDE MEFRUŞAT İŞLERİYLE UĞRAŞIYORUM
Neden il temsilcisi olabilirim:
GİRESUN A DOBLO AŞKINI AŞILAMAYI SEVDİĞİM İÇİN
İPTAL EDİLMİŞTİR

yasind

Yeni Üye
Adı
yasin dalkılıç
Modeli
Renk
Bej
İl: OSMANİYE
İlçe: KADİRLİ
İsim:YASİN
Soyisim: DALKILIÇ
Eğitim durumu: YÜKSEKOKUL
Araç: D2 MODEL DEGISIKLIK GOSTERIR
Kısa özgeçmiş :
OSMANIYE KADIRLI DOGUMLUYUM. YUKSEKOKULDA OKUYORUM ARACLARA ASIRI TUTKUM VAR.
Neden il temsilcisi olabilirim:
OSMANIYE KADIRLIDE DOBLONUN HEM TUTKUNUYUM HEMDE TICARETINI YAPMAKTAYIM SENEDE 5-6 ARASI ARAC DEGISTIRMEKTEYIM HEPSI DOBLO OLMAK UZERE 2006-2007-2008-2009-2010 DOBLOLAR KULLANDIM. HER MODELINE HAKIMIZ HEMEN HEMEN DOBLO BIZDE TUTKU BU TUTKUYU MEMLEKETIMIZDE TEMSIL ETMEK ISTERIM.
İPTAL EDİLNMİŞTİR

efesvndk

Azimli Üye
Adı
EFE
Modeli
Renk
BEYAZ
Il : ANKARA
ILCE : KECIOREN
ISIM : EFE
SOY ISIM : SEVINDIK
YAS : 20
EGITIM : UNIVERSITE ( HAYLA DEVAM )
EHLIYET : B
ARAC TIPI : D1 2003 JTD 105
OZGECMIS : 95 Ankara altindag dogumluyum. Ilk okul orta okul lise olmak uzere 20 yilim ankarada gecmistir. Her yerini bilirim. Universite okuyorum Konya selcuk universitesi. 6 - 7 yillik doblocuyum.

Neden temsilci olabilirim : Teamdobloya 2010 yilinda katildim. Az cok ne yapacami biliyorum. Bulusmalarda oncelik yapabilcemi dusunuyorum. Murat abi tanidik :) :) Ayrica doblolarin onemsiz dostluklarin abi kardesligin onemini yuregimde tasiyorum. Forum da eski uyeligim vardi unutmusum bu yeni uyeligim sakincasi yoktur insallah. Ama artik devamli burdayim. Ayriyetten facebook sayfasinda gunun her saati onlineyim. Herkese basarilar :)
REDDEDİLMİŞTİR

barış ata

KÜTAHYA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Barış Ata
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sıhhi tesisat kombi bakım onarım evsel şu arıtma sistemleri
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
2.0 Multijet
Araç Yılı
2004
Renk
siyah
İL: KÜTAHYA

İLÇE: MERKEZ

İSİM-SOYİSİM: BARIŞ ATA

EĞİTİM DURUMU: LİSE

EHLİYET: B-G

ARAÇ: D1 1.2 ELX

KISA ÖZGEÇMİŞ: KÜTAHYA SERAMİKTE TESİSAT ÇAVUŞUYUM KÜTAHYADA İKAMET ETMEKTEYİM 2 SENEDİR DOBLO SAHİBİYİM ARABALARI ÇOK SEVİYORUM VE AKTİF Bİ KULLANICIYIM TEAMDOBLOYLA YANIŞTIĞIMDAN BERİ HEMEN HEMEN HER GÜN FORUM SİTESİNİ ZİYARET EDİYORUM FACE SAYFASINDA 7/24 AKTİFİM SİTE İÇİN VE KÜTAHYADA TEAMDOBLO İÇİN YARARLI BİŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM EĞER İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM... İYİ GECELER.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
Il : SAKARYA
ILCE : SERDİVAN
ISIM : BERAT
SOY ISIM : TAŞ
YAS : 17
EGITIM : LİSE (HALA DEVAM)
EHLIYET : YOK (SENEYE)
ARAC TIPI : D1 2004 1.2, D2 2006 1.4
OZGECMIS : Doğma büyüme Sakaryalıyım. Hemen hemen her yerini bilirim 9 yıldır fanatik olarak doblocuyum..
NEDEN TEMSİLCİ OLABİLİRİM : Teamdobloya 2010 yilinda katildim. Az çok ne yapacğamı biliyorum....

