Araç Işıklandırmada Yardıma İhtiyacım Var.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
3 sene dile kolay, geçer mi yahu :)

kokplot

Onursal Üye
yeni nesil doblo bir maraz çıkarmazsa öyle güzel geçerki. ama başımı ağrıtırsa bilemem. 3 değil 30 sene de geçer arban adam ibi çalışırsa.*tongue*

Black Hawk

Saygın Üye
Hocam fazla kullanmıyor da anlaşılan.. 150.000 i doldursa da 3 sene beklemese diyecem ama... :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
150000 1.5 senelik aslında.

Ben aracımı 2009 haziranında aldım. 10 bin km'ydi aldığımda.
Nisan'a kadar sayarsak 10 ay eder ve 67800 kmde.

Yani aylık 5.800 km kadar gidiyorum. 1 sene daha demeden bitmiş olur benim 150000 :D

selcukan43

Daimi Üye
Anladık hilmi üreticisin :) :) :) yanlız bişeyi söylemeden geçemiyeceğim.. arka bagajı iptal edicem bass'larla demişsin.. trafikte ters bi polise denk gelirsen crs belgesi isteyebilir :) o bass'ların ses sistemi oldugunu bile bile yük taşıyomuş gibi görebilir yani.. fazla abartma bence neyine yetmiyo 1 tane bass x)) bak beni örnek al.. tek woofer'dan hemde sunny marka ceza yiyen tek ben varımdır heralde :) güzel ayarlamayla çok verimli sesler alırsın diyorum yani.. anfiden ve teyp'den püf noktalarıyla ayarlar yapman şart..

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Aracımı demo araca dönüştüreceğim. Dolayısı ile başka bir araba alıp onu kullanacağım.

Doblo özel zamanlarda gelecek. :)

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
selcukan43 tarafından yazılan metin:
Anladık hilmi üreticisin :) :) :) yanlız bişeyi söylemeden geçemiyeceğim.. arka bagajı iptal edicem bass'larla demişsin.. trafikte ters bi polise denk gelirsen crs belgesi isteyebilir :) o bass'ların ses sistemi oldugunu bile bile yük taşıyomuş gibi görebilir yani.. fazla abartma bence neyine yetmiyo 1 tane bass x)) bak beni örnek al.. tek woofer'dan hemde sunny marka ceza yiyen tek ben varımdır heralde :) güzel ayarlamayla çok verimli sesler alırsın diyorum yani.. anfiden ve teyp'den püf noktalarıyla ayarlar yapman şart..

yok kardeş tek sen değilsin bugün itibariyle ben araçta hiç bir ses sistemi olmamasına rağmen aracın kendi sistemiyle ceza yedim deli oldum..
"sen ne kadar yedin" :(

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
62 TL olması lazım.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
AlperAkbiyik tarafından yazılan metin:
selcukan43 tarafından yazılan metin:

yok kardeş tek sen değilsin bugün itibariyle ben araçta hiç bir ses sistemi olmamasına rağmen aracın kendi sistemiyle ceza yedim deli oldum..
"sen ne kadar yedin" :(

nasıl yani arabada müzik dinliemek suç mu neden ceza yediniz onu anlamadım

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Araç içinde 24db ses şiddeti üstünde müzik dinlemek, kamuyu rahatsız etmekten dolayı suçtur.
Cezası 62 TL'dir.

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
walla polis durdurdu
polis:çok sesli çıkıyor
ben: sen yenisin galiba
polis: hee yeniyim ne oldu dedi dışarıdakiler rahatsız oluyor dedi
bende biraz gergindim başka konulardan dolayı
bende kim rahatsız oluyo göster dedim sonra
polis: gel sen çok kaşındın dedi
ben polise dahada konuşacaktım arkadaşlar çekti oda 60 lira yazmış bende oyun havası cd'si vardı onu taktım sesi dahada fazla açtım yanından bastım geçtim.
şu kayserideki polislerin hepsimi kıl anlamadım gitti...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Senin camlar açıkmış sanırım. Yoksa aracın kendi ses sisteminden ses çıkmıyor.

Polislerinde hepsi sinirdir. Hele motorlu olanlar...
Daha geçen sene bizim burda birinin tayini çıktı. 13 tane mermi çıkarttılar içinden. Sebebi ise otobüs durağına park muhabbeti...
Yazmayacaksın, yazacağım, yazmayacaksın, yazacağım derken 2 şarjör boşaltıldı. :) Neyseki hepsi isabet etmemiş. :D

geremy

Onursal Kurucu
arkadaşlar egzoz ve ses sisteminin seslerine dikkat etmek duyarlı olmak lazım.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Egzoz için neyse de, ses sistemi bazen insanı yatıştırmak için ihtiyaç oluyor. Tescillenmesi falan filan çok abartılmış...

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
walla o gün bendede silah falan olsa bende öyle bişe yapardım kesin...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Allah korusun daha neler!!!

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
ya walla o gün bide canım sıkkında arkadaşlar hadi pikniğe gidelim dediler bende iii deim üstünede bu olaylar olunca deli oldum :D aslında birazda ben kaşındım ceza içinde bakma işte :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ben ışık olsun, ses olsun... vs, milleti rahatsız edeceğinden değil, acil durumlarda yanlış yaparım diye çekiniyorum.

Yüksek sesli müzik dinlerken arkamdan ambulans gelse diye düşünüyorum hep. Hiç farketmem.

Yeri geliyor sesi dinleyip basıyorum ama, yeri geliyor birinci viteste rolantide milleti fıtık ediyorum. :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
doblom ben dinlersem dobloda müzik son ses olur.anca ögle zevk alıyorum :)
ve kulagım müzikte ama gözüm devamı dikiz aynası ve yan aynalarda ona dikkat ederim bu zmana kadar başıma ögle birşey gelmadi

ben farlara led eşşa koyma bölümüne 40 cm led koydum şimdi yan bariyerlere mavi led koyacam 50 cm bakalım nasıl olucak

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ben dikiz aynasına genelde bakmam, hızlı olduğum için, arkamdan geçen olmuyor. Ama bu istisna genelleme içinde bulunmaz.

Hani bizim bireysel dikkat ettiğimiz şeyleri, herkes uygulayamaz.
Benim birçok arkadaşım dikiz aynası dediğinde o ne diyecek tipler, hiç alakaları olmaz.

O yüzden uyarıcı bir konuşma yapmayı uygun görmüştüm. :)