Dokker aldım

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
evet fiatın b sınıfına yeni bi aracı gelecek fabrikada gözümle gördüm çokta güzel bence taksici alacak mpv de lodgy ye rakip olarak gelecektir

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Dizel + SW + güncel konfigürasyon ( abartılı olmayan ) + full güvenlik paketi - lüks donanımlar hariç ( start&stop gibi ) = Başlangıç paketi

Böyle bir araç lazım. Fiyatına göre üst limitlere göre paket farklılığı da olabilir.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
150 binde biten reno motoru da hiç görmedim oğuz. dağıtanlar en az 450 binde dağıtıyo. motorundan çok sıkıntı çekmiş biri olarak baya vakit geçirdim rektefiyecilerde. multijetin ayda 1 tane geldiğini 700 bin civarı olduğunu dci ın 450-500 bin civarında geldiğini söyledi herkes. benim gibi kara dizel motora da şaşırdılar. daha önce bekliyoduk dediler :):)

benim d1 i 140,000 km de sattım.canavar gibiydi motoru.ama hep selena yağ kullandım, 7-8 ayda 10,000 km yi tamamladığım için bütün filtreleri değiştirirdim.kışları benzinli araçların bile zor çalıştığı havalarda tek marşla hemen çalışırdı.bizim milletimiz araca bakmasını bilmiyor,devrini bilmiyor ,kullanma klavuzunu okumuyor ve ondan sonra motor gidiyor.birde çoğunlukla kırsa motorin(eskiden vardı,artık yok) kullanmama rağmen.çekişinden gidişinden son derece memnundum.daha önce deiğim gibi bir kızdırma için 3-4 sefer ustaya gitmek zorunda kalınca müşteride çıkınca inan üzülerek sattım.birde 1910 cc yüzünden fazla vergisi vardı biliyon.hem fazla vergi ver birde ustalarla uğraş.hepsi biraraya gelince sattık.ama resmi var hala bakınca bir hoş oluyorum.bunuda çok seviyorum ama onu daha bir ayrı seviyordum.kara dizel olmasına rağmen.

ben de aşırı derecede memnunum aracımdan. 1.3 lere taş çıkartıyo yakıt tüketiminde. ağlatıyo ağlatıyo :) o yüzden d3 düşünmüyorum :) önemli olan yakıt bende. yıllık ortalama 40 bin km var son 2 senedir. bundan sonra daha da artacak gibi duruyo.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
oğuz kardeşim dci ile multijeti zaten kıyas yapmıyoruz. multijet elbette güzel motor. fakat dci lara 150 ömür biçmek yanlış. senin sordukların şöförlerdir o yüzden akılları sıra kötülerler. insanoğlu böyledir. yemek yediği kaba pisler. ama araç sahipleri de salak değil ya linea almak varken gidip dac.ia alsınlar. demek ki var bir bildikleri. lineaları da ticari amaçlı almaya kalktığın zaman yani durak bazında gidip de 15 linea siparişi verdiğinde acaip indirimler yapıyolar. zaten artık bursadaki durakların birçoğu da bu şekilde yeniliyo araçları.

zikke

Azimli Üye
selam arkadaşlar dokker la 8.000 km yi devirdim.yakıt ve serilik olarak çok iyi.karma tüketimi 22 kr.konfor iyi.600 kg yük atıp çeşmey e gittim otobandan boşmuş gibi çekiyor.yalnız d2 kadar oturaklı değil.süratliyken rüzgardan etkileniyor.
gelelim kötü tarafına işin.iki gün önce 2012 model corolla benim arabaya sol sürgü kapıdan çarptı.yan çıta tırnaklarından kırılıp düştü saçtada yumruk kadar ezik oluştu.tutanak yaptık vs.arabayı bu gün verdim sanayiye sigortadan yapılacak.usta aradı şok oldum abi senin arabanın yan çıtası 495 tl dedi.iyiki hafif bişey tutanağa gerek yok deyip adamdan 150-200 alıp adamı göndermemişin dedi.düşünebiliyormusunuz arkadaşlar arabanın 4 tane yan çıtası 2.000 tl.adamlar ucuz satıyorlar arabayı ama parçadan çöküyorlar gırtlağa.tamponu farı düşünemiyorum artık.d2 nin koca tamponunu 250 tl ye almıştık geçen sene.fiatın gözünü seveyim.
bende bu vesileyle sigortanın kaskonun kıymetini birkez daha anlamış oldum.
herkese iyi günler.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
selam millet
ben de temmuz 26 da gidip dokker aldım. 3000e yaklaştı kmsi. araçtan çok memnunum. beklentimi sıfır tuttum araç çok çok fazla geldi bana. ambiance paketini aldım. klima çift sürgülü kapı ve tavanbarı var. beyaz renkli. aracın teybine bittim. cd-mp3-aux-usb-bluetooth mevcut standart donanımda. virajlara kaç km süratle girdiğinizin hiçbir önemi yok yeter ki frenle girin. savrulmasını beklediğiniz taraftan sanki biri gelip dayanıyo arabaya yolda durması için. :) neyse kendinize iyi bakın.
haa bu arada benim emektara kasko 12.500 tl değer biçti. 2004 model 1.9D sx (klimasız) 275 bin km. sizce nasıl?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
fethi bende hiç görmedin hep dci 200 binde bitiyor

hasan abi geçmiş olsun ama parça fiyatı abartılı pahalı mercedes te falan anca okadardır

