Yeni Doblo stepne sorunu..

vetibo1

Azimli Üye
Arkadaşlar 2011 1,6 yeni doblo premio stepneyi yerinden çıkarabilen oldu mu acaba hiç??

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Ben yeni doblomun stepnesini deneme amaçlı çıkarttım çıkartamıyorsan yardımcı olayım........

ali1

Daimi Üye
Doblo
Adı
ali nusret
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Bej
deneme amaçlı bile çıkartmadım. şimdiye kadar da hiç bir arabamın stepnesi görmeden arabayı değiştirdim. kolay gelsin

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ali1 tarafından yazılan metin:
deneme amaçlı bile çıkartmadım. şimdiye kadar da hiç bir arabamın stepnesi görmeden arabayı değiştirdim. kolay gelsin

Eğer aracın D3ise denemeni önerirrim.......Zira D3 kasanın stepnesi D2 de olduğu gibi çalınmaları engellemek amaçlı lift sistemli yapılmış .....Yolda kalırsan sıkıntı yaşayabilirsiniz ......Bilginize.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Altında ve su geçirmez polyester kılıflı....

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
Altında ve su geçirmez polyester kılıflı....
D2 lerde ince bir demir koymuşlar o kadar :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ben şunu söylüyorum........Fiyat Multijet motor teknolojisi ile zaten yakıt sorununu çözmüştü......D3 kasa doblo ile de kendi konseptinde büyük ara ile kendini aştı.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ben şunu söylüyorum........Fiyat Multijet motor teknolojisi ile zaten yakıt sorununu çözmüştü......D3 kasa doblo ile de kendi konseptinde büyük ara ile kendini aştı.....

WarDoomLe

Aktif Üye
aynn öyle *clap*

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
aynen ya son yıllarda çıkardığı güzel modellerle iyice kendini aştı *clap*

vetibo1

Azimli Üye
arkadaşlar yeni doblo ve fiorinolarda stepne sökme problemi mevcut. eğer hiç sökmediyseniz bir deneyin stepne yerinden inmiyorsa derhal servise gidin ve mekanizmayı değiştirtin. fiat arızanın farkında ve yenilenmiş bir sistemle stepne indirme mekanizmasını değiştiriyor. yolda kalırsanız başınıza iş açabilir..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
vetibo1 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar yeni doblo ve fiorinolarda stepne sökme problemi mevcut. eğer hiç sökmediyseniz bir deneyin stepne yerinden inmiyorsa derhal servise gidin ve mekanizmayı değiştirtin. fiat arızanın farkında ve yenilenmiş bir sistemle stepne indirme mekanizmasını değiştiriyor. yolda kalırsanız başınıza iş açabilir..

Başınıza geldidemi biliyorsunuz yoksa bir kullanıcıdan mı duydunuz........lütfen bilgilendirirseniz...........Forumda D3 kullanıcılarını uyaralım........Yol yakınken düzelttirsinler....

vetibo1

Azimli Üye
bizzat kendim yaşadım daha dün.. lastikçim artık yeni doblo görünce korkar oldum diyor. servise gittim ve alttan stepneyi tutan parçayı spiral ile keserek lastiği çıkardılar ve mekanizmanın yenisini sipariş ettiler. ben serviste iken aynı anda bir araç daha geldi aynı şikayetle..

bence çok önemli bir durum yolda kaldınız diyelim lastiği değiştirme imkanınız yok servis bizi arayın diyor ama dağ başında servis te gelse o lastiği oradan çıkaramaz çünkü elektrik yok..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
vetibo1 tarafından yazılan metin:
bizzat kendim yaşadım daha dün.. lastikçim artık yeni doblo görünce korkar oldum diyor. servise gittim ve alttan stepneyi tutan parçayı spiral ile keserek lastiği çıkardılar ve mekanizmanın yenisini sipariş ettiler. ben serviste iken aynı anda bir araç daha geldi aynı şikayetle..

bence çok önemli bir durum yolda kaldınız diyelim lastiği değiştirme imkanınız yok servis bizi arayın diyor ama dağ başında servis te gelse o lastiği oradan çıkaramaz çünkü elektrik yok..

Bilgilendirme için teşekkür ederiz....................

mystan45

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
Arkadaşlar bu stepne sorunu benim araçtada mı var yoksa ben mi indiremedim.arabayı ilk aldığımda denemiştim indiremedim lastikçi arkadaşıma sordum zorlama bozarsın çabuk bozluyo servise git demişti.Servise başka bişey için gittim ama stepneyi söylemeyi unuttum.hafaya çanakkaleye gitcem bugün yine denedim ama anahtar 1 santim dönüyo sonra kalıyo ne sağa ne sola dönmüyo.

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
zorla biraz zorlamadan inmio yaylı tel var o yüzden takılma yapıo az biraz zorlarsan kurtuluyo çok kötü bir mekanizma geri çekerkende zor çekiliyor takılmalar oluyor

mystan45

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
Siyah
zorla biraz zorlamadan inmio yaylı tel var o yüzden takılma yapıo az biraz zorlarsan kurtuluyo çok kötü bir mekanizma geri çekerkende zor çekiliyor takılmalar oluyor

yarın deneyeyim bakalım inşallah iner

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE