TAVAN LAMBALARININ SÖKÜLMESİ

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
mustafa abi sana birşey anlatayım. benim arka bagaj kilidinde sorun olmuştu. kapı kapanıyo ama o tepedeki lamba sönmüyodu. tepedeki lamba otomatik konumda yanarken kapı açık algılıyo ve kilitleme yapmıyodu. bilgin olsun. o lambayı eski haline getir herşey düzelecektir. diğer arkadaşlarında bilgisi olsun. lamba orta konumdayken sönmezse kapı kapandığında (bozulduğu zaman olur başka türlü başaramazsınız) kilitleme yapmıyo araç.

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
kh5kp.jpg
abi işaretlediğim sigortayı değiştir sorun kalmaz Allah'ın izniyle...

geremy

Onursal Kurucu
sabah elektrikçiye gittim 30 sn de yaptı:D
sigorta yanmış amahangisi bilmiyorum

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bende dün elektrikçiye gittim bana dedi ki iyi ki kısa devre yaptırtmamışsın

geremy

Onursal Kurucu
aslında bende her şey düzenli gidiyordu.
3 ledi olan şerit ledim vardı onu lamba ayaklarına bağladım ve yaktım.yanlız nereye yapıştıracağımı bulamadım içmi olsun dışardamı dursun derken fazla oynattım sanırım arkdaki sac kılıklı şey yerinden çıktı sanırım o sırada sigorta attı.sacı takmaya çok uğraştım olmadı.sonra baktım ne teyp çalışıyor nede araç kilitleniyor.uzakdan kumandaya basıyorum kilitleniyor hemen tak açılıyor.ellede kilitlenmiyordu.
aslında elektrik işlerini ellememek lazım.Allah göstermesin büyük sıkıntı çıkarabilir.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bence olmaz ben onu hafif büktüm rahat girip çıkıyor bende korktum ya usta öle diyince

Doblo_safeline

Daimi Üye
şimdi arkadaki sac takılı değil.bir zararı olmaz sanırım.
gecmis olsun abi o sanç benim dobloda da yok.bende ilk ampulu degistirince sigortayi attirmistim o saç yuzunden sonra cikarip attim o saci..simdiye kadar sorun cikmadi...

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
evt abi çok ısınıyor park lambalarıda öle çok ısınıyor

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
aynen abi biraz daha yakın olsa kaç kez değişmiştik

geremy

Onursal Kurucu
daha önceki mesajlarımda sigortayı değiştirme videosu koymuştum adam mandal gibi bir şeyle tutarak çıkarıp takmıştı sigortayı bizim sigorta kutusunda böyle bir şey varmı yoksa karga burnu ilemi yapacağız.