KORUMA BARLARI ÖNERİLER....

geremy

Onursal Kurucu
bakiergul tarafından yazılan metin:
Ya arkadaş 1000 ne kaldı şurda nerde bu millet ya anlamıyorum vallahi.......

yıllardır nette bu tür doblo sitelerinde veya forumlarında değerli zamanımı harcadım.bir çok yerde üyeliğim var.
dh forumunda zirve yapmıştık sonradan nazar oldu parçalandık.toparlanma süreci elbet uzun oluyor.
yanlız çok değerli bilgili üyeleri küstürdük forumlardan soğuttuk.
geçen yıl burasıda kaynıyordu bölünmeler oldu.
insanlar siteye gelince heves ediyor üye oluyor öylece kalıyor.
gerçek doblo sevdalıları buradan ayrılmaz zaten.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Ben 7/24 burdayım kardeş elimden geldiğince tırmalıyorum.....Ama benimde yapabileceğim bu....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:
Ben 7/24 burdayım kardeş elimden geldiğince tırmalıyorum.....Ama benimde yapabileceğim bu....

Demirbaş olduk biz abi :)
sorma vallahi öyle iyim.....

yildiz mavisi

Daimi Üye
aslında her gün bir tartışma konusu bulup açalım tartışmaya sunalım. katılımın daha iyi olacağına inanıyorum. günlük hayattan konular seçelim böylece herkes düşüncesini yazabilir. bilgi almak isteyenler bilgilerini alıyor sonrada ne etliye ne de sütlüye karışmak istiyor.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Olabilr kardeşim benden hep destek tam destek......

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
geremy haklısın ilk başta üye olup sonra uğramayanlar var olsun kalan sağlar bizimdir kardeş ben doblo mu sattım ama kopamıyorum forum dan ama çok pişman oldum sattığıma ama yine alacağım doblo bizim ailede hastalık oldu 8 yaşın dakikızım bile baba doblo al diyor kısmet se ilk fırsatta alacağım yeni doblomu ama kararsızım benzinlimi yok sa dizelmi alayım benimki si 1.2 benzinli plg li idi

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
munurkavalci tarafından yazılan metin:
geremy haklısın ilk başta üye olup sonra uğramayanlar var olsun kalan sağlar bizimdir kardeş ben doblo mu sattım ama kopamıyorum forum dan ama çok pişman oldum sattığıma ama yine alacağım doblo bizim ailede hastalık oldu 8 yaşın dakikızım bile baba doblo al diyor kısmet se ilk fırsatta alacağım yeni doblomu ama kararsızım benzinlimi yok sa dizelmi alayım benimki si 1.2 benzinli plg li idi
Sevgili yaşdaşım bana soracak olursan dizel doblo al devir dizel devri daha doğrusu ekonomi devri......Hayırlısı ile al gülegülede kullan ......Bende ellerinden öper boy boy 4 evlat var bizi doblodan başkası paklamıyor.....

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
haklısın kardeş benimde 2 kızım var yani geniş aile sayılırız sen benden 2 fazlaymışsın ALLAH evlatlarımıza sağlık mutluluk bolluk bereket ve uzun ömürler versin sana yetmez ileri de doblo evlatlar büyüyünce 1.9 mu 1.3 mü kararsızım ama 1.6 lar da sorun mu var bilmiyorum satılık çok var neden ki daha bir sene olmadan satılığa bile çıktılar ben eski modellerini daha çok seviyorum yenilerin tipi hoşuma gitmedi bir de fiorino alamayı düşünüyorum onların da yakıtı çok azmış çevrem d kullananlar var çok memnun yakıtın dan

fthdjdoblo

Daimi Üye
Adı
fatih
Modeli
Renk
gümüş gri
abi yakıt açısından doblo 1.2 tavsiye ediyorum
hemde eski kasaları seviyormuşsun

