Ecufast deneyimlerim

Dobloo46

Aktif Üye
Doblo
Konu
5
Adınız
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz

Yunus Emre Zengince

Yeni Üye
Doblo
Konu
0
Adınız
Yunus emre
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Lal kırmızı
Evet kullanıyorum motorun sesi dahi değişti alt devirleri ölü olan 1.3 aracım şuan tüm devirlerinde canlı ecu fast çok güzel bir marka müşterilerine çok iyi davranıyorlar tavsiye ederim

Dobloo46

Aktif Üye
Doblo
Konu
5
Adınız
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Evet kullanıyorum motorun sesi dahi değişti alt devirleri ölü olan 1.3 aracım şuan tüm devirlerinde canlı ecu fast çok güzel bir marka müşterilerine çok iyi davranıyorlar tavsiye ederim
Biraz da fiyatları uygun olsa daha iyi olacak.

Dobloo46

Aktif Üye
Doblo
Konu
5
Adınız
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Az önce G.Antep ecufast bayisini aradım.Yazılım atıldıktan sonra 2-3 ay gibi kısa sürede ecu çökme durumunda garanti yok denildi.Sanayi mantığı burada da geçerli araç dükkandan çıkana kadar garantiliymiş.Yaptıracak olanlar dikkat etsin.

turuncudoblo

Yeni Üye
Doblo
Konu
1
Adınız
rafet beytaş
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
turuncu
Ecu fast yetkilileri dikkatine
Doblo 1.9 multijet aracıma farklı bir firmada yalım attırdım performans çok iyi derecede yükseldi ama sıkıntım yol bilgisayarı sapıttı örneğin 5 inci viteste yokuş iniyorsunuz ayağınızı gazdan çektiğinizde 2.2 litreleri göstermesi gereken anlık yakıt göstergesi 50 /60 litreleri gösteriyor buna orantılı olarakta ortalama tüketim göstergesi 17/18 literlerden aşşağıya inmiyor ecu fast yetkilileri buna bi çözüm bulabilirmi

turuncudoblo

Yeni Üye
Doblo
Konu
1
Adınız
rafet beytaş
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
turuncu
Doblo 1.9 multijet aracıma farklı bir firmada yalım attırdım performans çok iyi derecede yükseldi ama sıkıntım yol bilgisayarı sapıttı örneğin 5 inci viteste yokuş iniyorsunuz ayağınızı gazdan çektiğinizde 2.2 litreleri göstermesi gereken anlık yakıt göstergesi 50 /60 litreleri gösteriyor buna orantılı olarakta ortalama tüketim göstergesi 17/18 literlerden aşşağıya inmiyor ecu fast yetkilileri buna bi çözüm bulabilirmi
not araç göstergedeki gibi yakmıyor 7.5/8 litrelerde yakıyor @Ecufast

sedatdurmaz

Azimli Üye
Doblo
Konu
2
Adınız
sedat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Ticaret
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Onun ayarı bozulmuş biraz kurcala düzeltebilirsin, bizim d2 de olmuştu bi keresinde ama nasıl düzelttik hatırlamıyorum, araç olsa çözerim zor değil bi parametre ayarına müdahele etmen lazım.

Yukarı Alt