FORDUN YENİ TİCARİSİ

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
http://www.arabam.com/haber/Sirketlerden-Haberler-Ford-Tourneo-Courier-2013-Cenevre-Autoshowda/Detay-296685

Ford d3 dobloya rakip olarak bu aracı mı getirmeyi planlıyor eğer öyle ise bence pek ansı yok çok basit olmuş bu araç yeni coonnect bu olacaksa d3 yine her şekilde liderliğini korur

kötü değil ama bi albenisi yok özellikle arkası çok basit

galiba bu fiorinoya rakip gelecek connectte gelecek diye söylenti var

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
güzel makineye benziyor.. gözümüş alışmadıgı için çirkinmiş gibi gözküyor ama yollara çıktıgında begenilir tutulur gine

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
fiorino ya rakip olabilir. ama oldukça çirkin geldi bana :) fiorinoyla ikisini yan yana koysan bu resmen beni alma diyo :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
dobloyu geçemez ve Türk Milletinin bu aracı pek seveceğinin sanmam.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Bence güzel ama basit duruyor biraz.fiyatı kesin fiorinodan en az 10,000 tl yüksek olur o yüzden o kadar fazla tutulmaz ama alıcısı olur.ve doblonun rakibi olan araç bu değil.oda yakında tanıtılır.önceden konuşmuştuk ve resmide vardı sanırım.

hsn3414

Daimi Üye
doblonun rakibi olucak araç baya başarılı ama klasik ford görüntüsü o kalas görüntü illaha biyerlerinde hala ben varım diyor..

bu araç fiorino rakipi fiyatı baya farklı olur ama bizim türk zihniyeti ford saglamdır ford alalım yapan olur yani:D

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Yine devşirme bir araç olmuş,tıpkı connect=fusion gibi.Malesef kendine özgü bir tasarım degil.

TAYFUN35

Daimi Üye
Olmamış *no* Çok mu basit desem yoksa bişeyler yapmaya çalışıp çok saçma bi kasa olmuş ben bunun pek tercih edileceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi Doblo'ya değil Fio ya rakip çıkabilir :)

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
albeni konusundaki bütün yorumlarla hemfikirim. sanki c-maxın totosunu kaldırıp da yapmışlar gibi :):):):)

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bu araç fiorinonun rakibi :)

legend1926

Aktif Üye
şu fordun mondeo ile focustan başka hiçbir aracını sevmiyorum arkadaş.allahtan korksunlar fiestaya 43 bin tl sayılır mı herşeyi fazlalık.buna gelince fiyatını bir görmek lazım.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
ben bi mondeo'sunu beğeniyorum

Mico16

Daimi Üye
doblonun rakibi olucak araç baya başarılı ama klasik ford görüntüsü o kalas görüntü illaha biyerlerinde hala ben varım diyor..

bu araç fiorino rakipi fiyatı baya farklı olur ama bizim türk zihniyeti ford saglamdır ford alalım yapan olur yani:D
Forda bitek kalas görüntülü diyen ben değilmişim demekki :D

slhle_d

Daimi Üye
üstündeki lastikler 215*45*17 galiba..Bu araç şimdi bayiye büyük ihtimalle 15 jantla gelir...Kapaklı jantlar siyah tamponlar filan..O zaman tekrar yorumlar yapılır ama olumlu yorumlar olacağını sanmıyorum.
Satar mı?Köpek gibi satar..Niye?halk olarak yolunmaya alışkınız.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
Bu araç Gölcükte üretiliyor. Fiorino'nun rakibi 2009 dan beri kalıpları üzerinde çalışılıyor (Gölcükte oturan arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla). Fiastaya benziyor ön tarafı anma yandan arka tarafına bakılınca fionun arkasına çok benziyor. Bence güzel araç ama tasarımı fio gibi kendine özgü değil. Yerli olacağı için çok satar diye düşünüyorum. Bence ispanyadan gelecek olan yeni coonnect artık ithal olacağı için yarışta yerini bu araca bırakabilir diye düşünüyorum. Benim en çok merak ettiğim konu Dokker artık üretilmeyen Classic'in yerini mi dolduracak yoksa fio'dan mı çalacak.
Bu arada hala classicler Bursa'dan diğer illere sevk ediliyor Tırların üzerinde.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
abi dokker ı inceledim. malzeme kalitesine diyeceğim birşey yok. ama daci.a geliştirmiş gibi kendini ve yakıt tüketimi muazzam. ş.içi 5.2 diyo.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
abi dokker ı inceledim. malzeme kalitesine diyeceğim birşey yok. ama daci.a geliştirmiş gibi kendini ve yakıt tüketimi muazzam. ş.içi 5.2 diyo.
Ben de 2 hafta önce lodgy' ye bakmak için gittim malum K belgesi yüzünden dobloyu çıkarıp MPV tarzı bir şey mi alsam diye bu arada fiyatı çok uygun bu tarz araçlara göre 37.000 TL 90 lık 1,5 DCİ . Bir tane de dokker vardı. Ama beğenmedim çok kalitesiz geldi içi. D2 dokker'a göre daha sağlam daha kaliteli kemikli duruyor. Tek avantajı dediğin gibi az tüketimi. DCİ ler zaten az tüketir bir de sanırım 70-80 kg dah hafif D2 ye göre. Fiyatlandırmayıda bence D2 ye göre yapmışlar. İş yapar eski kangoocular bu aracı alır.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
abi aracın full u 35 bin küsür navigasyonuna varana kadar mevcut.
benim en sevdiğim yeri ise bagaj kapısı yukarı değil sağa sola açılması. iş gereği araca sürekli forkliftle birşeyler konuyo. yukarı açılır kapı berbat bişey o anda :) forklift çarpıyo. yukarı doğru esnetmen lazım forklift küçükse o da kapının ayarını bozuyo. bizim işler için ideal.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
dokker d3 e rakip olamazda o fiyata satar

d2 doblonun halen satışları çok güzel bizdede bayide var ve hala istiyoruz

legend1926

Aktif Üye
dokker özellik olarak çok düz.yakıt tasarrufu isteyenlere daccia logy şiddetle tavsiye ediyorum.arka koltuklar tamamen yatabiliyor bagaj büyüyor geniş oluşu ve özellikleri güzel.yanlız ön koltukların ve direksiyonun yükseklik ayarı yok.doblolara alışan logy e alışmakta baya zorlanacaktır.ön kısımı görmekte zorlandım.görüş açısını hiç beğenmedim.gel gelelim şehir içi 5.2 şehir dışı 3.6 diyorlar