geremy

Onursal Kurucu
haklısın kardeş benimde 2 kızım var yani geniş aile sayılırız sen benden 2 fazlaymışsın ALLAH evlatlarımıza sağlık mutluluk bolluk bereket ve uzun ömürler versin sana yetmez ileri de doblo evlatlar büyüyünce 1.9 mu 1.3 mü kararsızım ama 1.6 lar da sorun mu var bilmiyorum satılık çok var neden ki daha bir sene olmadan satılığa bile çıktılar ben eski modellerini daha çok seviyorum yenilerin tipi hoşuma gitmedi bir de fiorino alamayı düşünüyorum onların da yakıtı çok azmış çevrem d kullananlar var çok memnun yakıtın dan

stış rakamlarıyla ilgili olabilir.
1,9 vergiden 1,3 performansdan kaybedince 1,6 en çok satılan ve 2,eli güçlenen olmuştur.tabi bu benim yorumum.
ben yeni doblo alsam 1,6 alırım.

geremy

Onursal Kurucu
çok km yapıyorsan dizel tercih etmelisin.
benim gibi 3 yılda 20 bin yaparsan benzin+lpg olabilir.

geremy

Onursal Kurucu
benzinlinin alırken dizelin satarken avantajları var.
ben benzinli tercih ettim.
yıllık km az uzun yıllar binmek için aldım.
kısa zaman içinde lpg düşünüyorum.

Dark Knight

Fenomen Üye

Hemşom abim. Ben de benzinli araçtan dizele geçenlerdenim. Mustafa'ya hak veriyorum ama ben şöyle bakıyorum; Az da kullansam Baki abinin dediği gibi devir dizel devri oldu. Artık pompaya daha uzun aralıklar ile gidiyorum. 1 depo ile yazlığıma gidip gelebilicem. (şu an az bişii yetmiyo, ilerde yakıt tüketimi düştükçe o da olur inşallah) Satmaya kalktın mı daha rahat satarsın. Lpg li araç da kullandım, bunda öyle bir dert ve korku da yok. Ben hususi amaçlı aile arabası olarak kullanıyorum. Çok şükür şu ana kadar da aracımdan memnunum.

Dilerim en kısa zamanda Allah gönlünüze göre verir.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
biz sormuştuk bayiye 1.6 ile 1.3 e çok rağbet varmış ama 2.0 motor çok az satılıyomuş vergi dolayısıyla fazla satılmıyomuş :)

geremy

Onursal Kurucu
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
biz sormuştuk bayiye 1.6 ile 1.3 e çok rağbet varmış ama 2.0 motor çok az satılıyomuş vergi dolayısıyla fazla satılmıyomuş :)

2.0 alan binicidir satmaz kolay kolay.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geremy tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:

2.0 alan binicidir satmaz kolay kolay.
aynen hemde performans seven biridr kesin :) aynen benim gibi :D :D :D

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
ben de 1.2 vardı sattım yakıtı çok azdı zavolli taktırmıştım yakıt sorunu yoktu ama lpg her yerde aynı değil bazen dolu depoyla gittiğim yere hafta sına gidemiyordum plg satanlar hile yapıyor kesin bir keresin de 60tl lik lpg ile 140km gittim normal de 350km gidiyor bu olaylar çok oluyordu bu yüzden kesin dizel düşünüyom ama 1.6 benzinli hususi doblo lar var
araba com. da nasıl olur düşünmüyor değilim HATAY ANTAKYA DA var URFA da var 2002 ve ya 2003 fiyatları 16, _ 17 binlira arası nasıl sizce alınırmı ve bizim oralarda üyelerimiz varmı arkadaşlar

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
ben de 1.2 vardı sattım yakıtı çok azdı zavolli taktırmıştım yakıt sorunu yoktu ama lpg her yerde aynı değil bazen dolu depoyla gittiğim yere hafta sına gidemiyordum plg satanlar hile yapıyor kesin bir keresin de 60tl lik lpg ile 140km gittim normal de 350km gidiyor bu olaylar çok oluyordu bu yüzden kesin dizel düşünüyom ama 1.6 benzinli hususi doblo lar var
araba com. da nasıl olur düşünmüyor değilim HATAY ANTAKYA DA var URFA da var 2002 ve ya 2003 fiyatları 16, _ 17 binlira arası nasıl sizce alınırmı ve bizim oralarda üyelerimiz varmı arkadaşlar
benim bildiğim şanlıurfadan üyemiz var :)