Üyelerimizin meslekleri ve genel bilgileri

htezyal

Aktif Üye
hüseyin tezyal 1961 doğumluyum.lise mezunuyum.29 yıldır burdur ili bucak ilçesinde tv tamiri işi yapıyorum.25,10,2002 tarihinden beri aynı dobloyu kullanıyorum.2 çocuk 1 torunum var

serdar16

Saygın Üye
SLM, GENÇLER;BEN MEVLÜT AMCANIZ; 01.04.1946 DA ANKARA/ELMADAĞ/YENİMAHALLE DE DOĞMUŞUM ORTA OKULU 5 KM UZAKTAKİ KAZA YA GİDEREK OKUDUM. ANKARA KİMYA SANAT ENSTİTÜSÜNÜ YATILI VE BURSLU OKUDUM.ARAŞTIRMA TEKNİSYENİ OLARAR 4 YIL ÇALIŞTIM.1969 DA GEBZE DEKİ ALMAN FİRMASINA KALİTE KONTROL FORMENİ OLARAK İŞE BAŞLADIM VE 1991 DE EMEKLİ OLDUM.
ÜÇ EVLADIM VAR ÜÇÜDE YÜKSEK OKUL MEZUNU. BUNLARDAN 5 TORUN OLDU. EN BÜYÜĞÜ HACETTEPEDE İKTİSAT OKUYOR İKİSİ ANADOLU LİSESİNDE OKUYOR. EN KÜÇÜK TORUNLARDAN KIZ OLAN GALATASARAY İLK OKULU 1. SINIFA GİDYOR.SON TORUN FENERLİ ODA GEBZEDE İLK OKUL 1 DE OKUYOR.
İŞTE MEVLÜT AMCANIZIN GEÇMİŞİ .GELECEK İÇİN TEK BEKLENTİSİ ,NESLİNİN VATANA MİLLETE FAYDALI OLMASI. SLM MEVLÜT AMCA.
Ne mutlu sana mevlüt baba. Şimdi dedeliğin tadını çıkarıyorsun. ALLAH sana uzun ömürler versin. *clap*

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Amin amin. Sağlıklı uzun ömürler inşallah mevlut baba ya

serdar16

Saygın Üye
Güzel Bir Başlık Olmuş Dostlarım..
Bende (baki abimin tabriyle)Donald Trump a rakip olmaya adayım:)
Realtyworld Esenyurt-Bahçeşehir-Avcılar-Beylikdüzü-Beykent Bölgesinde EMLAK DANIŞMANI VE EXPERTİZ UZMANIYIM...
Serdar abicim senin bilgin vardır. Rami kuru gıda sitesini kayabaşı'ya taşıyorlar. Şehre uzak olduğundan sence orda iş yaparmı. Ve ordaki emlak fiyatlarını etkiledimi..

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
serdar abi senin süt ürünleri firmasının adı ne ?

mali kacar

Azimli Üye
merhaba arkadaşlar.1979 Antalya doğumluyum.1 çoçuğum var.Gıda Mühendisiyim.Mesleğimi bir süre icra ettikten sonra endüstriyel kimya ve yağ sektörüne geçtim.kendime ait firmamda sanayi tesislerine ithal endüstriyel yağlar satışı yapıyorum..

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Güzel Bir Başlık Olmuş Dostlarım..
Bende (baki abimin tabriyle)Donald Trump a rakip olmaya adayım:)
Realtyworld Esenyurt-Bahçeşehir-Avcılar-Beylikdüzü-Beykent Bölgesinde EMLAK DANIŞMANI VE EXPERTİZ UZMANIYIM...
Serdar abicim senin bilgin vardır. Rami kuru gıda sitesini kayabaşı'ya taşıyorlar. Şehre uzak olduğundan sence orda iş yaparmı. Ve ordaki emlak fiyatlarını etkiledimi..
Kayaşehir adında toki 20bin civarında konut yaptı kayabasına<<<artık orası şehir dışı değil dostum...inanılmaz bir fiyat artışı olduğu kesin,parası olan için 5 senelik yatırım kuşağında bulunmakta....Rami nin oraya gitmesi biraz bocalatır ama istoça eminönü esnafının gelmesindede aynı sey yasanmıstı...
1 yıl icinde hersey normale döner zannımca...

