Team Kart Nedir?

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

Alaplilierol67

Yeni Üye
Doblo
Adı
Erol
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Simdilik ben tum yolları izledim kayıtımı yaptım peppara sayfasına da kayıt yaptım ama bir sorunla karsılastım ben Zonguldak ili Alaplı il esinde oturuyorum ama adres giriş sayfasında alaplı yok

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Simdilik ben tum yolları izledim kayıtımı yaptım peppara sayfasına da kayıt yaptım ama bir sorunla karsılastım ben Zonguldak ili Alaplı il esinde oturuyorum ama adres giriş sayfasında alaplı yok
hemen düzelttiriyorum arada kontrol edin lütfen

Yalçın Demir

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Yalçın
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@kardelenkurt ben teamkart üyeliği ve peppara üyeliklerini yaptım fakat elime ulaşan kart peppara kartı oldu teamkart bizlere ayrı olarak mı gelecek yoksa peppara kartı üzerinden mi benzin vs işlemlerimizde kullanacağız

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@kardelenkurt ben teamkart üyeliği ve peppara üyeliklerini yaptım fakat elime ulaşan kart peppara kartı oldu teamkart bizlere ayrı olarak mı gelecek yoksa peppara kartı üzerinden mi benzin vs işlemlerimizde kullanacağız

Yalçın kardeş merhaba

lütfen 0850 450 5040 peppara müşteri hizmetlerini arayabilir misin yarın. Ben bunu değil teamkart istiyorum diye. Mağdur olmadan yeni teamkartınız 1 haftada gelecek evinize

Yalçın Demir

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Yalçın
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Yalçın kardeş merhaba

lütfen 0850 450 5040 peppara müşteri hizmetlerini arayabilir misin yarın. Ben bunu değil teamkart istiyorum diye. Mağdur olmadan yeni teamkartınız 1 haftada gelecek evinize
Bilgi için çok teşekkür ediyorum hemen iletişime geçiyorum iyi çalışmalar

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

Yalçın Demir

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Yalçın
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
sonuç konusunda bilgi vermenizi rica ediyorum
Peppara ile iletişime geçtim fakat söyle bir sorunla karşılaştım kendilerine teamdoblo üyesi olduğumu ve teamkart istediğimi ilettim aldığım cevap ise teamkart.com üzerinden bizlere kart gönerileceğini kendilerinin sadece hesap açılma işlemlerini yaptıklarını peppara.com üzerinden kart başvurusu yapıldığında teamkart olarak gönderilmeyeceğini ilettiler kısacası peppara.com dan teamkart başvurusu yapılamayacağını kendileri böyle bi durumdan haberleri olmadığı söylendi

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Peppara ile iletişime geçtim fakat söyle bir sorunla karşılaştım kendilerine teamdoblo üyesi olduğumu ve teamkart istediğimi ilettim aldığım cevap ise teamkart.com üzerinden bizlere kart gönerileceğini kendilerinin sadece hesap açılma işlemlerini yaptıklarını peppara.com üzerinden kart başvurusu yapıldığında teamkart olarak gönderilmeyeceğini ilettiler kısacası peppara.com dan teamkart başvurusu yapılamayacağını kendileri böyle bi durumdan haberleri olmadığı söylendi

bu konuda gerekli görüşmeleri yaptım. Birçok üyemiz teamkart üzerinden bağlantıya tıklamadan direkt üye olmuş. Bununda çözümünü konuştuk mantıklı bir noktada karar kıldı muhtemelen bugün daha kolay team kart alımı için duyuru yapacağız.Ayrıca hiçkimse sorun yaşamaması adına bizdeki listede kim varsa onların veritabanı eşlecek tüm üyelerimiz otomatikmen teamkart gelecek evine.

