YENİ DOBLO KIŞLASTİĞİ

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence senin iişini eskimo hp de görür gibi ama ıce çok daha agrasif ama sava al bence tavsiye ederim

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
sava eskimo lastik alacakların dikkatine:

sava eskimo kış lastiği 3 çeşittir.

1-sava eskimo s3 :ıslak ve karlı zeminler için
2-sava eskimo hp :yoğun karlı zeminler için
3-sava eskimo ice : buzlu ve karlı zeminler için

beyler herkes ihtiyacına uygun olanını belirlesin.çok karlı zemine girmeyenler ice almasın.yakıtı olumsuz etkiler.

yolları buzlu olanlar kesinlike s3 almasın.s3 den buzda istediğiniz performansı alamayabilirsiniz.

büyük şehirlerde yaşayıp arasıra köye giden arkadaşlar HP alabilirsiniz

yok ben dışarı çok çıkmam şehirdeyim diyenler s3 sizin için ideal

hafta sonu benim gibi yaylada kar üstünde çay demleyecek arkadaşlar:arayın tarayın ice bulun. :D:D:D

raptor aga benim şuanki lsatikler sawa hp yazıyor kışlık değil değil mi bunlar kar işareti filan yok

sawa buldum 205 55 16 195 tlye iyi mi?

sava hp mi?başka bişey yazmıyor mu?

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
sava eskimo lastik alacakların dikkatine:

sava eskimo kış lastiği 3 çeşittir.

1-sava eskimo s3 :ıslak ve karlı zeminler için
2-sava eskimo hp :yoğun karlı zeminler için
3-sava eskimo ice : buzlu ve karlı zeminler için

beyler herkes ihtiyacına uygun olanını belirlesin.çok karlı zemine girmeyenler ice almasın.yakıtı olumsuz etkiler.

yolları buzlu olanlar kesinlike s3 almasın.s3 den buzda istediğiniz performansı alamayabilirsiniz.

büyük şehirlerde yaşayıp arasıra köye giden arkadaşlar HP alabilirsiniz

yok ben dışarı çok çıkmam şehirdeyim diyenler s3 sizin için ideal

hafta sonu benim gibi yaylada kar üstünde çay demleyecek arkadaşlar:arayın tarayın ice bulun. :D:D:D

Abi bana ne önerirsin çöyle özetliyim kar üstünde mangalı severim hemen hemen her hafta sonu uludağa zirveye çıkarım karın içine girip resim çekmeyi severim :D şöyle bi resim koyayım abi anlarsın zaten
399787_3021176842836_1527766454_n.jpg

restini gördüm.arttırıyorum!fotolar altta.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Evet beyler,buyrun:Snoways era...

vdxym.jpg
[/img]

vdy09.jpg
[/img]

vdy11.jpg
[/img]

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
way way way senin dobloda sanki karda kullanın beni kırmızım farkedilsin diye üretilmiş :D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
aga kaç para bunlar ne alayımya kafamkarıstı ,almayacaktım ama ceza kesmişler bizim arkadaşa...
Buarada RAPTOR yakıyosun dostum valla.MMMMAAAAAAAAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞAAALLLLLLAAHHHHHHH...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
aga kaç para bunlar ne alayımya kafamkarıstı ,almayacaktım ama ceza kesmişler bizim arkadaşa...
Buarada RAPTOR yakıyosun dostum valla.MMMMAAAAAAAAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞAAALLLLLLAAHHHHHHH...

eyvallah aga.

aga sen normal sava eskimo s3 al.sen işten eve evden işe gidiyorsun.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ben bunların takımını 500 liraya aldım ama tabi bizim ebatlar 185/65/15 endex 92T

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
neyse gençler ben bi gece denemesine çıkayım.köy yolları şimdi cam gibi buz olmuştur.bakalım borumuz ordada ötüyor mu?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
raptor abi doblonun maşallahı var çok güzel karlarda bizde d1 ile böyle gezerdik saba d3 ile sokak aralarında gezdimde fotoğraf çekmedim sokakta

serdar abi sava eskimo al çok başarılı lastik çok beğendim

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
raptor abi birşey dikkatimi çekti senin raba 2009 değilmiyi premiolara 2008 yılının ikinci yarısından sonra arka camları karartılmış oldu seninkinde yok merak ettim neden ?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bugün 205 55 16 sawa s3 taktırdım tanesi 170 tl ye...

