şnt garage'da TEAMDOBLO aracı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
dehşet bişi olmuş ellerine sağlık ustanın arabanın sahibinede hayırlı uğurlu olsun yalnız d3 e photoşopla bitane hazırlaya bilirmi d3 de nasıl duracak bi görsek

Hazirlatiriz kardesim ŞNT GARAGE nin sloganlari sudur.....sİkinti yok.......siz hayal edin biz gerçeklestirelim...

Dark Knight

Fenomen Üye
Arkadaslar bir fikirde sizlerden alalım bu araca uyguladığımız sticker'lerden elimizde birkaç tane var sizce bu ürün guzelmi begendinizmi gerisini yaptiralimmi düşüncelerinizi almak isterim. İyi ve kötü tüm fikirlerinizi? Teşekkürler .

Ben de çok beğendim, aracım da aynı renk. Kendi kaportam da düzelmek üzere :) işleri yoluna koyayım tekrar başınızı ağrıtıcam.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
araç cok güzel olmuş amaaa doblo yazısı birazda uzun ve yatık olabilir.yada daha deyişik diye düşünüyorum ??? siz ce?

şentürk oto pazar günleri acık mı ???

sntgarage

Azimli Üye
Arkadaslar bir fikirde sizlerden alalım bu araca uyguladığımız sticker'lerden elimizde birkaç tane var sizce bu ürün guzelmi begendinizmi gerisini yaptiralimmi düşüncelerinizi almak isterim. İyi ve kötü tüm fikirlerinizi? Teşekkürler .

Ben de çok beğendim, aracım da aynı renk. Kendi kaportam da düzelmek üzere :) işleri yoluna koyayım tekrar başınızı ağrıtıcam.

Basımızı ağrıtmak ne demek her zaman bekleriz.

sntgarage

Azimli Üye
araç cok güzel olmuş amaaa doblo yazısı birazda uzun ve yatık olabilir.yada daha deyişik diye düşünüyorum ??? siz ce?

Her pazar acmıyoruz 2 bazen 3 haftada bir ama gelmeyi düşünüyorsanız sizin icin açabiliriz.
Yorumunuz icinde tesekkurler.

sntgarage

Azimli Üye
Gerçekten Güzel Olmuş Emeğinize Sağlık ...

Yanlız bir şey sormak istiyorum değişik vinly secenekleriniz var mı ?

Yorumunuz icin tesekkurler. Çeşit derken siz nasıl birsey istiyorsanız aklınızda bir görsel varsa biz hallederiz sıkıntı yok. *tup*

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
BUGÜN ŞENTÜRK OTODAYDIM...HARİKA BİR DÜKKAN,KENDİMİ ÇUKULATACIDAKI ÇOCUK GİBİ HİSSETTİM,HERYERE SALDIRASIM HER ŞEYİ ALASIM GELDİ:d:d:d:d
SÜPER DÜKKAN SÜPER ADAMLAR...TEŞEKKÜRLER AKİF...

sntgarage

Azimli Üye
BUGÜN ŞENTÜRK OTODAYDIM...HARİKA BİR DÜKKAN,KENDİMİ ÇUKULATACIDAKI ÇOCUK GİBİ HİSSETTİM,HERYERE SALDIRASIM HER ŞEYİ ALASIM GELDİ:d:d:d:d

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
süper süper süperrrrrrr

sntgarage

Azimli Üye

Yorumların okadar guzelki yazacak cevap bulamadım çok tesekkurler..kapımız size her zaman açık tüm teamdoblo ailesine...Müsait bigun ayarlada senin arabayada bı ayar çekelim.*saycheese*

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
EYVALLAH.en kısa sürede...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri

Her pazar acmıyoruz 2 bazen 3 haftada bir ama gelmeyi düşünüyorsanız sizin icin açabiliriz.
Yorumunuz icinde tesekkurler.[/

aklım da sace 3m korbon kablatmak var tavan cıtası kapı koları ön gögüs gibi şuan inş bir gün yolumuz düşer ugrarız hem fikir alırım tşk

gümüş 3m karbon var mı?