Ucuz Maliyet / Doblo Sis Farı

can_61

Yeni Üye
tabiki olmaz ama ilginiz için teşekkur ederim. bana sadece yuvarlak lazım o bölgeye takmayı düşünüyorum komple değişmek istemiyorum

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
can_61 tarafından yazılan metin:
tabiki olmaz ama ilginiz için teşekkur ederim. bana sadece yuvarlak lazım o bölgeye takmayı düşünüyorum komple değişmek istemiyorum

http://www.sahibinden.com/basarancanWQQdXQQ1063631WQQpXQQdisplayuser

bu satıcı ile iletişime geçip sorun. dediğim gibi uygulayıp montajlayın orjinallerine bi ton para vermeye gerek yok

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
slm ekrem abi sislerin hayırlı olsun güle güle kullan dedigin gibi bir ton para vermeye gerek yok ama :( 2011 safeline aldık 5ay önce sis ve park sönsörü taktırmış babam 500 tl içim gitti doğrusu

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
safaline2011_55 tarafından yazılan metin:
slm ekrem abi sislerin hayırlı olsun güle güle kullan dedigin gibi bir ton para vermeye gerek yok ama :( 2011 safeline aldık 5ay önce sis ve park sönsörü taktırmış babam 500 tl içim gitti doğrusu

peki sisleri nasıl nerden hangi düğmeden yakıyorsun?

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
sisleri arka sis dügmesine baglıydı kısa ları açtımı yanıyordu anca bende direk parklara bağladım ekrem abi ama premio daki gibi bir düme yapıcam müsait olunca

bu arada spoylerde bir sorun yoktur umarm:)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
safaline2011_55 tarafından yazılan metin:
sisleri arka sis dügmesine baglıydı kısa ları açtımı yanıyordu anca bende direk parklara bağladım ekrem abi ama premio daki gibi bir düme yapıcam müsait olunca

bu arada spoylerde bir sorun yoktur umarm:)

yok recebim yok meraklıları soruyor nerden buldun die özel yaptırdım diyorum :)

dediğin sisi düğmeye bağlamak biraz külfetli imiş ben soruşturmuştum. oradaki düğme grubunun değişmesi gerekiyormuş

aliyavuzer

Azimli Üye
ya arkadaşlar bende de 2010 safeline var sisler alırken bayi hediyesi anlar taktı para vermedim ama sisler farlar ile yanıyor park lambasında yanmıyor servise sordum ayrı bir yere ayri bir dügme ile tesisat tekilmesi ve delinmesi lazımmıs bazen görüyorum tek sis yananları nasıl oluyor bilgisi olan varmı...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ya arkadaşlar bende de 2010 safeline var sisler alırken bayi hediyesi anlar taktı para vermedim ama sisler farlar ile yanıyor park lambasında yanmıyor servise sordum ayrı bir yere ayri bir dügme ile tesisat tekilmesi ve delinmesi lazımmıs bazen görüyorum tek sis yananları nasıl oluyor bilgisi olan varmı...

servis sizin arabanızda sisleri far koluna yani kısa farlara bağlamış noramlde sisler park lambalarınızı yaktığınızda konsoldaki tuştan açarsanız yanar aslında sizinkini değiştirmeleri gerekir ayrıbir tuş şart

aliyavuzer

Azimli Üye
benimde ön kolsolda 4lülerin üstünden yanıyor ama ben parklarla yanmasını istiyorum ayrı bir düme sartsa deldirmeye gerk yok sanırım böle idare edecez artık saol....:)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
benim sisler parkları açtımı drek yanıyor. kendim ögle ayarladım :)

zaff34

Daimi Üye
benim sislerde dörtlünün üzerinden standart yerinde..Hani parklarla beraber direk yansa fena da olmaz :)

muhammet ali

Saygın Üye
parklarla sisleri yakalım diyorsunuzda hiçbir zaman karşındakini düşünmüyormusunuz çok fazla insanın gözünü alıyor bence sisleri boşyere açanlara yüklü müktarda ceza keseceksin karşıdaki sürücülerede saygılı olunmalı

zaff34

Daimi Üye
o konuda haklısınız..Hatta sis farı yüzünden trafik cezası da kesiliyormuş sanırım

muhammet ali

Saygın Üye
bencede trafik cesası kesilmeli hemde yüksek miktarda bazı sis farları normal havalarda karşıdaki araçlara kaza yaptıracak boyutta

zaff34

Daimi Üye
bildiğim kadarı ile 66 tl civarında bir trafik cezası söz konusu gereksiz yere yakmak..

muhammet ali

Saygın Üye
bildiğim kadarı ile 66 tl civarında bir trafik cezası söz konusu gereksiz yere yakmak..

bu ceza az bende

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri

bu ceza az bende
abi sislanbası gözmü alır... yapmayın ;) ben özellikle parklara bagladım ben nereye gidersem giideyim sis ve parklar acıktır.:)

muhammet ali

Saygın Üye
recep kardeş göz alıp almadığını sen nereden bilecen göz benim gözüm ben polis olsam arabayı bağlarım sisleri açmak biraz kendini beğenmişlerin yapacağı bir iş bence

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

bu ceza az bende
abi sislanbası gözmü alır... yapmayın ;) ben özellikle parklara bagladım ben nereye gidersem giideyim sis ve parklar acıktır.:)

bencede sisler arabayı çok güzel gösteriyor bende çoğulukla yakarım hoşuma gidiyor bana güzel görünüyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
recep kardeş göz alıp almadığını sen nereden bilecen göz benim gözüm ben polis olsam arabayı bağlarım sisleri açmak biraz kendini beğenmişlerin yapacağı bir iş bence

neden kendini beğenmişlerin işi olsun ki yani ne alakası var anlıyamadım bende sisleri yakarım güzel görünüyor ayrıca yolda çok sis faqrı açık araba geçti hiçte gözümü almadı gündüzde gecede hiç rahatsız etmedi

sis lambaları özellikle gece yollardaki çukurları çok daha net görmeye yayor özellikle köy yollarında çok işe yarıyor görüş alanı genişliyor şuan d3te gündüz farı olduğu için belki gündüz gerek yok ama gece lazım bitrde benim hoşuma gidiyor çok güzel görünüyor araba artı birde sürüş güvenliği için