İL YÖNETİCİLERİNİNİ ATANMA ŞEKLİ:

1-İl yöneticisi en az 25 yaşını doldurmuş olmalıdır.

2-il yöneticisinin ehliyeti olmalıdır.

3-İl Yöneticileği için talepte bulunmak isteyen üyeler, öncelikle;https://www.teamdoblo.com/konu/81-il-temsilcisi-alimi-icin-basvuru-sayfasi.5172/ başvuru sayfamızdan müracaat formu dolduracaklardır...

4-İl Yöneticisi Seçilen Yöneticimiz 2 Ay Deneme Süresince Değerlendirilecek,Facbookta Yetkisi Bu süre Sonucunda Onaylanırsa Verilecek,Lakin Forumda Yetkilerini Hemen Alacaktır.
Bu Yüzden Forumda Aktiflik Çok Önemlidir.

5-İller için yapılan müracaatlar sitemizin 5 adet admini tarafından değerlendirilerek, yöneticiliğe atanması uygun görülenler, ilgili başlıkta duyurulacaktır...

6-İl yöneticiliğinden ayrılmış veya ayırılmış yöneticinin tekrar görüşülmesi için 6 ay üye olarak ve aktif geçirmesi gerekmektedir.
7-Bölgesindeki potansiyel sponsorlarla site yönetimi ile irtibatlı olarak görüşüp site ve üyeler için fayda, reklam sağlama girişkenliği ve becerisine sahip olmalı.

8-İl Yöneticileri Facebook ve diğer platformlarda DİĞER,BİZE RAKİP OLDUKLARINI sanan sayfalarla ilişkilerini tamamen kesecektir.

Yay_60

Daimi Üye
Adı
ali yilmaz
Modeli
Renk
beyaz
İl: ANTALYA
İlçe: MANAVGAT
İsim:ALI
Soyisim: YILMAZ
Eğitim durumu: lise
Araç: DOBLO 2003 1.9JTD
Kısa özgeçmiş :Aslen antalya manavgat"liyim.22 yasindayim.doblo sevgisini antalyali genclere asilamak. Ve onlara her konuda yardimci olmak icin. Il temsilcisi olmak istiyorum.antalyada formumuza uye antalyali cok az gerek sticker olsun gerek kart vizit olsun bu yollarla antalyali uye sayimizi arttirmayi planliyorum...
İPTAL EDİLMİŞTİR.

mlhztrk

Yeni Üye
Adı
melihozturk
Modeli
Renk
siyah
İl:kocaeli
Ilce:gölcük
Ad:melih
soyadı:öztürk
eğitim durumu:üniversite
Ehliyet:B
Özgeçmiş:Aydın nazilliiyim 19 seneden beri kocaelide yaşıyorum değirmendere Karamürsel gölcük yenikoy yazlık ilcelerini avucumun içi gibi bilirim.
Neden il temsilcisi olabilirim:ben yaptığım is dolayısıyla (yıkama) cok gelen oluyor doblocu ve cok gezdigim icin kocaeliili kardeşimlerime abilerime doblo askini yaymaya göngönüllüyüm

GÖKHAN ÜSTÜNDAĞ

Azimli Üye
Adı
GÖKHAN ÜSTÜNDAĞ
Modeli
Renk
BEYAZ
İL: KOCAELİ
İLÇE: İZMİT
AD:GÖKHAN
SOYAD:ÜSTÜNDAĞ
EĞİTİM DURUMU: ÜNİVERSİTE
ELİYET:B
ÖZGECMİŞ: ASLEN KARABÜKLÜYÜM2003 YILINDAN BU YANA DOBLO KULLANIYORUM. İZMİT MERKEZDE KENDİME AİT BEYAZ EŞYA YETKİLİ SERVİSİM VAR. KOMPLE KOCAELİ BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEYİM. YILDA 75000 KM YOL YAPIYORUM
NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: BÖLGEDE FAAL DURUMDA BİR YÖNETİCİ OLMADIĞI İÇİN VE SÜREKLİ GEZDİĞİM İÇİN EN İYİ REKLAM ARACI OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM.

