yarkadaşlar yardım

genc_guc

Daimi Üye
Tepki
19
Arkadaşlar Malum Havalar Sogudu ve Benim Bir Sorunum Var Sabahları Kapı Fitilleri Donuyor Kapıları Açmakda Zorlanıyorum Kimisi Fitillere ANTİFİRİZ Sür Diyor Kimileride Pudra Sür Diyor Hatda Patates Sür Diyenler Bile Oldu Şimdi Antifiriz Boyayı Soldurur Diye Biliyorum Pudra Da Buz Dolabına Sürerdik Patates de Camlarda İyi Oluyor Diye Duymuştum Sizce Bunlardan Hangisi Mantıklı Yada Ne Yapmam Lazım ?

gecekondu_3rdi

Daimi Üye
Tepki
0
Buzlanma önleyici spreyler var kardeş onları dene ne derece işini görür heralde oda olmadı kapıları ıslak bırakma bezle kurulamayı dene

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Baslik uygun yere tasindi....

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Talk pudrasi vazelin veya silikon sprey kullan ben vazelin suruyorum ...yillardir hicbir aracimda sikinti yasamadim...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
Talk pudrasi vazelin veya silikon sprey kullan ben vazelin suruyorum ...yillardir hicbir aracimda sikinti yasamadim...
bilgi için teşekkürler Baki abi...

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
garaj varsa sıkıntı yok.:)

vazelin de ilkez duydum ama denerim buralar ist dan daha soğuk oluyor

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
garaj varsa sıkıntı yok.:)

vazelin de ilkez duydum ama denerim buralar ist dan daha soğuk oluyor

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
En yillardir kullaniyorum tavsiye ederim....

genc_guc

Daimi Üye
Tepki
19
konuyu yanlış yere açtıgımın farkında degildim özür dilerim tavsiyeleriniz içinde çok teşekkür ederim

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
genc_guc tarafından yazılan metin:
konuyu yanlış yere açtıgımın farkında degildim özür dilerim tavsiyeleriniz içinde çok teşekkür ederim

Onemli degil rica ederim kardesim....

geremy

Onursal Kurucu
Tepki
297
bende vazelin süreyim özellikle arka kapılar yapışıyor.bir gün yıtılacak fitiller.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar Malum Havalar Sogudu ve Benim Bir Sorunum Var Sabahları Kapı Fitilleri Donuyor Kapıları Açmakda Zorlanıyorum Kimisi Fitillere ANTİFİRİZ Sür Diyor Kimileride Pudra Sür Diyor Hatda Patates Sür Diyenler Bile Oldu Şimdi Antifiriz Boyayı Soldurur Diye Biliyorum Pudra Da Buz Dolabına Sürerdik Patates de Camlarda İyi Oluyor Diye Duymuştum Sizce Bunlardan Hangisi Mantıklı Yada Ne Yapmam Lazım ?

sen o antifiriz diyeni bana bi göstersene....

Can!Odunlar!

rasim

Azimli Üye
Tepki
1
slm!silikon sprey yada torpido ve plastik aksamları parlatmakta kullandıgımız şeffaf sıvı parlatıcıda kullana biliriz!ayrıca bu fitilleri kurumak ve catlamaktanda önler.diger tarafdanda fitiller kuru oldugu zaman arac kasası esnediginde,kasıldıgında kıcırtı yapmasınıda keser.saygılar.

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
rasim tarafından yazılan metin:
slm!silikon sprey yada torpido ve plastik aksamları parlatmakta kullandıgımız şeffaf sıvı parlatıcıda kullana biliriz!ayrıca bu fitilleri kurumak ve catlamaktanda önler.diger tarafdanda fitiller kuru oldugu zaman arac kasası esnediginde,kasıldıgında kıcırtı yapmasınıda keser.saygılar.

Silikon sprey dedigim ...torpido parlaticisi zaten.....

rasim

Azimli Üye
Tepki
1
bakiergul tarafından yazılan metin:
rasim tarafından yazılan metin:

Silikon sprey dedigim ...torpido parlaticisi zaten.....
baki abi saygılarr....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
parlatıcı süt yani slikon sürüyorum hemde kapılar ses de yapmaz ve fitillerin sağlığı için iyi oluyor

furkankaya

Daimi Üye
Tepki
5
[mail][/mail]
RAPTOR tarafından yazılan metin:

Can!Odunlar!
ısıtır diye düşünmüşlerdir :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
red005 tarafından yazılan metin:
[mail][/mail]
RAPTOR tarafından yazılan metin:

Can!Odunlar!
ısıtır diye düşünmüşlerdir :D

bizde odunları o yüzden istedik...ısıtacazzz!

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
vazalini denedim bakalım sabaha ne olacak :)

Sabahi bekleme ben soyliyeyim sana hem fitillerin yumusamis olacak. Hemde kapiarin rahat acilacak hemde yolda giderken aracin kapilarinda esnemeden dogan kicirtilar yok olacak....*tup*