Yeni Doblo Hoparlör Sesi.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Degisen aracimda sunu farkettim ..fiat arac ozerinde duzeltmelere gitmis.....
Mesela kolonlar degismis. Ses kalitesi oldukca iyi.......arka sag camin inip cikarken bazen eneyilik yapma sorunu vardi bu duzeltilmis.........arka kapilar mandallari sonuna kadar basmadan acilmazdi bu duzeltilmis........sofor koltugu inip cikartma kolu kendi kendine asagi iniyordu bu duzeltilmis......arka koltuklar arac biraz esnediginde gacir gucur yapardi......koltuk kilitlerinin gectigi yuvalarasert plastikten flans yapilmis bu duzeltilmis.......vitesler artik daha tok geciyor yada bana oyle geliyor....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ne güzel abi işte sürgülü kapılardan benim bi şikayetim yok şuan gayet memnunum bikaç kişiden şikayet duymuştum

doblonu tekrar güle güle kullan

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
ne güzel abi işte sürgülü kapılardan benim bi şikayetim yok şuan gayet memnunum bikaç kişiden şikayet duymuştum

doblonu tekrar güle güle kullan

Sagolasin kardesim.....insallahta sikinti yasamazsin kapilardan....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi sürgülülerde yeni dobloda bişeye dikkat ettim kapının tetiğine basıp 1 mm kadar geri kaydırıp ileri itince kapanıyor ama bu yokuş aşağı durursa oluyor yani eski dobloda basıp kapatıyorduk bununkini sonuna kadar basınca bi probnlem olmuyor şuanlık ALLAH a şükür hiç bi şikayetim yok