SÜRGÜLÜ KAPILARIN İÇERDEN AÇILMA SORUNUNA ÇÖZÜM......

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Tepki
6.540
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
RAPTOR tarafından yazılan metin:
aga kesin çözüm...cama ve ön koltuğun arkasına alttaki yazıyı yazın!

LÜTFEN KAPIYI AÇMAK VE KAPATMAK İÇİN KAPI KULPUNDAKİ TETİĞİ KULLANIN!

Ya da kırmızı butona elektrik vermek lazım :D

heueue psikoizmirli:D

Dark Knight

Fenomen Üye
Tepki
15
serdarengin tarafından yazılan metin:

Ortak Fiat yüzünden elaleme elektrik vermeyi düşünüyoz iyi mi :D

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Tepki
19
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
serdarengin tarafından yazılan metin:

Ortak Fiat yüzünden elaleme elektrik vermeyi düşünüyoz iyi mi :D

manyetolu çakmağın manyetosunu oraya monte edecen abi o zaman işe yarar kırmızı düğmeye basanın şöle bi içi depreşir kendine gelir :D sonra rahatlıkla kapıyı açar :D

YASIN

Azimli Üye
Tepki
2
:d Bazısıda kapıyı açıp içeri girdikten sonra kapatırken ne tetiğe ne başba bir gereçe basmayı düşünmeden kapıya yükleniyo kapatmak için bigün birinin elinde kalacak

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
YASIN tarafından yazılan metin:
:d Bazısıda kapıyı açıp içeri girdikten sonra kapatırken ne tetiğe ne başba bir gereçe basmayı düşünmeden kapıya yükleniyo kapatmak için bigün birinin elinde kalacak

O durumda zaten tip tip bakıyorum arkaya binene anlıyor :)

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
aslında diğer araçlara göre en pratik açma düğmesi bizim arabalarda...işin komik olan tarafı ne biliyormusunuz?geçen gün gelen bi rus ekibi karşılamaya gittim.ekibin bayan lideri arabanın kapısını yavaşça açtı,kapıyı kilide tutturdu,arabaya bindi,tetiği hiç aramadan tek seferde bastı ve kapıyı yavaşça kapattı!hem rus,hem bayan!

aynı şey japon ekibiyle gezerkende olmuştu.japonlar sanki arabayı kendileri yapmış gibi bindiler arabaya!

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
aslında diğer araçlara göre en pratik açma düğmesi bizim arabalarda...işin komik olan tarafı ne biliyormusunuz?geçen gün gelen bi rus ekibi karşılamaya gittim.ekibin bayan lideri arabanın kapısını yavaşça açtı,kapıyı kilide tutturdu,arabaya bindi,tetiği hiç aramadan tek seferde bastı ve kapıyı yavaşça kapattı!hem rus,hem bayan!

aynı şey japon ekibiyle gezerkende olmuştu.japonlar sanki arabayı kendileri yapmış gibi bindiler arabaya!

Çünkü onlarda o sistem mevcut kendi arabalarında... Ama bizim insanımız yeni gördüğü için alışacaklar... :)

YASIN

Azimli Üye
Tepki
2
FireExit tarafından yazılan metin:

Çünkü onlarda o sistem mevcut kendi arabalarında... Ama bizim insanımız yeni gördüğü için alışacaklar... :)

Onlar alışana kadar bizim kapı meftaa olcak

FireExit

Onursal Üye
Tepki
8
YASIN tarafından yazılan metin:
FireExit tarafından yazılan metin:

Onlar alışana kadar bizim kapı meftaa olcak

:D

tusuga

Azimli Üye
Tepki
1
2012 model fıat doblo 1,3 safeline aracım var. aracım ilk keldiğinde kapıları anahtarla uzaktan kumanda ile açtığımda kapılar açıkken ön kapı kilitleri açılıp kapanmıyordu. ancak 10-15 gündür kapıları uzaktan kumanda ile açtığımda ön kapıları tam olarak geri açtığımda merkezi kilit kendiliğinde kapanıp açılıyor tabi kapı açık olduğu için de kapılar kilitlenmiyor. daha önceden bu şekilde bir şey yoktu. acaba bu bir arızamı yoksa herhangi bir ayarını mı değiştirdim.

omerparca

Azimli Üye
Tepki
0
ahahahahahaha kırmızıya elektrik vermek iyimiş :)) yada cama yazı yazmak kesin çözüm ! :D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
yeni üretimlerde o sorunu düzelttilerde bizimkilere yaptırma şansımız olmazmı ki garantiden falan.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben o şekilde kapıyı hunharca kapatmaları yüzünden üstteki rayın içinde gezen makarayı ve demirini ikinciye değiştirdim. :)

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2
adam biride kapıyı açtı oturdu kapatmak için zorluyo.bre mübarek kapatmak için mandalı çekmen lazım dedim.bu sefer kırmızı düğmeye basarak kapatmaya çalışıyo cahil az daha rayını bozuyodu.bir dahaki sefere ip bağlıyacam mandala ben çekecem,kapanacak :D başka çözm yok.birde halamgilin starex var o da böyle olaylar yüzünü kilidi iptal ettirmiş şak diye kapanıyo.bir seferinde kapıyı açıyom yolda yokuş kapıyı geriye doğru çekiym menteşe iptal olddan geçmiyo zor çıktım araçtan.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
adam biride kapıyı açtı oturdu kapatmak için zorluyo.bre mübarek kapatmak için mandalı çekmen lazım dedim.bu sefer kırmızı düğmeye basarak kapatmaya çalışıyo cahil az daha rayını bozuyodu.bir dahaki sefere ip bağlıyacam mandala ben çekecem,kapanacak :D başka çözm yok.birde halamgilin starex var o da böyle olaylar yüzünü kilidi iptal ettirmiş şak diye kapanıyo.bir seferinde kapıyı açıyom yolda yokuş kapıyı geriye doğru çekiym menteşe iptal olddan geçmiyo zor çıktım araçtan.

geçmiş olsun oluyor öyle vakalar.

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2

geçmiş olsun oluyor öyle vakalar.
Saol.insanlık halleri...

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
arkadaşlar bu kapı sorunu her kezin başına geliyor..bu yüzden katil olucam adama anlatıyorum ama adamın tek anladıgı şey kapıya daha cok zorlamak oluyor..mesela gecen amcamın kızı bindi kapıyı acamadı neyse anlatım böyle böyle araçdan indi kapıyı kapatırken kolu kendine cekip kapattı ama yok böyle bir kapatma aklım gitti patttt diye hareket ettim kapıda acıkmış geriye pattt diye bir vurdu firene bastım kapı tekrar ileri doğru bir vurdu şimdi ben napiyim kafayı yedim o gece şimdi araca binenlere diyorum kapı arızalı kendim müdahale ediyorum

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
grand c max larda nasıl yaptılar ki bu işi.onlarda sürgülü kapı.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hakikaten yazı yazmak lazım bu sürgülü kapıya. yada otomatik yapıcaz minibüslerdeki gibi. :) yazıyıda yazcaz
dikkat otomatik kapı çarpar. o çarpmazsa şöför çarpar! diye
:korsan:

mehmet zahit

Onursal Üye
Tepki
2
hakikaten yazı yazmak lazım bu sürgülü kapıya. yada otomatik yapıcaz minibüslerdeki gibi. :) yazıyıda yazcaz
dikkat otomatik kapı çarpar. o çarpmazsa şöför çarpar! diye
:korsan:
*hehe*