Doblo Yardımlarınızi bekliyorum

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
2016 doblo premio plus D4 aracimin sol tarafından ses geliyor kasislerde ve özellikle çukurlarda lak lük ses geliyor asfaltta ses yok ses ustalar bulamadı değişmedik parça kalması nasıl bir yol izlenmeli sorun nedir önereceğiniz veya tavsiye edeceğiniz bir konu varmı arkadaslar

by_sado

Azimli Üye
Doblo
Adı
Sadettin
Kan Grubu
B RH -
Meslek
PRP_Furniture_Project
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
amortisör üst takozunu değiştirdiniz mi?

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
amortisör üst takozunu değiştirdiniz mi?
Değişti kardeşim valla işin içinden çıkamadık arka amasor ler değişti ikisine usta z yi çıkardı cıktı yola yine aynı çukura girince lok lok ses geliyor bir şey biryere vuruyor ama anlamadım

by_sado

Azimli Üye
Doblo
Adı
Sadettin
Kan Grubu
B RH -
Meslek
PRP_Furniture_Project
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
egzoz falan mı vuruyor acaba

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Aslında dikkatimi çekmedi değil eğildim baktım bir boşluk varmı acaba salladım ama tabi usta zaten aracı kaldırdı yukarı bakti altına komple oda dedi ilk defa böyle bir şey gördüm bakmadık yer bırakmadım degistirdim ses kesilmedi dedi illaki bir yerde bir şey var gözden kaçan ama bulan yok acaba başına böyle bir şey gelipte işi halleden varmı onu öğrenmek istedim

by_sado

Azimli Üye
Doblo
Adı
Sadettin
Kan Grubu
B RH -
Meslek
PRP_Furniture_Project
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
umarım en kısa sürede sorununuz giderilir ama ilk etapta aklıma gelen bunlar yardımcı olamadım maalesef

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Çok tskler üstadım önemli olan sorunları birlikte çözmek böyle bir şey duyarsanız banada bilgi verirseniz sevinirim

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Lastik ve jantların durumu nasıl iyi bir rotçu ve şaseci lazım bulun bu ustaları

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Aracınız daha yeni burçlarda sorun olacağını sanmıyorum.Ustalar dediğinize göre bütün alttakımları gözden geçirmişler.Arabanın yolda gidişi düzgün mü? Adaşımın dediği gibi lastik yada jantlardan olabilir.Arkadaşımın başına gelmişti Broadway vardı onda yolun ortasında gece taşı fark etmedi taş arabanın altına vura vura arkadan çıktı araba yolda durmaz hale geldi sesler gelmeye başladı.Rotçuya gittik durumu anlattık direk bize gidin bütün lastikleri değişin dedi değiştik düzeldi aracın başına olmadık şeyler gelebilir.Sizin işinizi rotçu çözer arabanın bütün arka ön her tarafına bakar eğik bükük boşlamış bir yer var mı bakar.

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Aracınız daha yeni burçlarda sorun olacağını sanmıyorum.Ustalar dediğinize göre bütün alttakımları gözden geçirmişler.Arabanın yolda gidişi düzgün mü? Adaşımın dediği gibi lastik yada jantlardan olabilir.Arkadaşımın başına gelmişti Broadway vardı onda yolun ortasında gece taşı fark etmedi taş arabanın altına vura vura arkadan çıktı araba yolda durmaz hale geldi sesler gelmeye başladı.Rotçuya gittik durumu anlattık direk bize gidin bütün lastikleri değişin dedi değiştik düzeldi aracın başına olmadık şeyler gelebilir.Sizin işinizi rotçu çözer arabanın bütün arka ön her tarafına bakar eğik bükük boşlamış bir yer var mı bakar.

Ercan_06

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ercan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Sağ sol denge kollarıda ses yapıyor

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Aracın yola gidişi çok güzel ok gibi gidiyor ama ses sadece çukurlarda var bugün bir usta bakti sol tablada bir boşluk gördü sagdakiden yok bakalım pazartesi tablayı değiştirecek amarsitor üstündeki takozları gözden geçirecek sonra tekrar test sürüşüne çıkacak muhtemelen ondan diyor çünkütabladaki boşluğu bende gördüm bakalım hayirlisi

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
2016 doblo premio plus D4 aracimin sol tarafından ses geliyor kasislerde ve özellikle çukurlarda lak lük ses geliyor asfaltta ses yok ses ustalar bulamadı değişmedik parça kalması nasıl bir yol izlenmeli sorun nedir önereceğiniz veya tavsiye edeceğiniz bir konu varmı arkadaslar
Geçmiş olsun abim ALLAH kolaylık versin
Ben ne stres çektim arabama binesim gelmiyodu o sol taraftan gelen ses yüzünden direksiyonu sola çevirip ilk kalkışta tak diye ses geliyodu sinirden deli oluyordum😡🙄

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Geçmiş olsun abim ALLAH kolaylık versin
Ben ne stres çektim arabama binesim gelmiyodu o sol taraftan gelen ses yüzünden direksiyonu sola çevirip ilk kalkışta tak diye ses geliyodu sinirden deli oluyordum😡🙄
Sağol kardeşim bakalım bu akşam bir usta gördü aracı bir yere nokta atışı yaptı pazartesi parça değişecek gelişmeleri size soyleyecem

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Sağol kardeşim bakalım bu akşam bir usta gördü aracı bir yere nokta atışı yaptı pazartesi parça değişecek gelişmeleri size soyleyecem
Hadi insallah abim Sabırsızlıkla bekliyoruz

Enişte57

Azimli Üye
Doblo
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Bugün itibari ile sol taraftan gelen ses kalmamıştır günlerce stres yaptık ve beklemenin stresini bitirdik olay direksiyon kutusu içerisinde ayarı kaçmış ve amasör takozununbir üstünde yine takoz varmış onuda halleddik ve ses sıfır çok şükür saat gibi oldu maliyetimiz 400 tl feda olsun

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Bugün itibari ile sol taraftan gelen ses kalmamıştır günlerce stres yaptık ve beklemenin stresini bitirdik olay direksiyon kutusu içerisinde ayarı kaçmış ve amasör takozununbir üstünde yine takoz varmış onuda halleddik ve ses sıfır çok şükür saat gibi oldu maliyetimiz 400 tl feda olsun
Geçmiş olsun hadi gözünüz aydın iyi günlerde kazasız belasız kullanın İNŞALLAH