Ecufast deneyimlerim

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Admin
Başka Araç
Konu
58
Adınız
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2009
Renk
M.GRİ
Merhaba, 2013 Doblo Premio 1.6 için yaptırmak istiyorum ama İstanbul da farklı farklı isimler çıkıyor. Forumdan sağlam bir adres veya kişi önerisi alabilir miyim? Anadolu Yakasında
Ecufast Tek tir. İstanbulda 2 şubesi var biri merkez biri anadolu yakasında...
hangisine gitmek isterseniz yönlendirelim.

atank

Azimli Üye
Konu
6
Adınız
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Anadolu yakası uygundur üstadım

DENERİ

Yeni Üye
Doblo
Konu
6
Adınız
Oğuzhan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Gri çöl
Evet Arkadaşlar.
İstanbul Yaza Veda Buluşmasında EcuFast Aracıma Uygulama Yaptı..
Malum Aracım 1.3 ve herkesin olduğu kadar benimde Kalkışlarda,vites başlarında,devir düşürdüğümde,devri geri aldırmadan çok zorlanıyor,hatta kimi zaman kızıyordum.
Evet Artık EcuFast'liler arasına katıldım bende...İlk kullandığımdaki gaz pedalındaki güc psikolojimdenmi acaba dedim...:))
Buluşmadaki Birçok Arkadaşada kullandırdım ve hepsi beğendi...Bugün işe gitmek için sabah dobloma bindiğimde ve ilk gaza bastığımda hopsss dedim bu ne:)
Evet işe yaramış, gerçekten yazıılım işe yarıyormuş...İlk izlenimim olarak evet artık güç işi tamam...Aracım 115 Beygir ve 90 beygire göre gerçekten farklı...
Yakıt konusunu,duman atma vs konularını da merak ediyorsunuz,bende ediyorum ve ara ara buraya izlenimlerimi yazacağım...
Sizde deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz buradan..
Bendede 2012 1.3 90 var banada agır gelio bnde istiyorum yazılım yakıt olarak düşüyo mu peki

SerdarEngin

Admin
Başka Araç
Konu
58
Adınız
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2009
Renk
M.GRİ
Bendede 2012 1.3 90 var banada agır gelio bnde istiyorum yazılım yakıt olarak düşüyo mu peki
aslında sakin kullanımda düşüyor ama hep solüyorum ayağınızın altında gücün arttığını görünce,ister istemez gaza daha çok basıyor,sevk alıyorsunuz: o zamanda hissedemiyorsunuz düştüğünü.. ama herzamanki sakin kullanımda yüzde 10-15 düşüyor yakıt.

SerdarEngin

Admin
Başka Araç
Konu
58
Adınız
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2009
Renk
M.GRİ

atank

Azimli Üye
Konu
6
Adınız
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Bugün sonunda zaman buldum ve yazılım attırdım. İstanbul Ataşehir için söylüyorum gitmeyin kolay kolay çıkmazsınız :) Şaka bir yana arkadaşlar çok hoş sohbet ve ilgililer. Aracı ilk incelediler sonra gerekli yazılım işlemini hallettiler hızlıca. Sonuç mu? ilk 100km de ki görüşlerim, akciğer veya kalp sorunu olan bir hastanın doktor müdahalesi sonrası keyifle derin derin nefes alması gibi arabada bir çekiş artışı gözle görülür şekilde arttı. Yakıtı şimdilik bilemem 2-3 güne uzun yola gidip karavan çekmeye başlayınca daha net söyleyebilirim. Konuyu bağlamak gerekirse arabamda bir performans ve hızlanma farkı oldu.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
Başka Araç
Konu
89
Adınız
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Bugün sonunda zaman buldum ve yazılım attırdım. İstanbul Ataşehir için söylüyorum gitmeyin kolay kolay çıkmazsınız :) Şaka bir yana arkadaşlar çok hoş sohbet ve ilgililer. Aracı ilk incelediler sonra gerekli yazılım işlemini hallettiler hızlıca. Sonuç mu? ilk 100km de ki görüşlerim, akciğer veya kalp sorunu olan bir hastanın doktor müdahalesi sonrası keyifle derin derin nefes alması gibi arabada bir çekiş artışı gözle görülür şekilde arttı. Yakıtı şimdilik bilemem 2-3 güne uzun yola gidip karavan çekmeye başlayınca daha net söyleyebilirim. Konuyu bağlamak gerekirse arabamda bir performans ve hızlanma farkı oldu.
Hayırlı olsun

Dobloo46

Aktif Üye
Doblo
Konu
5
Adınız
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Aracınızd DPF var mı?DPF yoksa 3000 deviri geçtiğinizde duman atma durumu olup olmadığını gözlemler misiniz?

atank

Azimli Üye
Konu
6
Adınız
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Aracınızd DPF var mı?DPF yoksa 3000 deviri geçtiğinizde duman atma durumu olup olmadığını gözlemler misiniz?
DPF fabrikasyon varsa bilemiyorum ama sonradan bir uygulama yaptırmadım. Dediğinizi kontrol edip yazacağım.

atank

Azimli Üye
Konu
6
Adınız
Aytaç TANK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Rfid + Promosyon
Modeli
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz

MUTAF1057

Balıkesir Bandırma Temsilcisi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Konu
21
Adınız
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
hayırlı olsun;):harika::)

Yukarı Alt