serdar16

Saygın Üye
Her cuma, cumartesi ramideyim en az 7-8 esnafa uğruyorum hep kayabaşı muhabbeti.. Merakla bekliyorlar.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
değişiklikler korkutucudur...insanlar endişelenir...ama şu bir gercekki millet ramiye mal almaya gidiyosa orada kimse olmayınca mcbur kayabaşına da gidecek.birde zaten esnafın kendı sevis aracları istanbul içi ve anadoluya gidiyordur...bence çok etkilemez kimseyi...evleri uzak kalırsa bana haber ver hepsine yer satalım oradan dostum:)

hsn3414

Daimi Üye
Hasan BAŞARIR 1990 bolu doğumluyum 1994 yılından beri istanbulda ikamet etmekteyim kocaeli üniversitesi gastronomi ve mutfak sanatları mezunuyum istanbul büyük kulüpte gardemanger junior chef olarak mesleğimi icra etmekteyim..

doblo benim için bir tutkuydu ve 3 senedir doblo kullanıcısıyım..

serdar16

Saygın Üye
değişiklikler korkutucudur...insanlar endişelenir...ama şu bir gercekki millet ramiye mal almaya gidiyosa orada kimse olmayınca mcbur kayabaşına da gidecek.birde zaten esnafın kendı sevis aracları istanbul içi ve anadoluya gidiyordur...bence çok etkilemez kimseyi...evleri uzak kalırsa bana haber ver hepsine yer satalım oradan dostum:)
*tup* olur abi bir açılsın kayabaşı toptan. kartlarını dağıtırım esnaf arkadaşlara.. maksat dostlar kazansın..

Mico16

Daimi Üye
Adım Mustafa Fidan. 1996 yılı İzmir Konak doğumluyum. Elektrik ve Elektronik bölümü Elektrikli ev aletleri Dalını okuyorum. Aranızda olmaktan çok mutluyum. :)

Kubilay67

Azimli Üye
Öncelikle Abimlerim Kardeşlerim sizinle tanışmaktan çok mutlu oldum gerçekten. Fiat Doblo Ailesi olarak

Adım nick im de'de görüldüğü gibi Kubilay dier adım Ramazan Bazen dostlarım Kubi der Bazen Ramço :) Bekarım , Yaşım 22. Aslen zonguldaklıyım yerlisi doğma büyüme. Zonguldak Tarım İl Müdlüğünde Teknisyen Olarak çalışıyorum Nezaman ZONGULDAğa yolunuz düşerse buyrun beklerim herzaman gelipde haber vermesseniz KÜSERİM :)

KAE

Yeni Üye
İsmin Onur Bolat bende HATAY/İskenderun da ikamet ediyorum. 23 yaşındayım valla üniversite okuduk, bitti ama piyasada iş yok yani boş gezenin boş kalfası değiliz. :) Zaman geçirmek adına elektirik işi ile uğraşıyorum asıl mesleğim ise bina site haberleşme ve güvenlik sistemleri. Bekarım iskenderuna yolu düşene kapıda gönlümde her zaman açıktır bilgilerinize sunarım :)

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
Berat Taş anadolu lisesinde okuyorum 97 Sakarya doğumluyum ağır doblo hastasıyım derdimin dermanı doblo..

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
Uğur BALCİ 1990 doğumluyum turizm ve seyahat hizmetleri okjudum ama turizm dışında her türlü mesleği yaptım. şu an Türk silahlı kuvvetlerinin jandarma çavuş olarak görev yapıyorum yani tsk nın maslıyım şuan :))