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
kasko iyi fiyat bile vermiş sayılır fethi.ben klimalı otomobil geçeninin 13,750 ye zor satmıştım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
fethi hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin

benceiyi fiyat biçmişler

Samed38

Saygın Üye
Hayırlı olsun :) Kayseride 1 tane gordum sanırım :) Dacia yı olsem almam :) Hiç sağlam değil bence :)

hardcrss

Onursal Üye
selam millet
ben de temmuz 26 da gidip dokker aldım. 3000e yaklaştı kmsi. araçtan çok memnunum. beklentimi sıfır tuttum araç çok çok fazla geldi bana. ambiance paketini aldım. klima çift sürgülü kapı ve tavanbarı var. beyaz renkli. aracın teybine bittim. cd-mp3-aux-usb-bluetooth mevcut standart donanımda. virajlara kaç km süratle girdiğinizin hiçbir önemi yok yeter ki frenle girin. savrulmasını beklediğiniz taraftan sanki biri gelip dayanıyo arabaya yolda durması için. :) neyse kendinize iyi bakın.
haa bu arada benim emektara kasko 12.500 tl değer biçti. 2004 model 1.9D sx (klimasız) 275 bin km. sizce nasıl?

hayırlı olsun, seri bir araç. kliması da güçlü.

yalnız araçta plastik kokusu var, tek eksisi bu.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
selam millet
Fethi öncelikle geçmiş olsun kazadan dolayı.
Dokker da hayırlı olsun. senin doblo senin sürüş tarzında az yakıyordu en çok merak ettiğim yeni aracın aynı sürüş tarzı ile ne yaktığı ?
Kaskonun fiyatı iyi bu arada ...
Görüşmek üzere...

zikke

Azimli Üye
öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.
aracı teslim alamadım hala.doğrultma boya cumartesi bitmesine rağmen arabayı şu malum yan çıta için teslim alamıyorum.çıta hem 495 tl hem de stokta yok.istanbul dan gelecek dedi ustam ama herhalde romanya dan geliyor.sigortadan yapıldığı için kendimiz tedarik yoluna gidemiyoruzda ne olacak bakalım.
fiat ın gözünü seveyim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
hayırlısı olsun.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
herkese teşekkürler.
aracın yakıtı ş.içi sabah ve akşam trafiğinde evden işe bursanın bir ucundan diğer ucuna gidiyorum. (kestel - beşevler sanayi)
bu trafilkle boğuşurken eğer klima açık kullanırsan 5.9 yakıyo. klima kapalı kullanırsan 5.4 yakıyo. araçta yol bilgisayarı olmadığı için tam dolu depoyla ölçüm yapıyorum. gayet de memnunum. şu an araç 6328 km de. 26 temmuzda aldım :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
yakıtı güzel

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

zikke

Azimli Üye
selam tekrar arkadaşlar.
dokker ın yan çıtası bir ayı geçkin bir süre sonunda çarşamba günü geldi yerine takıldı.inanılır gibi değil.bu olayı yaşamayıp başkasından duysam inanmazdım.allahın daciası yan çıta 495 tl olurmu hiç bir ay beklenirmi derdim.
ha bu arada ben 31.000 e aldım 35.000 fiyat çekiyor acenteler.fiyatıda artmış.

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
selam tekrar arkadaşlar.
dokker ın yan çıtası bir ayı geçkin bir süre sonunda çarşamba günü geldi yerine takıldı.inanılır gibi değil.bu olayı yaşamayıp başkasından duysam inanmazdım.allahın daciası yan çıta 495 tl olurmu hiç bir ay beklenirmi derdim.
ha bu arada ben 31.000 e aldım 35.000 fiyat çekiyor acenteler.fiyatıda artmış.
Tekrar geçmiş olsun. Umarım Dokker size bol kazanç sağlar.
Aslında yerli üretim araçlardan şaşmamak lazım. Her ne kadar ucuz da olsa az da yaksa eninde sonunda diğer işletme (yedek parça, servis bakım) masrafları bu açığı kapatmaktadır. Kendi ürettiğimiz araçları almak her zaman bize ekmek olarak geri dönecektir. Alacağımız aracın yerli alternatifi varsa yerli tercih etmek gerekir. Örneğin C sınıfı bir araç alacaksak Fluence, Megan, Linea, Corolla, Civic gibi yerli üretimlere öncelik vermeliyiz, B sınıfında ise Clio, İ 20 yerli alternatifler. Ülkemizin cari açık problemini düşünecek olursak bu şekilde davranmak daha doğru olacaktır. En önemlisi ise yerli teknolojik ürünleri desteklemezsek gelecekte çocuklarımız yada torunlarımız elin gavuruna yada çekik gözlüsüne bizim gibi muhtaç kalırlar. Ben mesela yerli üretim Vestel dokunmatik telefonu bekliyorum.