Üyelerimizin meslekleri ve genel bilgileri

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
1973 İzmir Bornova doğumluyum. Serbest mühendislik yapıyorum çevre danışmanlığı ve iş güvenliği uzmanlığı alanında ayrıca su arıtma işi yapıyorum. 13 yıldır Bursada yaşıyorum. 11 yaşında bir oğlum var. Allah izin verirse bir de kızım olacak büyüyoruz yani. Oğlum hastaneden çıkardığımda D1 1 haftalıktı. Kızımda belki gözünü D3'de açar kısmet hayırlısı. Dolayısıyla bizim çocuklar gözlerini hep doblonun içinde açtı/açacak inşaallah. Yaklaşık 8 yıl D1 ve D2 kullandım. Doblo bence çok kullanışlı, sürüş zevki had safhada bir araç.
Hayırlı paylaşımlar...

edipk

Aktif Üye
Adı
Edip KURTULUŞ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Okul Müdür Yardımcısı
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Gümüş Gri
1967 K.Maraş/Elbistan doğumluyum. 6 aydır doblocuyum. Memleketimde bir okulda müdür yardımcısıyım.3 çocuğum var. (Ellerinizden öper) 20 yıl 92 model şahine bindim. Şimdi doblocuyum. Doblo ailesini seviyorum. Yardımlaşmak , paylaşmak çok güzel bir duygu. Sağlıcakla kalın...

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
SelamınAleyküm ,
Adım Yiğit Serkan , 27 yaşındayım İzmir doğumluyum , kütük KASABA lıyım (Manisa)
Özel bir Bankada Güvenlik Görevlisiyim
3 yıllık evliyim
arabamı ve bu siteyi harbiden çok seviyorum

iyiki varsınız canlar

alper_06

Yeni Üye
Selamun Aleyküm
Adım Alper. 22 Yaşındayım Ankara/Beypazarlıyım. Keçiören/Aktepe de Oturuyorum.
Atamam Yapılmadığı İçin Evde Boş Oturmaktansa
Bi Reklam Şirketinde Folyo Uygulama/Araç kaplama Bölümünde Çalışıyordum Üniversiteden Alt dan Dersim Var Sınava Gireceğim İçin İşten Çıktım.
Asıl mesleğim Laboratuvar Teknisyenliği. Tarım Meslek Lisesi Laborant Bölümü bitirdim.
Kırıkkale Üniversitesi Tıbbı Laboratuvar Bölümü Okudum.Daha Mezun Olmadım Ama İnşallah Bu Sene Mezun Olacam :):)

Aranıza Katıldığım İçin Mutluyum.Keyifli Forumlar...

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Merhaba ismim Çetin ÖZDEMİR 1988 Samsun/Bafra doğumluyum 1994 yılından itibaren Denizli/Merkez de ikamet etmekteyim. Özel bir sektörde Tekstil Makinaları Yedek Parça ve Pazarlama bölümünde çalışıyorum. 3 Yıldır D3 kullanıyorum.

m_ates27

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Mustafa ATEŞ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Zabıta Memuru
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Safari Sarısı
Mustafa ATEŞ 1969 Gaziantep Oğuzeli doğumluyum. Lise mezunuyum 1998 de Oğuzeli Belediyesinde zabıta memuru olarak işe başladım.Fakat zabıta görevi yapmadım 8 sene iş makinası operatörlüğü (Paletli exkavatör) yaptım.2007 de Gaziantep Büyükşehir Belediyesine geçiş yaptım.Şu an Ulaşım denetlemede zabıta olarak çalışmaktayım. 4 Çocuk babasıyım.

SultanGazi'li

Azimli Üye
Yasin BURAN 1993 İstanbul doğumluyum.Memleketim Amasya. 2 yillik makine bolumu mezunuyum.Ama baba mesleği olarak Doğalgaz ve Sihhi Tesisat işiyle ugrasiyorum.Sultangazi de oturuyorum.2011 D2 Safeline araca sahibim.Ve şuan kizimdan ayriyim(Letii).Askerde olduğum için uzun bi sure godemeyeceğim.

Saygilarimla..
$:Atarsa 222

Omer Akdemir

Onursal Üye
Ben buraya yazmak için bayağı bir geç kalmışım, neyse yazayıım :D

Adım kullanıcı adımda da görüldüğü gibi Ömer, 21 Haziran 1997 doğumluyum ( 17 yaşındayım ). İstanbul, Ümraniye'de ikamet etmekteyim. Lise 4 sınıf öğrencisiyim, Allah'ın izniyle bu sene ygs ye girip üniversiteye gideceğim. Meslek lisesinde olduğum için stajdayım, Finansbank'ta Bilgi Teknolijeleri Destek Stajyeri olarak staj yapmaktayım. Forumdaki sıcak aile ortamı insanı buraya bağımlı ediyor. Her tarayıcımı açtığımda ilk açtığım sekmede muhakkak TEAMDOBLO oluyor yeni birşeyler varmı diye bakıyorum :) Neyse fazla uzattım galiba herkese Rabbim sağlıklı ve mutlu bir hayat, güzel ve eğlenceli birşekilde forumda dolaşmasını nasip etsin :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
adim recep güney 1986 dogumlum 2. cocuk babasiyim cerkezkoyde ikamet ediyorum aslen bafraliyim :) doblo bende hastalik......

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
merhabayın ailem ben Yusuf GÖKDEPE namı diyer 34 ysf 57... 1990 doğumluyum Sinop / Erfelek İncırpınarı köyündenim İstanbul Ümraniye de Topağacı mahallesinde oturuyorum Acıbadem Türktelekom da Gpon Sistemler Teknikeri olarak çalışıyorum Ümraniye end. mes. lisesinde elektrik Bilecik MYO.da elektronik okudum. çok koyu doblocu ve fanatik sinopluyom. iki aydır nişanlıyım.

Son düzenleme:

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Salih YILDIRIM 1969 Antalya doğumluyum
Her türlü elektronik SUNNY Yetkili servisliği ve
Oto performans yazılımları uygulamasıyla uğraşmaktayım.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
buradada durdun:) vay ben görmedim vay ben bilmedim demeyin...LÜTFENNN
DOSTLARIM NEDEN HALA BAZILARINIZIN PROFİL BİLGİLERİ EKSİK VE BAZILARINIZIN AVATAR RESMİ YOK?
ARTIK YÖNETİCİ OLANLARDA BİLE BÖYLE OLMASI NE KADAR ÜZÜCÜ..LÜTFEN DİYORUM...
PROFİL RESMİ OLMAYANA RESİM KOYUP EŞŞEK ŞAKASI YAPARIM HA...SORA KIZMAYIN..SİZE 1 SENE MÜSADE:)))

ayhan 71

Aktif Üye
Adı
ayhan
Modeli
Renk
granit gri
Serdar kardes dogum tarihini yanlis yazilmiz.bunu nasil duzelte bliyoruz. Birkac denedim olmadi.

eness27eness

Aktif Üye
Modeli
Renk
beyaz
İyi aksamlar ben enes istanbulda ikamaet ediyorum 26 yasindayim ozel bir sirkette mekatronik teknikeriyim burada sizin gibi degerli abilerim kardeslerimle bir arada olmaktan cok memnunum saygilar