Yeni Dobloya Orijinal Aux girişi ve Amfi Çıkışı Yapma

tamz

Daimi Üye
nihterida tarafından yazılan metin:
ya arkadaşlar bence bu ayrım daha farklı bi kritere bağlı. çünkü bende iki gün önce bazı teyplerde aux açılmıyor dediniz bi dinamicte denedim direk açıldı. bunu daha etraflıca bi araştırmak lazım bi model tarihini milat kabul ediyor olmasınlar acaba. bu arada son yazan arkadaşa uyarı yapayım teyp aux moduna geçiyorsa bi kablo takılacak tamircinizin size söylediği kırarım olayı nedir anlamadım. teybinize ekstradan bi müdahele ettirmeyin derim ben.

teypci bana teyp kodunu bilmem lazım.ona göre kırıcam kodu kullanıp sonra aux çıkışını yapacağım dedi...ben henüz yaptırmadım ama bu haftasonu yaptırmayı düşünüyorum... benim araç dynamic 2010 ve teypte menüde aux çıkıyor :(

melih43

Azimli Üye
bende 2011 yen doblo elegance var ve media tuşuna bastığımda sadece cd çıkıyor. AUX yok.

orcunkaan

Yeni Üye
cunneyt tarafından yazılan metin:
Black TigeR tarafından yazılan metin:
cunneyt tarafından yazılan metin:
Black TigeR tarafından yazılan metin:
Selam
Çinliler bu işide çözmüşler.*tup*
http://www.car-cd-changer.net/en/support/support.asp

evet çözmüşler ama hem fiyatı yüksek değermi düşündürür hemde bizim teyplere uyanı henüz yok yada ben daha görmedim benzer bi alet marka farklı sadece elime geçti hevesle hemen taktım denedim ama malesef çalıştırmadı
120 tl fiyatı.Gp de takıp çalıştıran arkadaşım var.Teyp de aux menusune gerek yok.

doğrudur dün benimde kafama takılmıştı bugün gittim baktım denediğim cihaza üzerinde ww grubu araçlar için yazıyormuş zaten fiat araçlarda çalışmaması normal fiyatıda 75tl idi

fiat gurubu araçlar içinde var bu ve bezeri ürünler fakat bu cihazlar teybin cd changer girişinden bağlanır. o yüzden doblolara olmuyor.