Yalçın Demir

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Yalçın
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
bu konuda gerekli görüşmeleri yaptım. Birçok üyemiz teamkart üzerinden bağlantıya tıklamadan direkt üye olmuş. Bununda çözümünü konuştuk mantıklı bir noktada karar kıldı muhtemelen bugün daha kolay team kart alımı için duyuru yapacağız.Ayrıca hiçkimse sorun yaşamaması adına bizdeki listede kim varsa onların veritabanı eşlecek tüm üyelerimiz otomatikmen teamkart gelecek evine.
Bilgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim :harika::harika:

yeniyinedoblo

Azimli Üye
Modeli
Renk
LAL KIRMIZI
S.A. Sayın kurucum kardelenkurt;
Ben teamkart üyelik işlemlerini sizin tarif ettiğiniz işlem sırasına göre dikkatli şekilde gerçekleştirdim ve 20TL ücreti kredi kartı ile ödedim ancak 1TL işlem ücreti ile kredi kartımdan 21TL çekim yapıldı. 1TL yi iade almamız yada teamkart hesabına yatırılmasını sağlamamız mümkün mü? Daha da önemlisi bundan sonra team kart'a kredi kartı ile para gönderdiğimde her zaman işlem ücreti mi alınacak????

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
S.A. Sayın kurucum kardelenkurt;
Ben teamkart üyelik işlemlerini sizin tarif ettiğiniz işlem sırasına göre dikkatli şekilde gerçekleştirdim ve 20TL ücreti kredi kartı ile ödedim ancak 1TL işlem ücreti ile kredi kartımdan 21TL çekim yapıldı. 1TL yi iade almamız yada teamkart hesabına yatırılmasını sağlamamız mümkün mü? Daha da önemlisi bundan sonra team kart'a kredi kartı ile para gönderdiğimde her zaman işlem ücreti mi alınacak????
Merhaba, bu kartın mantığı bankayı aradan çıkarmak opet bankaya komisyon vereceğine bize indirim vermesi.
Hesaptan para gönderilmesinde herhangi bir ücret yok. Ama kredi kartı ile her gönderimde %2 komisyon keser. Bunu ücretler bölümünde belirttik. Yani hesaptan para yatırılırsa %4, kredi kartı ile yatırırsanız %2 karınız olur. Şöyle ki içinde paranız yok sizinde paranız yok ben de gidip kredi kartı ile alıyorum %0,5 paro puan kazanıyorum. En kötü yine param yok kredi kartı ile alacağınızı düşünü bunu team kart ile alırsanız %2 karımız olacak Artı bir de paro ile 0,5 puan kazabiliriz. Yani indirim %4,5 olacaktır.

duyar28

Azimli Üye
Doblo
Adı
ibrahim
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 D Sx
Araç Yılı
2002
Renk
mavi
Aydınlatıcı bilgilerin için teşekkür ederiz kardelenkurt teamkart bekliyoruz veritabanı eşlecek üyeler demek le neyi kastettiniz.

sedatdurmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
sedat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Ticaret
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Ben pepparaya 20 lira yatırdım ama orada kaldı kart başvurusuyla alakalı birşey göremiyorum uygulamadaScreenshot_20190530_214225_paladyum.peppara.jpgScreenshot_20190530_214225_paladyum.peppara.jpg
Buradan sonra ne yapmalıyım

Son düzenleme:

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

sedatdurmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
sedat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Ticaret
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Onu yaptım ama kartla alakalı bişey belirtmiyor orada

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Onu yaptım ama kartla alakalı bişey belirtmiyor orada
evet belirtmiyor yeni bir proje olduğundan eksileri artıları görerek ilerliyoruz
bayramdan sonra daha stabil bir hal alacak tüm işler
şuan sadece 20 tl yatırıp adres bilgisi girin yeterlidir.

sedatdurmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
sedat
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Ticaret
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Kart geldi, şimdi pep logolu yermi bulmamız lazım yakıt almak için yoksa heryerden alabilirmiyiz. IMG_20190619_191544.jpg