Fiat'a soru bombardımanı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Şahsen ben gönüllü olurum...Aracım ayıplı çıktığı taktirde......

geremy

Onursal Kurucu
fiat servislerinin her birinde parça ve işçilik ücreti ayrı ayrı.
balık başdan kokarmış.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Bu ne saçmalık bu ne vurdumduymazlık bu ne aymazlık ya.... Aga bir çözümü olmalı bu işin böyle koyun olmayalım....Başbakanın hep okuduğu bir şiir var bilirmisin ......Yumuşak başlıysam sanmaki uysal Koyunum, Kesmeye belki gelir ancak çekmeye gelmez Boynum Mehmet Akif Ersoy ne güzel söylemiş....

geremy

Onursal Kurucu
yapacak pek bir şey yok millet halinden memnun.
en iyi en hesaplı servisi seçeceksin.
tabi tek servis yoksa.

Dark Knight

Fenomen Üye
geremy tarafından yazılan metin:
sıkma abi canını fiatın duyarsızlığına alışmalısın artık.:mad:

Alp arkadaşım canını sıkmak istemem ama ben bir sonuç alabileceğini sanmıyorum. Fiat'ın müşteri ilişkileri ve memnuniyete verdiği önem sıfır. Ben de yaşadığım sorun için mail atmıştım. Sana gelen sms in aynısı geldi. 2 gün sonra da cepten aradılar. Görüş ve önerilerinizi bundan sonra üretilecek modellerde dikkate alacağız. Baki abinin dediği gibi adamlar resmen taş... geçiyo bizimle. Sayısını bilemiyorum ama benim gibi o kadar çok şikayet eden var ki aynı sorunu yaşayan. Demek ki hata Fiat'ta. Sen üretici olarak önlemini almaz, hırsıza davetiye çıkarırsan sonuçlarına da katlanmak zorunda olman lazım ama burası Türkiye işte. Gazete kanalı ile de bastırdım ama görünen bişii yok.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Bak sonuç nasıl alınır hele bir aracım da problem olsun o zaman görürsünüz.....Ben fiata 1998 de komple difransiyel değiştirmiş adamım...İşte o zaman ulan bu herif manyak valla dersiniz .....

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Bak sonuç nasıl alınır hele bir aracım da problem olsun o zaman görürsünüz.....Ben fiata 1998 de komple difransiyel değiştirmiş adamım...İşte o zaman ulan bu herif manyak valla dersiniz .....

Bakalım yarın tekrar bir sorucam gelişme var mı. Gazete'yi devreye soktuk burdan da bişii çıkmazsa heryerde Fiat'a karalama kampanyası başlatıcam :)

geremy

Onursal Kurucu
mühim olan işi takip edip uğraşıp durmak değil.
yapılması gerekeni bizim demeden yapmasır fiat ın.

Dark Knight

Fenomen Üye
geremy tarafından yazılan metin:
mühim olan işi takip edip uğraşıp durmak değil.
yapılması gerekeni bizim demeden yapmasır fiat ın.

Aynen öyle ama gel gör ki hiçbir şikayeti dikkate almıyorlar. Bir girin inceleyin onlarca cevapsız takip edilmeyen şikayet var Fiat ile ilgili.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Geremy kardeşim yapmıyorlar...Ozaman ne yapacaz demekki .....Kibarlıktan efendilikten anlamıyorlarsa kabalık şirretlik yapacaz durum onu gösteriyor......

alpaltiner

Azimli Üye
Arkadaşlar siz inansanızda inanmasanız da, destek olsanızda olmasanızda bu işten sonuç çıkacak. Daha önce de dediğim gibi Fiat sadece Türkiye de yok. Gerektiği takdirde yurt dışında ki müşteri hizmetlerinle de bağlantı kuracağım ve bu işi bir sonuca ulaştıracağım.

geremy

Onursal Kurucu
bakiergul tarafından yazılan metin:
Geremy kardeşim yapmıyorlar...Ozaman ne yapacaz demekki .....Kibarlıktan efendilikten anlamıyorlarsa kabalık şirretlik yapacaz durum onu gösteriyor......

evet türk satıcının türk alıcısı olur.*bugs*

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
alpaltiner tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar siz inansanızda inanmasanız da, destek olsanızda olmasanızda bu işten sonuç çıkacak. Daha önce de dediğim gibi Fiat sadece Türkiye de yok. Gerektiği takdirde yurt dışında ki müşteri hizmetlerinle de bağlantı kuracağım ve bu işi bir sonuca ulaştıracağım.
Kardeşim sana en fazla de3steği veren benim vermeyede devam edecem ...Yapılacak her toplu harekette varım...

alpaltiner

Azimli Üye
Teşekkür ederim abi biliyorum. Bu kadar kesin konuşmamın asıl nedeni yaşadığım sorunun yazılımsal bir sorun olup sadece Türkiye ye özgü olması. Bizim Fiat ilgilenmez ise eminim İtalya bu işte bana çok daha fazla yardımcı olacaktır. Allahtan çok iyi İtalyancası olan bir arkadaşım var :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
alpaltiner tarafından yazılan metin:
Teşekkür ederim abi biliyorum. Bu kadar kesin konuşmamın asıl nedeni yaşadığım sorunun yazılımsal bir sorun olup sadece Türkiye ye özgü olması. Bizim Fiat ilgilenmez ise eminim İtalya bu işte bana çok daha fazla yardımcı olacaktır. Allahtan çok iyi İtalyancası olan bir arkadaşım var :)
İrtibatı koparmayalım.... sonuçları an be an bekliyorum.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Bu arada benim Altınoluk fener mahallesinde yazlığım var Elimden geldiğince yazları gidiyorum ...Bu sene giderken çayını içmeye uğrarım müsait olursan....

alpaltiner

Azimli Üye
Çok memnun olurum abi ben Altınoluk' ta Tanı Veteriner Polikliniğinin sahibiyim 1 nolu sağlık ocağının hemen karşısında beklerim...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Asüper bir veteriner vayyyy bende bir hayvan sever.......6 Yaşında doberman pinscher im var evimde kızlarımın kaplumbağaları var....süper ya....inşalllah gürüşeceğiz...