halilcan06

Daimi Üye
Doblo
Adı
Halilcan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Odyometrist/BCT Teknisyeni/AUX cu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
İL:Ankara

İLÇE:Sincan

İSİM-SOYİSİM:Halilcan ANAÇOĞLU

EĞİTİM DURUMU:Öğrenci

EHLİYET:B

ARAÇ:2011 Model 1.6 Doblo Premio

KISA ÖZGEÇMİŞ:Doğma büyüme Ankara dayım ünivertesitede odyometri okumaktayım 3senedir doblo kullanıyorum

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:Sincanda ikamet ediyorum okulum keçiörende(gördüğüm kadarıyla keçiören tarafında yönetici yok)her hafta mamak tarafına gidiyorum Sincan/Elvankent/Etimesgut/Ulus/Sıhhıye/Keçiören/Mamak ta aktif olarak yardımcı olabilirim hemen hergün buralara uğruyorum

Fatih KUMAŞ

Azimli Üye
Adı
Fatih KUMAŞ
Modeli
Renk
GRİ
Il :Eskişehir
İlçe : Odunpazarı
Isim :Fatih
Soyisim :KUMAŞ
Ehliyet : B
Araç tipi : D2 2009 safline
Kısa özgeçmiş :Aslen trabzonluyum Eskişehir'de yaşıyorum bi firmada işçiyim ve il yöneticisi olmak istiyorum ve Doblo Aşkın'ı ve Doblo ailesinin güzelliklerini Eskişehir'e yaymak istiyorum.

gurkan.kr

Azimli Üye
Adı
gurkan
Il : SAMSUN

ILCE : CARSAMBA-MERKEZ-ATAKUM

AD SOYAD : GURKAN KIR

YAS : 22

EGITIM DURUMU : UNIVERSITE (HALEN)

EHLIYET : B

ARAC : 2011 1.3 MULTIJET PREMIO

KISA OZGECMIS: Samsun Carsamba dogumluyum samsunda siyaset 3. Sinif ogrencisiyim . carsamba ve samsun merkez atakum da ikamet surduruyorum. Arac alim-satim isi ile ugrasiyorum.
NEDEN : Sadece forum harici surekli diger sosyal medyalardan begenerek takip ettigim bir kurulus burasi.Foruma yeni uye oldum. Doblo bizde ve cevremdekilerde bir sevda. 2008 den itibaren degismeyen tek aracimiz doblo olmustur. Ve suankide 3. Doblomuz. Bu ve sizin sayenizdede guzel seyler basarmaya calismak istiyorum . Saygilar

Samun'daki İl yöneticlileri Mustafa Özen ve M.Ali Yalçın O bölgede aktif ve yetmektedir..
Ancak Başvurunuz Saklanacak,tekrar değerlendirilecektir..
TeamDoblo Ailesinde sorumlu görevli olmak istemeniz bizi onurlandırdı..Aktifliğinizin devam etmesini diler,Teşekkür Ederiz..

ozkan535353

Daimi Üye
Adı
ÖZKAN
İL: KOCAELİ

İLÇE: BAŞİSKELE

İSİM-SOYİSİM: ÖZKAN BAŞ

EĞİTİM DURUMU: LİSE

EHLİYET:

ARAÇ: DOBLO 1.9 MULTİJET VİP PLUS

KISA ÖZGEÇMİŞ: MERHABALAR ASLEN RİZE DOĞUMLUYUM 2 YILDIR KOCAELİDE İKAMET ETMEKTEYİM... RENT A CAR VE OTO KUAFÖRÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM..

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:AKTİF OLARAK KOCAELİDE TEAM DOBLO AİLESİNİ GENİŞLETMEK VE FAYDA GÖSTERMEK İÇİN BULUŞMALAR ETKİNLİKLER YAPMAK İÇİN TANIŞIP GÜZEL BİR ORTAM YARATMAK İÇİN İL TEMSİLCİLİSİ OLMAK İSTİYORUM...
İPTAL EDİLMİŞTİR.

yusufum24

Aktif Üye
Adı
ahmet
Modeli
Renk
SİYAH
İl: Erzincan
İlçe: Merkez
İsim:Ahmet
Soyisim: KÖY
Eğitim durumu: Yüksekokul
Araç: D3 1,6 elegance
Kısa özgeçmiş :
1979 Erzincan doğumluyum.Araştırma Hastanesinde Sağlık memuru olarak çalışmaktayım.
Neden il temsilcisi olabilirim:Erzincan'da bir yöneticinin olmaması.

