yeni doblo fren sorunu

deni

Yeni Üye
2011 doblo premium almak istiyorum, yaptığım araştırmalarda arkadaşımın firmasında yeni alınan 4 araçtada abs ye geçmeden kızaklama oluyormuş ve servis çok karşılaştıkları fabrika hatası demiş .
bilgisi olan varmı bu konuda?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
deni tarafından yazılan metin:
2011 doblo premium almak istiyorum, yaptığım araştırmalarda arkadaşımın firmasında yeni alınan 4 araçtada abs ye geçmeden kızaklama oluyormuş ve servis çok karşılaştıkları fabrika hatası demiş .
bilgisi olan varmı bu konuda?

kardeşim absli araçaların tümü yol,lastik,hava şartlarına göre belli oranda kızaklama gösteriri.ABS bu kızaklamayı tesbit eder ve anında müdehale ederek kızaklayan tekerleğin fren gücünü düşürür.

Yeni yada classic dobloların fren sistemleri ve frenleme mesafeleri son derece başarılıdır ve fabrikanın fren konusunda kabul ettiği bir hata mevcut değildir!

ddoblo

Yeni Üye
malesef aynı problemi yaşadım ve servis genel bir fabrika hatası dedi ve çözüm için fabrikayı bekliyoruz. aynı sıkıntılar başkalrındada varmış

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ddoblo ve deni siz ikiniz aynı gün kaydolup,aynı sorunu yaşıyorsunuz,ikinizinde ilk mesajı aynı sorunla ilgili ve ikinizde aynı IP ile bağlanıyorsunuz öylemi...size cevabım Bann oluyor...

bizimle dalga geçmeye kalkma süpermen...iyi niyetle bi çalışma yürütme gayretindeyiz,kimsenin sabote etmeye hakkı yok!

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
RAPTOR tarafından yazılan metin:
ddoblo ve deni siz ikiniz aynı gün kaydolup,aynı sorunu yaşıyorsunuz,ikinizinde ilk mesajı aynı sorunla ilgili ve ikinizde aynı IP ile bağlanıyorsunuz öylemi...size cevabım Bann oluyor...

bizimle dalga geçmeye kalkma süpermen...iyi niyetle bi çalışma yürütmeye gayretindeyiz,kimsenin sabote etmeye hakkı yok!
*clap**clap* en iyisini yapmışsın abi....

Dark Knight

Fenomen Üye

bizimle dalga geçmeye kalkma süpermen...iyi niyetle bi çalışma yürütme gayretindeyiz,kimsenin sabote etmeye hakkı yok!

Bann bann bann, al sana süpermen. Mermiler kriptonit endişe etmeyin :D

geremy

Onursal Kurucu
eline sağlık dikkatli davranmışsın.
aman arkadaşlar bölücülere dikkat edelim.
nede olsa piyasa dobloları çekemeyenlerle dolu.
bizi çekemediler halat koptuuuuuuuuuu

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D yav amacı ne bu biiiippppp in anlamadım?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Ayın süpermeni ödülünü bu arkadaşa veriyorum!

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Ayın süpermeni ödülünü bu arkadaşa veriyorum!
*tup* :D :D :D :D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:D

S@MeT38

Saygın Üye
arkadaşlar doblo ile kango yu karıştırmış bu kızaklama kangoda oluyor ben arasıra kangoyada binerim. 1.5 dci güzel çekişi var ama afedersiniz yol tutuşunun ve fren sisteminin ta içine edeyim 30000 de balatalar degişti sebep disk i çizmeye başlamış bitmemiş balata=)))

Dark Knight

Fenomen Üye
S@MeT38 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar doblo ile kango yu karıştırmış bu kızaklama kangoda oluyor ben arasıra kangoyada binerim. 1.5 dci güzel çekişi var ama afedersiniz yol tutuşunun ve fren sisteminin ta içine edeyim 30000 de balatalar degişti sebep disk i çizmeye başlamış bitmemiş balata=)))

1.5dci de ABS yok bildiğim kadarı ile, kızaklaması gayet normal.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

kangoya volanın niye eğri demişler,nerem doğru ki demiş...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

:D :D

S@MeT38

Saygın Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:

:D :D
:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kangoya volanın niye eğri demişler,nerem doğru ki demiş...[/quote]

:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaşlar bugün tesadüf Fiat yetkili servis çalışanı yakın bir arkadaşımı gördüm......Sohbet sırasında bana beni üzen bir bilgi verdi......Aman abi kimseye deme dedi....ama sizle paylaşmayı uygun buldum................Maalisef D3 kasa 1.6 ...105 bg araçlarda yağ yakma ve şanzimandan kaynaklanan vites geçmeme ve cartlama sorunu varmış ve kronikmiş sadece ısrarla direten kullanıcılara kleimden yani garantiden iyileştirme yapıyorlarmış bilginize.......................