sava nın 195 60 16 olanı yokmuş üretimde oğuz sen nasıl aldın adam listede yok diyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
benim aldıkları 195 55 16 200tlye taktırdık bizde

195 60 16 yoktu zaten

ama iyiye almışsın lastikleri hayırlı olsun güle güle kullan

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bugün 205 55 16 sawa s3 taktırdım tanesi 170 tl ye...

sava nın 195 60 16 olanı yokmuş üretimde oğuz sen nasıl aldın adam listede yok diyor

hayırlı olsun güle güle kullanın.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
raptor abi birşey dikkatimi çekti senin raba 2009 değilmiyi premiolara 2008 yılının ikinci yarısından sonra arka camları karartılmış oldu seninkinde yok merak ettim neden ?

özel spariş

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

özel spariş

nasıl yani orjinal karartılmış cam istemedin mi birde armalarda mavi görünüyor galiba kırmızı olması lazım *helpless* var abi buişte bi iş ne yapptın arabaya

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

özel spariş

nasıl yani orjinal karartılmış cam istemedin mi birde armalarda mavi görünüyor galiba kırmızı olması lazım *helpless* var abi buişte bi iş ne yapptın arabaya

armalar kırmızı la...gözünün çapağını...arka cam karartma demiyorum ben stop çerçevesi orijinal renk.o senin dediğin konusunda bi bilgim yok.zaten siyah cam çok kaba duruyor arabada.yarısı başka cam yarısı başka cam gibi oluyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
:D

millet akarartılmış cam için can atıyor sen istemiyosun :)

ihsan35

Azimli Üye
Arkadaşlar çok zor şartlarda kullanmak istiyorsanız KUMHO KW22 modelini tercih edin.....Ben bu lastiği yaklaşık 70.000 km ve sırf uzun yolda buzun üstünde kullandım,yani o kadar kötü şartlarda beni milim kaydırmadan götürdü...süper +süper bir lastiktir....

Ama iyi şartlarda kullancaksanız lassa snoways sizi yeterlidir.Ama daha uygun fiyat olsun diyorsanız bununla birebir eşdeğer benimde kullandığım petlasın kar lastikleride en az lassa kadar iyidir....

SAVAda güzel bir lastik fakat goodyearın yan ürünüdür.....Orjinal goodyearın fiyatı 160 tl iken savaya 145 tl vermek ne kadar mantıklı olur?

15 tl için yan ürün almaya gerek yok goodyear ug8 alınabilir.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar çok zor şartlarda kullanmak istiyorsanız KUMHO KW22 modelini tercih edin.....Ben bu lastiği yaklaşık 70.000 km ve sırf uzun yolda buzun üstünde kullandım,yani o kadar kötü şartlarda beni milim kaydırmadan götürdü...süper +süper bir lastiktir....

Ama iyi şartlarda kullancaksanız lassa snoways sizi yeterlidir.Ama daha uygun fiyat olsun diyorsanız bununla birebir eşdeğer benimde kullandığım petlasın kar lastikleride en az lassa kadar iyidir....

SAVAda güzel bir lastik fakat goodyearın yan ürünüdür.....Orjinal goodyearın fiyatı 160 tl iken savaya 145 tl vermek ne kadar mantıklı olur?

15 tl için yan ürün almaya gerek yok goodyear ug8 alınabilir.

sava kalite olarak diğer lastiklerden aşağı değil.bu sitede kullanıcısı çok.ayrıca çivi destekli ender model üreticilerinden.kış lastiğinde rus ve yugoslav fabrikalardan iyisi çıkmaz.kışın dibini o herifler görüyor.hem o 15 lira 4 lastikte 60 lira ediyor.sana 2 takım balata alır.10 lirada üste kalır.