jdm style sarı sis

cizen_resim_38

Daimi Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Abicim ben işin uzmanı değilim. Ben mavimsi derken daha hoş bir maviden bahsettim. Bu benim algılamam. Adam 8k da 6k da taktı ben 6k tercih etmiştim. Kişiden kişiye de değişir tercih meselesi sonuçta. Yanlız günışığına en yakın rengi veren 6k imiş. Senin de belirttiğin gibi kelvin derecesi yükseldikçe renk daha bir morlaşıyor. Bir de mercekli olursa o zaman daha iyi randıman alınıyor.

evet tercih meselesi adamlar pembe xenon bile takıyor haklısın=) . mercekte daha iyi randıman alınıyor .bende düşünüyorum merceği aldım yaza kadar satmazsam takacam fara :)
kaça aldın merceği?? :)

alıcıysan satabilirim 80 tl çifti ;)

EERCTN

Azimli Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Xenon konusunda acele etmemenizi tavsiye ederim. Fabrika çıkışlı olmayan araçlarda xenon ların söktürülmesi düşünülüyor. Hatta yürürlüğe de girmiş olabilir. Bununla ilgili forumumuzda bir haber vardı. Ben biraz daha bekleyin derim.
evet evet ben yazdım dün gece ama hala binlerce xenon lu araç var ...Bende eski aracımdan çıkardığım 3 takım var ne yapayım şimdi hepsini çöpe mi atayım......

Devam Abi hic bişey olmaz :))

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
EERCTN tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:
Xenon konusunda acele etmemenizi tavsiye ederim. Fabrika çıkışlı olmayan araçlarda xenon ların söktürülmesi düşünülüyor. Hatta yürürlüğe de girmiş olabilir. Bununla ilgili forumumuzda bir haber vardı. Ben biraz daha bekleyin derim.
evet evet ben yazdım dün gece ama hala binlerce xenon lu araç var ...Bende eski aracımdan çıkardığım 3 takım var ne yapayım şimdi hepsini çöpe mi atayım......

Devam Abi hic bişey olmaz :))

EERCTN kardeşim üzerinden aylar geçmiş konuları hortlatıyorsun farkındamısın ..............yorum tarihlerine bakıver kardeşim ......kolay gelsin.:D