İşte Stickerimiz...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Dört gözle bekliyorum. :)

tiriska

Azimli Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar triska (İstanbul) ve Black Hawk (Kayseri) üyelerimize 3 er adet sticker alıcı kargo ile bu öğlen adreslerine gönderildi. Bünyamin288 arkadaşımız da soyadını özelden atarsa ona da göndereceğim. Çünkü soyad illa olacak dediler. Hayırlı olsun arkadaşlara...

Murat Arkadaşım sabah 9.00 da sticker ları aldım en kısa zamanda resim yükliyecem çok teşekkürler .*clap*

Black Hawk

Saygın Üye
Arkadaşlar triska (İstanbul) ve Black Hawk (Kayseri) üyelerimize 3 er adet sticker alıcı kargo ile bu öğlen adreslerine gönderildi. Bünyamin288 arkadaşımız da soyadını özelden atarsa ona da göndereceğim. Çünkü soyad illa olacak dediler. Hayırlı olsun arkadaşlara...
1 saat kadar önce de ben teslim aldım... en kısa zamanda resimler sitede olucaktır. Tekrar teşekkürler...

geremy

Onursal Kurucu
isterseniz yeni bir başlık altında sadece sticer resimlerimizi koyalım.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
hayırlı olsun arkadaşlar

kokplot

Onursal Üye
acaba sticerler fosforlumu. mesela team yazısı sarı doblo yazısı beyaz olarak parlayabilirler. yani ortama uygun değişken stiker renkleri.

birde yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar. bu sticker cam içinden yapıştırılmıyormuydu. ?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
direkt kaporta üstüne arka bagajda multijet veya doblo yazan yerin sütüne uyguluyoruz. Şeffaf bir madde üzerine bizim sticker basıldı. Yani yapıştırıldığı aracın rengini alıyor.

kokplot aklımdasın sen yeni doblo ile ilgili analogoya araç yapıalcak. Ayrıca yeni kasamıza uygun sticker bu ayarda yapıalcak inşallah.

kokplot

Onursal Üye
ÖZEL DEN Bİ MESAJ ATTIM AMA GEREKİYORSA BURAYA TEKRAR YAZABİLİRİM.
TEŞEKKÜRLER.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Hilmi arkadaşımız (DobloM - Fethiye-Muğla) , Bünyamin arkadaşımız (Bünyamin288 - Kepez/Antalya) ve Murat arkadaşımız (Güneysu/Rize) hepsine sticker gönderildi bugün. Hayırlı olsun

geremy

Onursal Kurucu
Hilmi arkadaşımız (DobloM - Fethiye-Muğla) , Bünyamin arkadaşımız (Bünyamin288 - Kepez/Antalya) ve Murat arkadaşımız (Güneysu/Rize) hepsine sticker gönderildi bugün. Hayırlı olsun

hayırlı olsun alan arkadaşlarımız resim gönderirlerse cümle aleme gösteririz

kokplot

Onursal Üye
kardelenkurt ben güneysu / RİZE denim bana yollamışsın iki tane şimdi gördüm teşekkür ederim.. aslen RİZE ilinden değilim buralarda geçici yim. ekmek parası . yerim yurdum belli değildir 40 yıldır. türkiyede gezer dururum. son durak şimdiik RİZE.

kokplot

Onursal Üye
Güneysu RİZE den sevgiler selamlar arkadaşlara bu arada. herkesi yazın yayla şenliklerine bekleriz. :) stickerimi takayım öyle gezeyim artık .. bir yere ait olmak gerekir. :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
triska maşallah çok güzel oturmuş. Hayırlı olsun.
Kokplot kardeş Murat Özcan sensin demekki :D ne bilem mailden gelince kusura bakma. Hayırlı olsun herkese...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
@kardelenkurt,

dört gözle bekliyorum. :)

huseyin

Yeni Üye
Yaw arkadaşlar ben de yeni üyeyim daha geçen hafta aldım yeni doblomu.Ama yeni sticker ları nasıl alacağız..Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
öncelikle sitemize hoşgeldiniz kardeş aracınız hayırlı olsun. Forumun üye tanıtım yerinden kendinizi ve aracınızı tanıtırsanız seviniriz.

Stciker ben bastırdım. Adresinizi pm atarsanız alıcı kargo ödemeli gönderebilirim. Ayrıca bu başlık altında herhangi bir yerde bastırabilceğiniz orjinal .cdr uzantılı sticker dosyası vardır.Teşekkürler