D4 YENİ DOBLO PREMİO 1.6 MJET 105 HP SÜRÜŞ İZLENİMİ

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Bana d4 un direksiyonu lazım hayran kaldım direksiyona d1 e takmayi düşünüyorum ne dersiniz bulur muyum sizce yada uyar mi ?

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
@ToeXicT
Direksiyon hakkaten cok hoş.. Direksiyonu senin araca uydugunu varsayarsak uzerindeki fonksiyon tuslari islevsel hale getirilebilirmi acep.. Misal teybe entegre edilebilirmi.. Olsa cok guzel olur..

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Arkadaşlar bir soru.Yeni Doblolarda olmayan bir iki eksik donanımı dışardan alıp koydurabilir miyiz? Yağmur ve far sensörü ve geri görüş kamerası gibi...

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
@Ultralion
Sensor isini bilmem ama geri gorus kamera her araca sonradan uygulaniyor..

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
@Ultralion
Geri görüş kamerasi artık her araca uygulanabiliyor maliyetide yüksek değil ama far ve yağmur sensörü ne boşuna masraf olarak bakıyorum ben 1 kol hareketi sonuç olarak

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@mali_55
Sensörler de takılabilir herhalde mesela ben benim D3 Elegance de olmayan arka park sensörlerini arabayı alırken taktırmıştım.

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
@Ultralion
Arka park sensoru olmazsa olmaz artik bir aracta.. Ama diger yagmur far sensorleri icin Gokhana katiliyorum.. Donanimda mevcut degilse sonradan eklemeye ugrascak kadar gerekli bir olay degil bence de

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
@mali_55

Abi ben o tuşları farklı amaçlarla kullanma gibi bi düşüncem var multimedya 1 karış uzağında sıkıntı yok ayrıca tableti teyp e bağladığım için pek bnm için fark eden bir şey olmayacak :D

Ama spor direksiyon takmamamin nedeni Hava yastığı yenisi uydurabilirsek süper olur yedek parçaları felan iyice piyasaya düşsün de ilk isim bunu araştırıp uygulamak olacak

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@Ultralion

müdür geri görüş kamerası,ekranı,sensörü,montajı toplam 150 lira.far ve yağmur sensörüde koyulur aslında ama kontaktaki anahtar gurubuna montajı başımızı ağrıtır.

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@mali_55

Doğru aslında olmazsa olmaz değil bunlar ama ön park sensörü olabilir mesela...

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@RAPTOR

Evet hocam Premio Plustaki multimedya sisteminde geri görüş kamerası mevcut değil anlaşılan.Peki bu multimedya sisteminde TV seyretme özelliği var mı?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@Ultralion

niye yaff?önünüzü görmüyonuz mu?:D:D:D zaten 20 cm'e kadar çalışıyor park sensörü.ben sensörsüz 3 cm yanaşıyorum.sensör olsa dit dit kafa ütüleyecek.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@Ultralion

gadam tv sistemi sorun değil.sorun anten!adam gibi tv sisteminin çalışması için mobil uydu cihazı lazım.onunda en ucuzu 3000 lira (yanlış yazmadım üç bin lira)ben navigasyon alırken 50 lira fark versem tv li versiyonunu alabiliyordum.reyon görevlisi çocuk "abi boşa para verme şehir içinde kör topal çalışıyor,şehir dışında tırt"dedi,tv den vazgeçtim.

Son düzenleme:

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
@doblo vip premio
Oğuzum aynalar kontağa bağlı....özellikle baktım....kontak kapalı iken nasıl bıraktıyusan öyle kalıyor...yani kontağı açmadan konum değiştiremiyorsun

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
@RAPTOR

Ne bilim valla daha rahat olurdu herhalde:) Asıl emniyet kemeri ikazı kafa ütülüyor takmayınca...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
@Ultralion

müdür ben zaten o dit sesinin hiç hayırlı bi iş için öttüğünü görmedim

dit-kemer tak
dit-buzlanma uyarısı
dit-duvara vuracan
dit-motor bozuldu
dit-servise git paraları saç
dit aşağı dit yukarı...

bi bak şuraya bi tane hayırlı bi uyarı var mı?

lan 5 senedir ha dedi servis,gık dedi mazot peşinden koşuyoruz,ulan deftersiz bi defa da dit-bayramın mubarek olsun de!ne bileyim bi halimi hatırımı sor!

Ultralion

Saygın Üye
Adı
KAYHAN GÜMÜŞ
Modeli
Renk
BEYAZ
Gerçi emniyet kemer ikazının çaresi var ya alttan takarsın kemeri üstüne oturursun ya da uygun bir kemer başlığı alıp takarsın ama diğerlerini bilmem...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
@bakiergul
Abi anlatamamisim bende senin dedigini soyledim yani kontagi cevirdigimizde otomatik acioip kapatigimizda kapanmiyor bunu anlatmaya calistim ama anlatamamisim

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Bu gün gidip test aracı ile tur attım, beklentim yüksek olduğu için ben hiç beğenmedim. Dış tasarım ok. iç tasarım ok. ama hala far/yağmur sensörü yok, multimedia var geri görüş kamerası yok, multimedia var ada gibi ses kalitesi yok, torpido gözünde hala ısıtma/soğutma ve aydınlatma yok, sağ koltukta kriko yok, adam gibi içi gözlü kol dayama yok, otomatik kapanan ayna demişler kontağa bağlı olmadıktan sonra kapı açınca açılıp kilitleyince kapanmadıkça gerek yok, elektrik destekli direksiyon yok, mercekli far yok, bagajda yükleri düzenlemek için aparat yok, topido gözü ile torpido üst kısmında kalan bölgeye bir cep yada ayrıc bir torpido yapabilirlerdi o da yok, bagaj bölümünün üst kısmında ve pandizot altında aydınlatma yok, daha say say bitmez.

Ama + ve - leri alt alta toplayıp diğer arabalarla fiyat farkına bakınca yine sadece doblo alınır. Ama kesinlikle d3 satılıp d4 alınmaz.

dhn55

Daimi Üye
Adı
Duhan
Modeli
Renk
gümüş gri
@mustafa2002954
hocam zaten d4'ün en fuul olanı 55000 tl yani neredeyse eski kasa fiyatına satılıyor.o saydığınız özellikler d4'te olsaydı doblo 70 bine satılırdı.