Ecufast deneyimlerim

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Merhaba, 2013 Doblo Premio 1.6 için yaptırmak istiyorum ama İstanbul da farklı farklı isimler çıkıyor. Forumdan sağlam bir adres veya kişi önerisi alabilir miyim? Anadolu Yakasında
Ecufast Tek tir. İstanbulda 2 şubesi var biri merkez biri anadolu yakasında...
hangisine gitmek isterseniz yönlendirelim.

atank

Azimli Üye
Adı
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Anadolu yakası uygundur üstadım

DENERİ

Azimli Üye
Doblo
Adı
Oğuzhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Gri çöl
Evet Arkadaşlar.
İstanbul Yaza Veda Buluşmasında EcuFast Aracıma Uygulama Yaptı..
Malum Aracım 1.3 ve herkesin olduğu kadar benimde Kalkışlarda,vites başlarında,devir düşürdüğümde,devri geri aldırmadan çok zorlanıyor,hatta kimi zaman kızıyordum.
Evet Artık EcuFast'liler arasına katıldım bende...İlk kullandığımdaki gaz pedalındaki güc psikolojimdenmi acaba dedim...:))
Buluşmadaki Birçok Arkadaşada kullandırdım ve hepsi beğendi...Bugün işe gitmek için sabah dobloma bindiğimde ve ilk gaza bastığımda hopsss dedim bu ne:)
Evet işe yaramış, gerçekten yazıılım işe yarıyormuş...İlk izlenimim olarak evet artık güç işi tamam...Aracım 115 Beygir ve 90 beygire göre gerçekten farklı...
Yakıt konusunu,duman atma vs konularını da merak ediyorsunuz,bende ediyorum ve ara ara buraya izlenimlerimi yazacağım...
Sizde deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz buradan..
Bendede 2012 1.3 90 var banada agır gelio bnde istiyorum yazılım yakıt olarak düşüyo mu peki

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Bendede 2012 1.3 90 var banada agır gelio bnde istiyorum yazılım yakıt olarak düşüyo mu peki
aslında sakin kullanımda düşüyor ama hep solüyorum ayağınızın altında gücün arttığını görünce,ister istemez gaza daha çok basıyor,sevk alıyorsunuz: o zamanda hissedemiyorsunuz düştüğünü.. ama herzamanki sakin kullanımda yüzde 10-15 düşüyor yakıt.

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH

atank

Azimli Üye
Adı
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Bugün sonunda zaman buldum ve yazılım attırdım. İstanbul Ataşehir için söylüyorum gitmeyin kolay kolay çıkmazsınız :) Şaka bir yana arkadaşlar çok hoş sohbet ve ilgililer. Aracı ilk incelediler sonra gerekli yazılım işlemini hallettiler hızlıca. Sonuç mu? ilk 100km de ki görüşlerim, akciğer veya kalp sorunu olan bir hastanın doktor müdahalesi sonrası keyifle derin derin nefes alması gibi arabada bir çekiş artışı gözle görülür şekilde arttı. Yakıtı şimdilik bilemem 2-3 güne uzun yola gidip karavan çekmeye başlayınca daha net söyleyebilirim. Konuyu bağlamak gerekirse arabamda bir performans ve hızlanma farkı oldu.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Bugün sonunda zaman buldum ve yazılım attırdım. İstanbul Ataşehir için söylüyorum gitmeyin kolay kolay çıkmazsınız :) Şaka bir yana arkadaşlar çok hoş sohbet ve ilgililer. Aracı ilk incelediler sonra gerekli yazılım işlemini hallettiler hızlıca. Sonuç mu? ilk 100km de ki görüşlerim, akciğer veya kalp sorunu olan bir hastanın doktor müdahalesi sonrası keyifle derin derin nefes alması gibi arabada bir çekiş artışı gözle görülür şekilde arttı. Yakıtı şimdilik bilemem 2-3 güne uzun yola gidip karavan çekmeye başlayınca daha net söyleyebilirim. Konuyu bağlamak gerekirse arabamda bir performans ve hızlanma farkı oldu.
Hayırlı olsun

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Aracınızd DPF var mı?DPF yoksa 3000 deviri geçtiğinizde duman atma durumu olup olmadığını gözlemler misiniz?