teamdoblo41

Onursal Yönetici
Doblo
Adı
İsmail Sönmezyıldız
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
2.0 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl gri
İL:KOCAELİ

İLÇE:GEBZE

İSİM-SOYİSİM:ISMAIL SÖNMEZYILDIZ

EĞİTİM DURUMU:LISE

ARAÇ:D3 2011

KISA ÖZGEÇMİŞ:2006 yılında doblo cu oldum kendimi bildim bileli de fiat cıyız araç kullanmayı ve insanlar la iletisimde olmayı severim

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM:kocaeli büyük bir şehir buyüzden bolgesel dağılım olması il temsilcisi olan özkan kardeşimize de yardımcı ve destek olmak amacıyla bu göreve talibim

yasind

Yeni Üye
Adı
yasin dalkılıç
Modeli
Renk
Bej
@959doblo
Merhaba bizim yoneticilik basvurumuzu tekrar degerlendirieseniz sevirim .
YÖNETİCİLİKTEN ALINMIŞTIR.

mehmet.64100

Saygın Üye
Adı
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Modeli
Renk
granit gri
İL:Uşak

İLÇE:Merkez

İSİM-SOYİSİM:MEHMET ÖZDEMİR

EĞİTİM DURUMU:ÖNLİSANS

ARAÇ:2011 Model 1.6 Doblo Combi Elagence

ÖZGEÇMİŞ:2011 yılından beri doblo kullanmaktayım ayrıca Uşakta i yoneticisi yok sanırım.

fethi94

Azimli Üye
Adı
Fethi
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Kurşun Gri
İL: EDİRNE

İLÇE: MERKEZ

İSİM-SOYİSİM: FETHİ BOZKURT

EĞİTİM DURUMU: LİSE MEZUNU

EHLİYET: B

ARAÇ: DOBLO D3

KISA ÖZGEÇMİŞ: DOĞMA BÜYÜME EDİRNE DENİM. 4 SENEDİR DOBLO KULLANIYORUZ VE DOBLO BİZİM İÇİN BİR HEVES DEĞİL YAŞAM ŞEKLİ OLDU.

NEDEN İL TEMSİLCİSİ OLABİLİRİM: BULUNDUĞUM BÖLGEDE TEMSİLCİNİN OLMADIĞINI VE O KADAR DOBLO SAHİBİ VARKEN BİRLİKTE BİR AİLE OLAMADIĞIMIZI GÖRDÜM VE BU DOBLO AİLESİNE YENİ ÜYELER KAZANDIRMAK VE BİRLİKTE HAREKET ETMEK İSTEDİĞİM İÇİN TEMSİLCİ OLMAK İSTEDİM.

db783doblo

Yeni Üye
İl: BOLU
İlçe: MERKEZ
İsim:NUKAN
Soyisim: EYVAZ
Eğitim durumu: YÜKSEKOKUL
Araç: D2 MODEL
Kısa özgeçmiş : 1995 BOLU DA DOĞDUM. 3 SENEDİR DOBLO KULLANICISIYIM.
Neden il temsilcisi olabilirim:BOLU İLİMİZDE TEMSİLCİ OLMADIĞI VE BOLUDAKİ DOBLO KULLANICILARININ TEAM DOBLO DAN HABERLERİ YOK BUNU YAYGINLAŞTIRMAK İÇİN

doblomadmax

Misafir
Adı
Metin Yalçın
Modeli
Renk
kahve
İl: İstanbul
İlçe: Fatih
İsim:Metin
Soyisim: Yalçın
Eğitim durumu: Lise
Araç: d3
Kısa özgeçmiş : Doğma Büyüme İstanbuldayım,Ayakkabı İşiyle uğraşıyorum
Neden il temsilcisi olabilirim:İSTANBULDA BU İŞİ İYİ YAPACAĞIMI DÜŞÜÜYORUM,HERGÜN AİLEMİZİN REKLAMINI VE TANITIMII ZATEN YAPMAKTAYIM,SEVENLERİMİN DESTEĞİYLE DAHA AKTİF VE VERİMLİ ÇALIŞACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM....
İPTAL EDİLMİŞTİR.

Durum
Konu kapatılmıştır.