Siz siz olun trafikte sakin olun

bozlakci

Daimi Üye
Tepki
21
tekrar saolun abilerim kardeşlerim abi işte ben gene sakindim elinde şişle inip sol farıma tekme atınca benim şalterler attı kavgada senin plakanı aldım oğlum diyordu.karakolda şikayetçi felan da olmadık aradım böyle bi abimiz var piskopat uğraşırsın dedi 4-5 sene verdiğin avukat parasına yazık dedi. bende şikayetçi felan olmadım

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Tepki
2.448
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
geçmiş olsun kardeşim

DoBLo_cU

Daimi Üye
Tepki
49
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Ben eskiden hesabı direksiyonda kesiyordum,askerden sonra hiç muhattap olmuyorum.Acemiyim diyorum.
-Bi gün otoyolda dubalarla (1,5 metrelik sert plastik dubalar)bölümüş yolda binek aracın teki tampon tampona takip yapıyor sellektör felan hızım 85-90.adam dellenmiş belli.İleride dubanın teki tam yolun ortasında duruyor.Dubanın tam sol tarafından kendimi kurtardım.Aynadan baktıgımda eleman dubaya sellektör yapıyordu.Tampon radyatör dagılmış vaziyette.
Şimdi yaptıgıım iyi bir şeymi ? degil.Ama böyle tipler için kötü bir şeyde degil.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
tekrar geçmiş olsun.hayırlısı olsun ama uğraşmak lazım aslında.nasıl olsa bir şey olmuyor diye o hıyar hıyarlığa devam eder.neyse tekrar hayırlısı.

omerparca

Azimli Üye
Tepki
0
aynen abi uğraşılmaz böyle itlerle kes kes öldür öldür bitmez bu herifler sen yoluna bak derim ben . her ne kadar sinirlensende alltan al geç doblocu kardeşim :)

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
bugün etimesgutta gidiyorum doğancının biri arkadan korna bastı yanıma geldi sen ne biçim araba kullanıyosun dedi bende doğancılarla muhattab olmuyorum dedim. adam önüme geçti arabadan indi benim sol fara tekme attı fena sinirlendm indim arabadan annesi felan da indi doğancının üstüme yürüdü arabadan şiş felan kaptı üzerime gelio babam felan girdi araya yürüdük soluğu karakolda aldık plakayı söyledim felan bi baktım bu gelmiş arabama saldırıyo dışarda koştum bi kavgada orda ettik ailece .polisinde bi faktörü yok bu işlerde.siz siz olun takılmayın trafikde böylelerine

kardeşim seninde yanlışın var...

adam arkadan kornaya basmış.yanına gelmiş sana atar yapmış.belliki bi yerden belasını arıyor.senden bulmayacak belasını.adama sadece "yol verdik kardeş buyur geç" diyeceksin...alttan al bırak gitsin...ben böyle bi it yüzünden az daha katil oluyordum.bu hayatta böyle itler yüzünden bir anda hayatın kararır...boş vereceksin,bulaşmayacaksın,alttan alacaksın,adamın hayatını da kurtaracaksın kendi istikbalinide kurtaracaksın.haydara falan gerek yok.böyle itlerle uğraşarak ne o itlerin sonunu getirebilirsin,ne kendin rahat edebilirsin.ben arabada balta taşıyordum.son bir senedir hiç bir şey taşımıyorum...eskiden atara atar gidere gider felsefesindeydim,,,şimdi hepsine eyvallah felsefesindeyim.çünkü bu tip şerefsizlerden her mahallede en az 1 tane var!gitsin belasını başka yerden bulsun!

raqtor un sözlerinden sonra başka söze hacet kalmamış... bir anlık öfke ocaklar söndürüyor.... sakin kalabilmek en doğrusu... belasını başka şekilde bulur bu tipler...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.367
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bugün etimesgutta gidiyorum doğancının biri arkadan korna bastı yanıma geldi sen ne biçim araba kullanıyosun dedi bende doğancılarla muhattab olmuyorum dedim. adam önüme geçti arabadan indi benim sol fara tekme attı fena sinirlendm indim arabadan annesi felan da indi doğancının üstüme yürüdü arabadan şiş felan kaptı üzerime gelio babam felan girdi araya yürüdük soluğu karakolda aldık plakayı söyledim felan bi baktım bu gelmiş arabama saldırıyo dışarda koştum bi kavgada orda ettik ailece .polisinde bi faktörü yok bu işlerde.siz siz olun takılmayın trafikde böylelerine

kardeşim seninde yanlışın var...

adam arkadan kornaya basmış.yanına gelmiş sana atar yapmış.belliki bi yerden belasını arıyor.senden bulmayacak belasını.adama sadece "yol verdik kardeş buyur geç" diyeceksin...alttan al bırak gitsin...ben böyle bi it yüzünden az daha katil oluyordum.bu hayatta böyle itler yüzünden bir anda hayatın kararır...boş vereceksin,bulaşmayacaksın,alttan alacaksın,adamın hayatını da kurtaracaksın kendi istikbalinide kurtaracaksın.haydara falan gerek yok.böyle itlerle uğraşarak ne o itlerin sonunu getirebilirsin,ne kendin rahat edebilirsin.ben arabada balta taşıyordum.son bir senedir hiç bir şey taşımıyorum...eskiden atara atar gidere gider felsefesindeydim,,,şimdi hepsine eyvallah felsefesindeyim.çünkü bu tip şerefsizlerden her mahallede en az 1 tane var!gitsin belasını başka yerden bulsun!

raqtor un sözlerinden sonra başka söze hacet kalmamış... bir anlık öfke ocaklar söndürüyor.... sakin kalabilmek en doğrusu... belasını başka şekilde bulur bu tipler...

aynen.araçta hiçbir şey taşımayıp ve kimseyede bulaşmamak en güzeli.Allahından bul deyip geçmek lazım.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
hayat insana çok şey öğretiyor.bir iti gebertip dünyayı kurtaramazsın.o iti geberttiğin için ceza alır hapise girersin.dışarıda bir ite senede bie kez ya rastlarsın ya rastlamazsın.ama içeride bir sürü itle burun buruna yaşarsın.hiç gereği yok!çünkü bu işin sonu yok!bir kez öldürmeye başladınmı artık sürekli öldürmen lazım!biz katil değiliz.biz işinde gücünde normal insanlarız.

bir insanın araç kullanması o insanın kişiliği hakkında çok fazla ipucu verir.adamın araç kullanmasına ve yaşına bakarak tam olarak ne olduğunu anlarsınız.

genç bir çocuğun araç kullanırken lastik çekmesi hevestir...bir kaç olay yaşar,bir iki tepki alır,zamanla rayına girer...

ama 25 yaşını geçmiş bir adam yolda lastik çekiyor,el freni çekiyor,yanlıyorsa bu adamdan uzak durun.bu adam tekin bir adam değildir.hele hele lastik çeken adamın altındaki araba bakımsız eski bir arabaysa kesinlikle yanaşmayın.%90 ihtimalle varoş piskopatıdır.her türlü pisliği bekleyebilirsiniz.

bunları derken bu adamlardan korkun demiyorum.ama bu adamlarla muhatap olup onların seviyesine düşmeyin!sakin olun.haklısın deyin,kusura bakma yanlış yaptık acemiyiz diyin ve yolunuza gidin!