atank

Azimli Üye
Adı
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Aracınızd DPF var mı?DPF yoksa 3000 deviri geçtiğinizde duman atma durumu olup olmadığını gözlemler misiniz?
DPF fabrikasyon varsa bilemiyorum ama sonradan bir uygulama yaptırmadım. Dediğinizi kontrol edip yazacağım.

atank

Azimli Üye
Adı
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
hayırlı olsun;):harika::)

turuncudoblo

İZMİR
Doblo
Adı
rafet beytaş
Kan Grubu
A RH +
Meslek
CİTY DUŞ DUŞAKABİN
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
turuncu
tam olarak ne olsun istiyırsunuz? Farklı bir firmada attırdığınız yazılıma ecufast bişey yapamaz.. ecufastin yazılımları kendine özel yaptırılıyor,yani her firmanınkiler aynı değil dostum..
haklısın abi sorun yazılımda değilmiş yol bilgisayırının ayarındaymış onuda az önce teamdoblo paylaşımında gezerken gördüm sorun çözüldü iki tuşa basmak kadar basit bir problemmiş :D

Tezer Kuzu

Azimli Üye
Doblo
Adı
Tezer Kuzu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Serdarbey görduğum kadarıyla 2014 yazilım attirmışsiniz şuan motorda herhangibir sikinti yaşadınizmi birde siyah duman atma sıkintisi barmi aracta cunk eksoz muayenesinde sikinti oluyor bendede 1.3 90 hp var duşünüyorum kafalari insanlar cok karıştıriyor

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Serdarbey görduğum kadarıyla 2014 yazilım attirmışsiniz şuan motorda herhangibir sikinti yaşadınizmi birde siyah duman atma sıkintisi barmi aracta cunk eksoz muayenesinde sikinti oluyor bendede 1.3 90 hp var duşünüyorum kafalari insanlar cok karıştıriyor
2 türlüsü var hard ve soft diye siz sof olanı arttırın
ayrıca aracın durumu nasıl? km olsun bakımı olsun bunlar da etken sonuçta.
Bizim de uzun yıllardır iki aracımızda da var muayenede bir sorun olmadı.
Mesela birden yüklenirsen gaza illaki yakamadan atacak siyah duman az da olsa.
Muayenede de lütfen tüvtürk değil dışarıdan yaptırın benim 30.000 2 yaşında aracımı egszoda bıraktılar aynı gün özelde yaptırdım direkt geçti. Tüvtürkte böyle sorun yapıyorlar.

Tezer Kuzu

Azimli Üye
Doblo
Adı
Tezer Kuzu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Bir sorum olacak yazilim yaparken egr partekul filitre iptal oluyor galiba peki siyah duman atma oluyormu egzos muayenesinden geçiyormu araç

Bendede 2012 1.3 90 var banada agır gelio bnde istiyorum yazılım yakıt olarak düşüyo mu pek

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Bir sorum olacak yazilim yaparken egr partekul filitre iptal oluyor galiba peki siyah duman atma oluyormu egzos muayenesinden geçiyormu araç
Stage 1 yazılımda iptal olmuyor. Stage 2 yazılım atılacaksa iptal edilmesi gerekiyor.

Tezer Kuzu

Azimli Üye
Doblo
Adı
Tezer Kuzu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Yazilim sponsorumuz ecufast galiba ama eshisehirdehi bayi bizim öylebir anlasmamiz yok diyor bilgisi olan varmi acaba

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Yazilim sponsorumuz ecufast galiba ama eshisehirdehi bayi bizim öylebir anlasmamiz yok diyor bilgisi olan varmi acaba
sponsorluk var.kendilerine Alper beyi aramalarını söyleyebilirsiniz bu konuda.
Güncel fiyatlar bu şekilde. İndirimli olan bizim fiyatlarımız

WhatsApp Image 2022-05-31 at 10.15.23.jpeg

Tezer Kuzu

Azimli Üye
Doblo
Adı
Tezer Kuzu
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Merkezi aradim donus yapacaz dediler 2 gundur aramadilar bende 1000 tly başka yere yaptiracam

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız