yeni doblo premioda esp varmıdır ?

erkans

Azimli Üye
arkadaşlar temmuz ayında sıfır km 1.3 90 hp doblo premio araç aldık
32000 tl + kasko araçda asr düğmesi cruise kontrol ayar kolu dijital klima
yokuş kalkış desteği var tecrübeyle sabit fakat esp varmıdır merak ediyorum hala ?
alırken heyecanla hemde tofaş personel indirimiyle ucuza alınca soramadım şimdiden teşekkürler..

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
öncelikle hoşgeldiniz

aracın arka fren sistemi disk mi kampana mı? disk ise esp vardır. en basit öğrenme yolu bu :) fiatın sitesinede bi bakayım 1 sn

erkans

Azimli Üye
saol dostum ancak dobloların fullerinde bile disk yok 1.6 larda dahil..

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
var olmazmı hiç. esp sistemi çalışması için disk gereklidir. disk olmadan esp olmaz. eski ve orta kasa doblolarda disk yok evet ama yeni dobloda var. Çünkü esp donanımı sunuyorlar ve esp çalışmak için disk gerekli.

erkans

Azimli Üye
1.3 premio 2012 model diskli resmini koyabailirsen sevinirim
yeni doblo.

erkans

Azimli Üye
http://www.arabam.com/sifir-0-km/AracDetay?versionId=2230500&vehicleComponentId=0

burda var diyor ama bilen biri yazarsa sevinirim yeni doblo 1.3 premio aracı olan varsa daha iyi olur..
dört tekeri disk olmasıyla espnin alakası yok çünkü arkası kampana olupda esp olan araçlar var..

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
nette baktım foto bulamadım bende ilk çıktığında 2010 da bi dobloda görmüştüm arka disk olduğunu. yanlış biliyo olabilirim ama ilk çıktığında 4 disk fren diye hatırlıyorum

oğuz konuyu görünce tam net bilgiyi verir.

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
ben jiç arkası dick li doblo görmedim.. premiolarda standarttır esp

mfaydin

Daimi Üye
Bende Elegance var, ESP de aldım. Arkalar kampana. Standartta da hepsi kampana. Diskli olan yok. Belki makyaj operasyonundan sonra ekleyebilirler.

erkans

Azimli Üye
saolun arkadaşlar madem esp var düğmesi neden yok ? anlamadım diğer aracımız 2004 passat esp düğmesi var kocaman

slhle_d

Daimi Üye
doblolarda en azından Tr dekilerde arka orjinal disk olan bir araç yok.Kampanalı.Bu arada ESP için de disk şartı yok.
ASR tuşu neden var?ASR yi kapatmanıza müsade ettiği için.ESP'yi devre dışı bırakamıyorsunuz.ASR kapansa da ESP çalışmaya devam ediyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
premiolarda

abs ebd asr esp hba hilholdır standart olarak sunuluyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bu arada arabayı çok uyguna almışsınız nereden bu fiyata aldınız

hardcrss

Onursal Üye
var olmazmı hiç. esp sistemi çalışması için disk gereklidir. disk olmadan esp olmaz. eski ve orta kasa doblolarda disk yok evet ama yeni dobloda var. Çünkü esp donanımı sunuyorlar ve esp çalışmak için disk gerekli.

bu konuda yanlışın var hanefi :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
yeni doblolarada önler disk arkalar kampana

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

gözlemlediğim kadarıyla arkada disk olan arabalarda esp de oluyordu, kampana varsa esp olmuyordu :D merak edip tamircilere sormuştum, neden kampanalı araçlarda esp olmuyor diye, onlarda kampana esp olursa balata 10 bin bile dayanmaz diyolardı :D fiat şaşırttı, merak ettim doğrusu kampana olupta esp olan araçlar hangileri? ben kampanalı esp olan ilk defa dobloyu duydum :)

hardcrss

Onursal Üye

gözlemlediğim kadarıyla arkada disk olan arabalarda esp de oluyordu, kampana varsa esp olmuyordu :D merak edip tamircilere sormuştum, neden kampanalı araçlarda esp olmuyor diye, onlarda kampana esp olursa balata 10 bin bile dayanmaz diyolardı :D fiat şaşırttı, merak ettim doğrusu kampana olupta esp olan araçlar hangileri? ben kampanalı esp olan ilk defa dobloyu duydum :)

hangi araç böyle bilmiyorum ama esp için disk fren şartı yok. daha önce de hiç duymadım. o yüzden dedim yanlışın var diye. ki doblo da bu tezimi doğruluyor :)

erkans

Azimli Üye
bu arada arabayı çok uyguna almışsınız nereden bu fiyata aldınız

bursa tofaş fabrikada çalışıyordum aldığımızda,şuanda çalışmıyorum kriz yüzünden işden çıkarıldım o indirimle aldım hocam fakat araçda espnin bi ibaresi işareti falan yok ne işdir anlamadım ..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
o yüzden uygun almışsınız bende birmotta çalışıyorum