Fiat'a soru bombardımanı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Bende kardeşim....İnşallah şu sorunuda çözersinde emsal teşkil eder diğer kullanıcılara.....

alpaltiner

Azimli Üye
Herkese teşekkürler ilgilerinden dolayı. Birkaç gün beklemedeyim bakalım ne cevap verecekler. Eğer bir sonuca ulaşamazsam Blue&Me ile ilgilenen yazılım şirketinin sitesine ulaştım Milano' da, onlarada durumu izah edicem, ayrıca Fiat Global müşteri hizmetlerine de okkalı bir dille burada ki olanları şikayet edicem. Elbet birşeyler olacaktır diye düşünüyorum. Göreceğiz...

Dark Knight

Fenomen Üye
alpaltiner tarafından yazılan metin:
Herkese teşekkürler ilgilerinden dolayı. Birkaç gün beklemedeyim bakalım ne cevap verecekler. Eğer bir sonuca ulaşamazsam Blue&Me ile ilgilenen yazılım şirketinin sitesine ulaştım Milano' da, onlarada durumu izah edicem, ayrıca Fiat Global müşteri hizmetlerine de okkalı bir dille burada ki olanları şikayet edicem. Elbet birşeyler olacaktır diye düşünüyorum. Göreceğiz...

Alp kardeşim ben bu sabah şikayetlerimi birkez de www.fiat.com sitesinden ingilizce ve www.fiat.it sitesinden de italyanca olarak yazdım. Netice çıkarmı bilmem ama olayın üzerine gittiğimi bilsinler. Madem italyanca iyi bilen arkadaşın var sen de merkezden şikayette bulun *tup*

alpaltiner

Azimli Üye
Hepsine mail yollayacağım ama önce bizimkilerden bir cevap bekliyorum.

Bu arada işte peşinde koştuğum 5.5 sürümünün lansman videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=uS5c1UPTbWc

Dark Knight

Fenomen Üye
Bizimkilerin vereceği cevabı söyliyeyim sana. "Şikayet, görüş ve önerilerinizi ileriki modellerimizde dikkate alacağız. Şu an için size bu bilgileri verebiliyorum." benzeri bir cevap verecekler. Bugün yarın cepten ararlar.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Yılmak yok devam ...bakı yap durmadan mail at ...Telefonla ara ne yaparsan yap vaz geçme....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Allahını seversen bana haber ver basını toplayıp shov yapmazsam O fiat ı itin götüne sokmazsam şerefsizim...Ama gelirse İtalyadan tabiii

Dark Knight

Fenomen Üye
Valla bugün uluslararası sitesine, italya merkezine, twitter a aklıma gelen heryere yazdım :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
okudum okudum mesajlarını devam...sakın vaz geçme....

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
okudum okudum mesajlarını devam...sakın vaz geçme....

Valla netice alamasam da en azından özür dilettirene kadar mesaj atmaya devam. Bu da onların itibarını 2 paralık etmeye yeter :D

alpaltiner

Azimli Üye
Müşteri hizmetlerini ardım az önce mailim konusunda dönüş yapmadınız diye. Mailin aktif olarak işlemde olduğu ve teknik ekibin sorunlar üzerinde çalıştığını en kısa sürede bana dönüleceğini söylediler. Beklemedeyim... :mad:

Dark Knight

Fenomen Üye
Müşteri hizmetlerini ardım az önce mailim konusunda dönüş yapmadınız diye. Mailin aktif olarak işlemde olduğu ve teknik ekibin sorunlar üzerinde çalıştığını en kısa sürede bana dönüleceğini söylediler. Beklemedeyim... :mad:

Dilerim sana yukarıda yazdığım cevabın aynını dönmezler. 1-2 güne kalmaz (diliyorum bu sefer olumlu olarak) cevap dönerler.

alpaltiner

Azimli Üye
Umarım, benim sorunum seninkinden farklı olduğu için umutluyum. Çünkü sorun Blue&me yi Türkçe ye çeviren bizim embesillerden kaynaklanıyor ve ben illa Türkçe yazılımda olan sorunları düzeltin demiyorum, eğer onu beceremiyorsanız bana İngilizce olan ve sorunsuz çalışan sürümü yükleyin diyorum. Bakalım ne yapacaklar...

Dark Knight

Fenomen Üye
Umarım, benim sorunum seninkinden farklı olduğu için umutluyum. Çünkü sorun Blue&me yi Türkçe ye çeviren bizim embesillerden kaynaklanıyor ve ben illa Türkçe yazılımda olan sorunları düzeltin demiyorum, eğer onu beceremiyorsanız bana İngilizce olan ve sorunsuz çalışan sürümü yükleyin diyorum. Bakalım ne yapacaklar...

Evet senin sorunun farklı ama ne olursa olsun ikisinde de hatalı olan Fiat. Neden onların hatalarını biz çekelim ki? Sen daha şanslısın sadece yazılım ile halledilebilecek birşey çünkü. Bir yazılımı temin edip göndermesi bile bu kadar sürüyorsa vay Fiat'ın haline :(

alpaltiner

Azimli Üye
Arkadaşlar uzun süredir foruma giremiyorum. Bu yüzden size gelişmeleri bildiremedim üzgünüm. İşin peşini bırakmadım. Geçen süre zarfında 3 kere servisten aradılar soruna çözüm arıyorlar diye, 2 kere genel merkez aradı üzerinde çalışıyoruz sakın ilgilenmediğimizi sanmayın diye, 1 kere bölge teknik sorumlusu aradı ve nihayetinde gerekli düzeltmeleri yaptıklarını ve yazılımları bir flash bellek ile servise gönderdiklerini, önümüzdeki hafta beni servise davet edeceklerini söylediler. Yazılımlar yüklendikten sonra genel merkez beni tekrar arayacağını ve sorunun çözülüp çözülmediğini bizzat benden teyit edeceklerini bildirdi. Durum bundan ibaret...

Dark Knight

Fenomen Üye
Arkadaşlar uzun süredir foruma giremiyorum. Bu yüzden size gelişmeleri bildiremedim üzgünüm. İşin peşini bırakmadım. Geçen süre zarfında 3 kere servisten aradılar soruna çözüm arıyorlar diye, 2 kere genel merkez aradı üzerinde çalışıyoruz sakın ilgilenmediğimizi sanmayın diye, 1 kere bölge teknik sorumlusu aradı ve nihayetinde gerekli düzeltmeleri yaptıklarını ve yazılımları bir flash bellek ile servise gönderdiklerini, önümüzdeki hafta beni servise davet edeceklerini söylediler. Yazılımlar yüklendikten sonra genel merkez beni tekrar arayacağını ve sorunun çözülüp çözülmediğini bizzat benden teyit edeceklerini bildirdi. Durum bundan ibaret...

Güzel gelişme *tup*