TEAM DOBLO ABANT BULUŞMASI

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
süper bekleriz.....

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
inşallah...inşallah...

emre9238

Azimli Üye
abilerim kardeşlerim size nacizhane bi önerim buluşmayı abanttan ziyade daha aktif daha güzel sapanca meşelik park diye bi yer var,burada düzenleyin. boluya gelen 80km daha gelebilir.abantta ata binmenin dışında hiç bi organizasyon yok +çok kalabalık oluyo okadar kişinin arasında mangal yakarak herkezin aynı anda karnını doyurmak çok zor.bide insanlar o kadar yol gelecek mangal yakacak vs buluşmanın sohbetin tadını alamazsınız.ben fiatbravotr.com sitesinde aktifim bayağı.biz bu bahsettiğim yerde çok güzel bi buluşma gerçekleştirdik toplamda 12 15 arası bi araç sayımız vardı ama çok güzel bigündü.uzun yolu olsun sohbeti olsun +atv safari turumuzda büyük keyif verdi:) yemek yapmayla filanda uğrasılmadı açık büfemiz vardı yemekler okadar ahım şahım degildi ama bu ayarlanabilir.aşağıda verdiğim linkten siteye üye olarak ve sitede sapanca diye aratma yaparak buluşmayla ilgili bütün resimlere ve detaylara ulaşabilirsiniz.ben aracımı 2gün önce sattıgım ve 6 ay araçsız olacagım için aranızda olamayacagım,sizinle tanışmayı çok isterdim kısmet bidahakine.hepinizi hayırlı günler iyi forumlar.

http://www.fiatbravotr.com/forum/showthread.php?8627-Sapanca-ya-birde-bu-g%F6zle-bak%FDn-%29-%28FOTO%29&highlight=sapanca

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bulamadım:)ankara felan var da sapanca yok...

emre9238

Azimli Üye
siteye üyeyseniz verdiğim link direk bi sayfayı açar toplam 3 başlık altında resimler ve yorumlar var

http://www.fiatbravotr.com/forum/showthread.php?8623-26-May%FDs-Sapanca-Etkinli%F0inin-Ard%FDndan&highlight=sapanca

http://www.fiatbravotr.com/forum/showthread.php?8627-Sapanca-ya-birde-bu-g%F6zle-bak%FDn-%29-%28FOTO%29&highlight=sapanca

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ok

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bencede güzel fikir

aloneman

Azimli Üye
sakaryada başka yerlerde var mesela sülüklü göl

qn3kc.jpg

qn3mu.jpg

birde altınderedeki balıkhane tesisleri

qn3vw.jpg

qn3lp.jpg

qn3r1.jpg

qn3s5.jpg

qn3t6.jpg

hakanilhan

Daimi Üye
abilerim kardeşlerim size nacizhane bi önerim buluşmayı abanttan ziyade daha aktif daha güzel sapanca meşelik park diye bi yer var,burada düzenleyin. boluya gelen 80km daha gelebilir.abantta ata binmenin dışında hiç bi organizasyon yok +çok kalabalık oluyo okadar kişinin arasında mangal yakarak herkezin aynı anda karnını doyurmak çok zor.bide insanlar o kadar yol gelecek mangal yakacak vs buluşmanın sohbetin tadını alamazsınız.ben fiatbravotr.com sitesinde aktifim bayağı.biz bu bahsettiğim yerde çok güzel bi buluşma gerçekleştirdik toplamda 12 15 arası bi araç sayımız vardı ama çok güzel bigündü.uzun yolu olsun sohbeti olsun +atv safari turumuzda büyük keyif verdi:) yemek yapmayla filanda uğrasılmadı açık büfemiz vardı yemekler okadar ahım şahım degildi ama bu ayarlanabilir.aşağıda verdiğim linkten siteye üye olarak ve sitede sapanca diye aratma yaparak buluşmayla ilgili bütün resimlere ve detaylara ulaşabilirsiniz.ben aracımı 2gün önce sattıgım ve 6 ay araçsız olacagım için aranızda olamayacagım,sizinle tanışmayı çok isterdim kısmet bidahakine.hepinizi hayırlı günler iyi forumlar.

evet emre benim bilgim var güzel fikir kardeşim sende beni az çok tanıyosundur yasirlerin anlattığı kadarıyla o buluşmaya bende katılacaktım ama kısmet olmadı güzel bi gün olmuş... adminler karar versin sapanca mı abant mı...

emre9238

Azimli Üye

evet emre benim bilgim var güzel fikir kardeşim sende beni az çok tanıyosundur yasirlerin anlattığı kadarıyla o buluşmaya bende katılacaktım ama kısmet olmadı güzel bi gün olmuş... adminler karar versin sapanca mı abant mı...

abant etkinlik konusundan çok zayıf olduğu için bi öneride bulundum sapanca,sülüklü göl veya başka biyer karar forumun.nacizhane fikrim abant çok yavan olur:) bu arada molada bol bol kulaklarını çınlatmıştık abi merak etme:)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
.ok güzel biyere benziyor