jdm style sarı sis

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
zaten bilindiği üzere siste en iyi görüş sarı lambalarla olur....Birde karda .....Ama bizler showu çok sevdiğicmiz için beyaza takılıyoroz.....

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
zaten bilindiği üzere siste en iyi görüş sarı lambalarla olur....Birde karda .....Ama bizler showu çok sevdiğicmiz için beyaza takılıyoroz.....

show ile alakası yok abi, tüm dünyada sarı far ve sis yasaklandı.

yildiz mavisi

Daimi Üye
vallah böyle bir karar çıkarsa ne yapıcaz xenon takamıcakmıyız yani. bende değiştirmeyi düşünüyordum ya *bugs*

Dark Knight

Fenomen Üye
Xenon için henüz çıkmış bir yasa yok ya da yürürlüğe girmedi diye biliyorum ama sarı far ve sis yasak onu biliyorum.

cizen_resim_38

Daimi Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
cizen_resim_38 tarafından yazılan metin:
merak ettim nasıl olmuş arkadaşlar jdm style sis farı ?

jdmstylecopy.jpg
]

dobloya güzel görüntü vermiş kazasız belasız sürüşler :)

teşekkürler...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geremy tarafından yazılan metin:
sarı sis yakışmamış.*no*
ama sisli havalarda iyi görüntü verir :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
bakiergul tarafından yazılan metin:

show ile alakası yok abi, tüm dünyada sarı far ve sis yasaklandı.
Nasıl ya öyle şey mi olur....O zaman bu üretici firmalar salakmı hatta hella da bunlara dahil ...Hala sarı sis yapıyorlar......

Dark Knight

Fenomen Üye
AB ülkelerinde alınan bir karar ile sarı farlar ve sis yasaklandı diye biliyorum. Hatta Fransa bu konuda öncü idi, sarı far konusunda. Ama onlar da beyaza döndüler. Ben böyle biliyorum.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
AB ülkelerinde alınan bir karar ile sarı farlar ve sis yasaklandı diye biliyorum. Hatta Fransa bu konuda öncü idi, sarı far konusunda. Ama onlar da beyaza döndüler. Ben böyle biliyorum.
Baba İngiltere ve fransada hava çoğu zaman sislidir...Benim bildiğimde Özellikle sis farını hatta ve hatta farlarını sarı olarak orjinal çıkartan araçlar var.......Yanılıyor olabilirim asla iddaa etmiyorum....

Dark Knight

Fenomen Üye
Ben de iddia etmiyorum abicim yanlış biliyor olabilirim ama ben sarı sislerin yüksek yoğunluğu nedeni ile kaldırıldığını duydum. Şöyle bi bakındım net bilgiye ulaşamadım, heryerde değişiyor yasal diyen de var ilegal diyen de. Autocar'ın bi sayısında bunula ilgili haber varmış ama bulamadım. Bizim fabrika çıkışlı xenon ile sonradan taktırılanlar meselesine benziyor bu da :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ben de iddia etmiyorum abicim yanlış biliyor olabilirim ama ben sarı sislerin yüksek yoğunluğu nedeni ile kaldırıldığını duydum. Şöyle bi bakındım net bilgiye ulaşamadım, heryerde değişiyor yasal diyen de var ilegal diyen de. Autocar'ın bi sayısında bunula ilgili haber varmış ama bulamadım. Bizim fabrika çıkışlı xenon ile sonradan taktırılanlar meselesine benziyor bu da :D
annen aynen ......

45 Sb 0644

Azimli Üye

jdmstylecopy.jpg
]

mantık olarak düşünürsek kardeşim.... bi kere xenon farın var çok tatlı gösteriyo ama o sarı far çok acayip durmuş yani karşıdan gelen kişi şöyle düşünür : apaçi ye bak der... tabi sana güzel geldiyse ona bir şey diyemem kardeşim... ben beğenmedim...:(

hsn3414

Daimi Üye
sarı far sarı sis yasak değil heralde türkiyede şuanda dolmuşların çoğunda sarı uzun far ve sarı sis mevcut bu konuda böyle bir şey varsa babamda hapı yuttu tırda 6 takım sarı hella lar mevcut:D

_spectacular_

Saygın Üye
hsn3414 tarafından yazılan metin:
sarı far sarı sis yasak değil heralde türkiyede şuanda dolmuşların çoğunda sarı uzun far ve sarı sis mevcut bu konuda böyle bir şey varsa babamda hapı yuttu tırda 6 takım sarı hella lar mevcut:D

maşallah baya varmış :D

yildiz mavisi

Daimi Üye
Adige_samet tarafından yazılan metin:
hsn3414 tarafından yazılan metin:

maşallah baya varmış :D

vallah maşallah yolda karşısında durabilen var mı acaba :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
sisler güzel duruyo :)

cizen_resim_38

Daimi Üye
45 Sb 0644 tarafından yazılan metin:

jdmstylecopy.jpg
]

mantık olarak düşünürsek kardeşim.... bi kere xenon farın var çok tatlı gösteriyo ama o sarı far çok acayip durmuş yani karşıdan gelen kişi şöyle düşünür : apaçi ye bak der... tabi sana güzel geldiyse ona bir şey diyemem kardeşim... ben beğenmedim...:(

..jdm(japanese domestic market) style sarı sis bu . bildiğimiz sarı sislerden değil o yüzden apaçilikle alakası olmadığını düşünüyorum. bir kaç dobloda daha gördüm güzel olacağını düşündüm ve yaptım. zaten xenon alana kadar idareten değişiklik olsun diye yaptm . şu an 8000 k xenon takılı en yakın zamanda fotoları yayınlarım...

633a7a6619f.jpg