Ucuz Maliyet / Doblo Sis Farı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
ben fe farlarim ve sislerim acik gezerim.......kisiye gore degisir...zevk meselesi....sislerin goz aldigi konusuna bende katilmiyorum......asagida oldugu icin alacagini sanmiyorum...sonradan takilan ayarsiz yukari bakan cakma sis lambalari alabilir ...orjin sis adagi ayarlidir ve goz almaz.......

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
diyosun

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
sen diyorsan doğrudur

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ben fe farlarim ve sislerim acik gezerim.......kisiye gore degisir...zevk meselesi....sislerin goz aldigi konusuna bende katilmiyorum......asagida oldugu icin alacagini sanmiyorum...sonradan takilan ayarsiz yukari bakan cakma sis lambalari alabilir ...orjin sis adagi ayarlidir ve goz almaz.......

abi doğruya doğru hem sürüş görüşü için hmde araba güzel görünüyor

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
bende hemfikirim dedim zaten......

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
sis farlarını açtığında yolun daha geniş kısmını kapsıyan bir aydınlatma oluyor bence çok güzel ve faydalı bir şey göz alma konusuda çok saçma sis farları aracın en düşük noktasında gözlerinizi alması için sis farlarına odaklanması gerekir

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Sis farları ayarlarını tüv zaten yükseklik-yön olarak kontrol ediyor. şuanki araçlarda da sis farı aydınlatması artık çizgi şeklinde. eskiler dağınık allah ne verdiyse yanıyor. artık göz alması pek mümkün değil

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
sis farlarını açtığında yolun daha geniş kısmını kapsıyan bir aydınlatma oluyor bence çok güzel ve faydalı bir şey göz alma konusuda çok saçma sis farları aracın en düşük noktasında gözlerinizi alması için sis farlarına odaklanması gerekir

*tup*

Dark Knight

Fenomen Üye

Sis farları ayarlarını tüv zaten yükseklik-yön olarak kontrol ediyor. şuanki araçlarda da sis farı aydınlatması artık çizgi şeklinde. eskiler dağınık allah ne verdiyse yanıyor. artık göz alması pek mümkün değil

Aynı fikirdeyim *tup*

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
recep kardeş göz alıp almadığını sen nereden bilecen göz benim gözüm ben polis olsam arabayı bağlarım sisleri açmak biraz kendini beğenmişlerin yapacağı bir iş bence

abi nerden bilicem göz alıp almadıgını kaç yıllık şöförüz..bu yaşım 26 bu yaşıma kadar hiç sislanbası gözümü almadı sislanbası göz.almaz..
abi kususra bakma ben kendimi beyeniyorum:p:D:D*hilarious*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
recep kardeş göz alıp almadığını sen nereden bilecen göz benim gözüm ben polis olsam arabayı bağlarım sisleri açmak biraz kendini beğenmişlerin yapacağı bir iş bence[/quot

abi nerden bilicem göz alıp almadıgını kaç yıllık şöförüz..bu yaşım 26 bu yaşıma kadar hiç sislanbası gözümü almadı sislanbası göz.almaz..
abi kususra bakma ben kendimi beyeniyorum:p:D:D*hilarious*

:D:D:D

muhammet ali

Saygın Üye
doğru söylüyorsunuz hepiniz özür dilerim bu farı yapan öküz boşuna bu fara sis farı demiş sisli havalarda yakılsın diye ama siz illede iyi diyorsanız iyidir adınada sis farı demeyin ozaman

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doğru söylüyorsunuz hepiniz özür dilerim bu farı yapan öküz boşuna bu fara sis farı demiş sisli havalarda yakılsın diye ama siz illede iyi diyorsanız iyidir adınada sis farı demeyin ozaman

ya iyide siz neden taktınız bu fara çok yararlı birşey evet karlı sisli yağmurlu puslu havalarda çok etkili ama diğer zamanlardada çok işe yarıyor

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

arkadaşım tartışma konusu yapmayalım.burada herkes aile.

muhammet ali

Saygın Üye
arkadaşlar kusura bakmayın ama ben amacı dışında ve benim gece gözlerimi aldığından dert yakınıyorum siz yararı var diye konuşuyorsunuz karşıdaki kişiyi rahatsız eden bir şeye ben iyi deyemem kusura bakmayın

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
arkadaşlar kusura bakmayın ama ben amacı dışında ve benim gece gözlerimi aldığından dert yakınıyorum siz yararı var diye konuşuyorsunuz karşıdaki kişiyi rahatsız eden bir şeye ben iyi deyemem kusura bakmayın

tamamda bizi hiç rahatsız eden olmadı yani sis farı kesinlikle rahatsız etmez bakın bazı xenonlar rahatsız ediyor ayarsız olanlar ama sis farı etmez yani şahsen beni hiç etmedi

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

sevgili muhammet alicim.....burasi demokratik bir tartisma platformu.....sen faydasi yok diyiyorsun...biz var diyiyoruz....sen yok diyorsan yakmazsin biz var deriz yakariz.....ama orjin sis fari goz alir dersen yanlis bilgi vermis olursun kardesim...cunki goz alma si icin. aracin bel seviyesinin hizasinda olmasi gerekir veya sis fari 5 derece yukari bakarsa goz alir .... oysa orjin sisler...90 derece lik dik acidan bir derece asagi bakar......senin rastladigin ve gozunu alan sisler uzerine basarak soyluyorum....sonradan takilmis ayarsis sislerdir....bilgine.... dikkat ettiysen senin haricinde konuya muhalif kimse yok....bunu cevrendede sorarsan. ayni seyi soyluyeceklerdir.....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

sevgili muhammet alicim.....burasi demokratik bir tartisma platformu.....sen faydasi yok diyiyorsun...biz var diyiyoruz....sen yok diyorsan yakmazsin biz var deriz yakariz.....ama orjin sis fari goz alir dersen yanlis bilgi vermis olursun kardesim...cunki goz alma si icin. aracin bel seviyesinin hizasinda olmasi gerekir veya sis fari 5 derece yukari bakarsa goz alir .... oysa orjin sisler...90 derece lik dik acidan bir derece asagi bakar......senin rastladigin ve gozunu alan sisler uzerine basarak soyluyorum....sonradan takilmis ayarsis sislerdir....bilgine.... dikkat ettiysen senin haricinde konuya muhalif kimse yok....bunu cevrendede sorarsan. ayni seyi soyluyeceklerdir.....

*tup**tup*