Enjektör Temizliği

Durum
Konu kapatılmıştır.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@EAB53
sıfır araç fark eder birde motor 1,6 olacak hele benzinlide.yoksa daha fazla yüklendiğinden daha fazla yakıyor.arkadaşta 1.2 jetta var oda yakıyor.tabi kullanım tarzıda etkili.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
@EAB53
Bizimki 2001 model 148.000 km de. Sakin kullanımda yakıt değeri bu. Ama agresif kullanmayi denemeye cesaret edemedim açıkçası :)

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
Bugün akşam işten çıktıkdan sonra hem stres atmak hemde wurt daha iyi temizlik yapsın diye aksaray dan adana yolu niğde yol ayrımına kadar gittim geldim. O yolda güzel uzun rampalar var meşhur taşpınar rampası kışın genelde ilk önce o rampa kapanır trafiğe. Neyse rampalarda vites küçültüp devir yükselttim. Faydası olur inşallah.

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
Bizde 1.6 motor 2006 model fsı passat var ona kullanamıyorum 98 oktan kurşunauz benzin dahi kullanamıyorum mutlaka 95 oktan kurşunsuz benzin kullanmam gerekiyor fsı ların huyu olduğunu söylediler ve katkı maddesi kesinlikle kullanmamamı söylediler. Km 255000 de yakıt değerleri uzun yolda 7.5 şehir içi sormayın gitsin. Bazı araçlar bu katkı maddelerini kullanamıyor.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşlar enjektör temizliği konusunda yakıt tüketimi konuşuluyor.sorun çözüldü ve konu amacının dışına çıkıyor.konu kilitlenmiştir.

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
bende 1.9 D motor aracıma kullansam mı acaba wrüth :) bizde öbür ay yola çıkıcaz uzun yola yaklaşık 1000 km ama ben bugüne kadar hiç atmadım . şimdi birde yola çıktığımızda başımıza bir iş gelmesin :) araç olmuş 192000 km :D

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç